Rate Management se právě stal mnohem jednodušším

Váš hotel možná ztrácí příležitost k navýšení zisku každý den tím, že neoptimalizujete své ceny na všech prodejních kanálech, online i offline.

Smysl dává použití systému pro správu cen, který je jednoduchý, elegantní a dynamický.
Start today. Začněte ještě dnes a přestaňte ztrácet příležitosti k navýšení zisku.

Správa cen je v dnešním velmi dynamickém prostředí stále obtížnější. S RateWise RMS získáte on-line Rate Management System pro váš hotel, který rychle a jednoduše vypočítá optimalní ceny pokojů tak, aby zajistil vyšší prodej pokojů za co nejvyšší dosažitelné ceny.

RateWise vám bude generovat větší příjmy tím, že zautomatizuje odborné cenové znalosti, které vaši zaměstnanci mají již v jejich hlavách a uvolní jim čas, který by normálně museli vynaložit k použítí jejich znalostí. System vám zmapuje historii založenou na stávající cenové politice, která je pak použíta k tomu, aby navrhovala pravidla do budoucnosti pro nastavení optimálních cen v každé situaci. Každá doporučená cena je realistická s okamžitou zpětnou dohledatelností ve vaší vlastní cenové politice - systém nevyhodí pouze cenu bez udání důvodu. Je to skutečná kontrola nad každou cenovou změnou, což dělá RateWise jedinečným.

Podívejte se na náš blog on proč potřebujete lépe a chytřeji spravovat ceny a navyšovat zisk


Co může RateWise pro vás udělat:

  • 
Umožňuje spravovat ceny celého vašeho hotelu v minutách denně, namísto hodin
  • 
Vypočítá nejlepší cenu na 365 dní dopředu, takže neminete příležitost na delší období
  • Automaticky přepočítá všechny vaše ceny tak často, jak je požadováno
  • 
Používá dynamické pravidla k přepsání cen pro zvláštní události
  • 
Zaručuje, že každá jedna doporučená cena je realistická a okamžitě zpětně dohledatelná z vašich vlastních pravidel a ceníků
  • Používá vizuální zpětnou vazbu , takže kdokoli (nejen Revenue Manager) může snadno zobrazit aktivitu vášeho hotel
  • Používá vizuální zpětnou vazbu , která vám umožní chopit se příležitostí k otestování vyšší ceny nebo uzavřít kanály s vyšší provizí
  • Poskytuje podrobné statistické informace o historických obchodních modelech spolu s grafickými projevy klíčových dat včetně obsazenosti , pickup , události, změn cen a cen konkurence
  • Dává vám flexibilitu k využití taktiky pro nízkou sezonu pro obsazení vašich pokojů
  • Může generovat extra tisíce revenue každý měsíc

RateWise je propojen s většinou významných recepčních systémů PMS , například Opera, Fidelio, Protel, EZYRes, Millenium, Hotsoft a mnoha dalšímy. Také řídí Channel Management Systémy jako je Bookassist Distribution Manager a mnohé další.

Obsahuje také integrovaný Rate Shopper ke kontrole cen konkurence až pro 10 konkurentů pro různé typy pokojů.

Nový produkt RateWise Rate Management System může být použit i jako samostatný produkt v jakémkoliv hotelu. Zároveň také přímo kontroluje sdílení cen pro Bookassist rezervační systém i Bookassist Distribution Manager a umožňuje změny dynamických cen hotelu v jejich distribuci založených na změnách kapacit, lead time, sezóně, dnů v týdnu, distribučního kanálu a dalších kritérií.

Díky úplné integraci s Bookassist systémy, RateWise pomůže hotelům optimalizovat jejich ceny a zisk nejen pro krátké časové období, na které se hotely obvykle soustředí, ale také pro stále problematickou dobu dopředu.

Navrhnutá cenová strategie je samozřejmě stejně použitelná v režimu offline a přináší skutečné rychlé zlepšení zisku v rámci všech prodejů hotelové kapacity pokojů.

Pro více informací, nás kontaktujte ještě dnes.

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz