Mobilní rezervační systém

Mobilní rezervační systém je nejrychleji rostoucí segment pro online rezervace. Váš mobilní zákazník požaduje stejnou úroveň služeb jako každý jiný zákazník.

Má smysl poskytovat kompletní servis pro mobilní telefony.
Začněte ještě dnes. A využijte co nejlépe vaši mobilní poptávku.

Vyhledávání je stále primární cestou, aby zákazník našel váš hotel též na mobilním telefonu. Chcete-li zachytit poptávku, budete potřebovat responzivní webové stránky nebo mobilní aplikaci, což je jen jeden z prostředků, jak nejlépe vyhledávat přes mobilní telefon. Samotná aplikace vám však nepomůže v tomto kritickém bodě. Vaše mobilní řešení musí nabízet na výběr z několika jazyků, hodnocení od hostů, mapování a směrování, integraci se sociálními médii, fotografie a videa a také samozřejmě plně funkční rezervační systém.

Responzivní řešení -
Bookassist webový design

Bookassist tým pro webový design tvoří pokročilé responzivní webové stránky s technologií zaměřenou na potřeby hotelů. Naše mobilní technologie zahrnuje plně responzivní rezervační systém s cílem zajistit vašim zákazníkům tu nejlepší možnou zkušenost na každé platformě.

Mnoho společností zabývajících se tvorbou webových stránek dělá tu chybu, že jako “responzivní” označují webové stránky, které se jen přizpůsobí velikosti zařízení, ale obsah stránek již přizpůsobený není. My v Bookassist jsme však mnohem dál. Působíme na základě konstantní analýzy chování uživatelů napříč stovkami webových stránek hotelů a můžeme tak sledovat odlišné chování uživatelů na každé z platforem (PC, tablet, mobilní zařízení) a jejich odlišné potřeby. Přizpůsobili jsme proto prioritu obsahu, abychom zajistili, že se potřebné informace a funkce dostanou k uživatelům v ten správný čas. To zajišťuje větší spokojenost zákazníka a vyšší konverzi pro vás.

O responzivních webových stránkách si můžete přečíst více v odkazu webový design.

Kontaktujte Bookassist ještě dnes pro získání informací, jaké responzivní webové stránky by byly nejvhodnější právě pro váš hotel.

Mobilní aplikace -
Bookassist mobilní aplikace V2

Pro naše hotely, které již mají webové řešení a jsou s ním spokojeni, avšak chybí jim specializovaný mobilní prvek, může Bookassist nabídnout specializované řešení mobilní aplikace.

Bookassist mobilní aplikace, v současné době ve verzi 2, která byla oceněna jako nejlepší mobilní řešení na EyeforTravel Mobile Innovation Awards v květnu 2013.

Náš oceněný systém automaticky přesměruje zákazníka z plné webové stránky do mobilní aplikace pro váš hotel nebo hotelovou skupinu. Zajistí též okamžitý přístup ke všem hlavním funkcím, které zákazník potřebuje - možnost provedení rezervace, náhled fotografií, přepínání mezi jazyky, vyhledání hotelu na mapě, možnost vás přímo kontaktovat, přehled speciálních nabídek - to všechno v jednom přehledném rozhraní. A pokud se bude chtít zákazník vrátit na plnou webovou stránku, může tak učinit jednoduše po stisknutí příslušného tlačítka.

Jakmile je rezervace dokončena, zákazník uvidí na obrazovce potvrzení a též mu bude odeslána potvrzovací SMS přímo do jeho telefonu. V potvrzení může najít polohu vašeho hotelu na mapě a jednoduše si naplánovat směr, jak se k vám do hotelu dostat, pěšky nebo autem. Též může využít mobilní aplikace V2, v sekci Kontakty, kde nalezne vaši adresu a další kontaktní informace.

Naše mobilní řešení pro hotely zachycuje významný objem rezervací od klientů, a tento trend stále roste. Zaměřujeme se na odstraňování bariér, takže váš hotel nalezne zákazník vždy na přímo a může provést rezervaci s vynaložením minimálního úsilí.

Mobile booking for hotels

Lepší mobilní podpora pro vaše hosty

Bookassist mobilní aplikace V2 běží na všech hlavních mobilních platformách, takže můžete poskytnout tuto službu všem zákazníkům bez ohledu na to, jaký systém telefon právě používají. Mobilní aplikace V2 je postavena napříč platformou HTML5 a souvisejícími technologiemi jako jsou Ajax, což znamená podporu nejnovějších verzí Apple iOS pro iPhone, Google Android, Windows telefonů, Blackberry, Bada, Symbian, Palm webOS, MeeGo a dalších.

Mluvte jazykem vašich zákazníků

Bookassist mobilní aplikace V2 nabízí možnost zvolit si z více jak 20 jazykových mutací, zahrnuje též japonštinu, zjednodušenou čínštinu, ruštinu a všechny hlavní evropské jazyky a další postupně přidáváme, abyste byli schopni vyjít vstříc všem vašim zákazníkům kdekoliv po světě.

Dostupné pro hotely nebo hotelové skupiny

Bookassist mobilní aplikace může být použita pro jednotlivé hotely nebo hotelové skupiny - není potřeba být stávajícím klientem Bookassist nebo využívat našeho rezervačního systému na svých webových stránkách. Zajišťujeme online administrační systém, ve kterém můžete spravovat ceny pokojů, dostupnost, restrikce pro mobilní prodej, nezávisle na rezervačním systému.

Přechod na Bookassist mobilní aplikaci V2 nemůže být jednodušší.

Níže je malý výběr z klientů, kteří využívají služeb mobilní aplikace V2. Stačí jen načíst QR kód pomocí vašeho telefonu pro přesměrování na seznam:

ARCOTEL Hotel Group
Austria & Germany

Hotel Paris
Prague

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz