Więcej rezerwacji z usługą Bookassist Metasearch

Zmieniły się metody wyszukiwania hoteli online przez podróżujących.
Czy Twój hotel nadąża za tymi zmianami?

Z nami wygrasz!

Wiele firm oferuje łączność z metawyszukiwarkami, ale sama łączność nie wystarczy! Trzeba aktywnie zarządzać, optymalizować i śledzić obecność hoteli we wszystkich kanałach. Właśnie od tego jesteśmy. Bookassist zarządza i dostosowuje kampanie, tak, aby osiągnąć odpowiednią rentowność na wszystkich platformach metasearch.

Liczby nie kłamią

  • Koszt nabycia stale poniżej 10%
  • Klienci najwięcej korzystający z platform metasearch notują ich wkład w rezerwacje bezpośrednie na poziomie do 40%.

Napisz do nas: .(JavaScript must be enabled to view this email address) lub zadzwoń: +48 12 352 39 73

Metasearch bez tajemnic

W odróżnieniu od innych firm, Bookassist zatrudnia oddzielny zespół specjalistów, którzy zajmują się wyłącznie metawyszukiwarkami.

Będąc pionierem w branży, Bookassist specjalizuje się w silnikach metasearch od samego początku. Bliska współpraca z najważniejszymi graczami na rynku, liczne spotkania i wspólnie organizowane wydarzenia ma znaczący wpływ na jakość naszej usługi.

Metasearch bez tajemnic

Z naszej usługi Bookassist Metasearch korzysta już ponad 200 hoteli, czekamy na Twój!

Bookassist świadczy usługi z zakresu metasearchu dla ponad 200 hotelach w ponad 15 krajach, w tym Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Polsce, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii.

Wzmocnij widzialność w sieci

Nie ma rezerwacji online bez odpowiedniej widoczności w sieci. Mocna i konsekwentna obecność hotelu w internecine decyduje o jego konkurencyjności. Metawyszukiwarki służą właśnie temu, by podróżujący widzieli dany obiekt tam, gdzie go poszukują. W latach 2014-2017 ruch na tych platformach wzrastał w niesamowitym tempie, co dało hotelom możliwość zwiększenia widzialność online i procentu rezerwacji bezpośrednich.

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: Wadowicka 6, 30-415 Kraków, Poland
Telefon: +48509504444
Email:
Web: https://bookassist.org/pl