Usługi GDS - globalny zasięg za jednym kliknięciem

Kompleksowe zarządzanie za pomocą narzędzi GDS/IDS z dodatkową funkcją Distribution Managera

Globalna dystrybucja za jednym kliknięciem

Skorzystaj z wyjątkowej możliwości dopełnienia strategii bookingowej strategią GDS. Bookassist proponuje systemy GDS i IDS w formie jednego, przyjaznego użytkownikom interfejsu obsługiwanego przez narzędzie distribution manager.

 • Uzyskaj bezpośredni dostęp do 4 głównych kanałów GDS na świecie: systemów Sabre, Amadeus, Travelport's Galileo i Worldspan oraz bazy danych Pegasus Online Distribution Database (ODD).
 • Zyskaj dostęp do 450 tysięcy biur podróży i dystrybucji przez internet! Z naszą usługą możesz mieć dostęp do konsorcjów i stawek preferencyjnych szybciej i taniej. Usługę GDS-IDS oferujemy w najniższej cenie na rynku.
 • Śledź dokładnie własną dystrybucję, aby stale doskonalić strategię online oraz mieć realny obraz ponoszonych kosztów dystrybucyjnych.
 • Nasza propozycja jest propozycją nie do odrzucenia, ponieważ usługa działa perfekcyjnie, a proponowana cena jest o prawie połowę niższa od tej oferowanej przez innych dostawców.

Napisz do nas: .(JavaScript must be enabled to view this email address) lub zadzwoń: +48 12 352 39 73


Przejrzysty system ustalania cen, żadnych pułapek

Usługi GDS nie narzucają żadnego minimum rezerwacyjnego. Preferencyjne stawki wyświetlają się klientom korporacyjnym, a stawkami dla konsorcjów biur podróży można łatwo zarządzać. System przetwarzania płatności prowizji dla biur podróży gwarantuje Ci priorytetowe traktowanie. Gwarantujemy łatwe przeglądanie i uzgadnianie faktur. Wszystko w jednym miejscu. Błyskawicznie możesz wyświetlać roszczenie o zapłatę prowizji i realizować płatność.

Oferujemy łączność GDS/IDS, pobierając niską prowizję, jedynie od wykorzystanych rezerwacji. Z nami w każdym miesiącu oszczędzasz, i w każdym miesiącu widzisz jak nasz system wpływa na przychody z dystrybucji globalnej. Wyniki mówią same za siebie!

Łącząc Twój hotel z kanałami GDS, oferujemy bezpośredni dostęp do bazy danych Pegasus. Dzięki temu Twoje stawki docierają do tysięcy powiązanych stron internetowych z dziedziny turystyki, np. TravelWeb, Expedia, Hotwire czy Orbitz. Wyższa technologia, porady ekspertów i prosta struktura płatności bez kwot minimalnych i bez minimalnych norm! To naprawdę aż tak proste!

Pełne zarządzanie i pełna kontrola

W ramach kompleksowej usługi GDS możesz zmieniać swój opis, zdjęcia, stawki i dostępność we wszystkich kanałach dystrybucji. Gwarantujemy Ci stałą kontrolę nad contentem. Technologia ta działa równolegle z silnikiem rezerwacyjnym, razem dają efekt dwa w jednym, a to wszystko w bardzo niskiej cenie.

Wprowadzamy opisy obiektów w wielu wersjach językowych tak, byś mógł dotrzeć do dowolnej grupy docelowej. Proponujemy indywidualnie dostosowaną strategię ustalania cen z naciskiem na kampanie promocyjne na stronach internetowych oraz system GDS w celu maksymalizacji wskaźnika RevPAR (Revenue per Available Room) w sezonie i poza sezonem. Łatwa instalacja umożliwia wprowadzenie obiektu w mniej niż 30 dni. Prowizja biur podróży pobierana jest przez łatwy w obsłudze interfejs WPS. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm nie pobieramy opłaty za dostęp do WPS przy każdej rezerwacji.

Obsługa konsorcjów i przetwarzanie zapytań ofertowych (RFP)

Bookassist używa RFPworX, narzędzia firmy Nexus przeznaczonego do obsługi konsorcjów i klientów korporacyjnych. Jest to najbardziej zaawansowane technologicznie oprogramowanie dostępne na rynku. Wysoki poziom automatyzacji i szybkie przetwarzanie zapytań ofertowych daje przewagę konkurencyjną na rynku turystyki rekreacyjnej i biznesowej.

Każdego roku Bookassist opracowuje szczegółowy raport opisujący korzyści i koszty każdego programu, który przedstawia do rozpatrzenia. Ustalamy wtedy wspólny plan działania, zgodny z Twoimi potrzebami. Intuicyjna aplikacja RFPworX zwiększa szanse na przyjęcie oferty złożonej w odpowiedzi na zapytanie, z czym wiąże się wzrost przychodów. Współpraca z konsorcjami biur podróży to bułka z masłem, kiedy nie musisz wprowadzać ciągle danych od nowa, tak jak wymagają tego inne systemy. Dodatkowo możesz zachowywać i przechowywać szablony dla dużych konsorcjów i firm turystycznych, dzięki czemu zwiększasz szanse na kontraktowanie.

Narzędzie RFPworX służy do zarządzania każdym etapem kontraktowania: od oferty wstępnej, po akceptację stawki i załadowanie do centralnego systemu rezerwacji.

Opiekunowie klienta i lokalne wsparcie

Twój account manager będzie opiekował się działem obsługi klienta i wspierał Twój obiekt w trakcie migracji, wdrażania i bieżącego użytkowania usług GDS. Zadba o to, by Twój obiekt był maksymalnie widoczny we wszystkich kanałach, niezależnie od rozmiaru hotelu. Usługa ta jest bezpłatna. Firma Bookassist dysponuje biurami w różnych miejscach w Europie i zatrudnia wielojęzyczny personel. Bariery językowe nie wpływają na jakość naszych usług. W razie potrzeby przekierujemy Cię do innego call center, w którym obsługa znająca Twój język pomoże Ci w każdej sprawie.

Account management oferowany przez nas obejmuje:

 • stałą komunikację, kwartalne spotkania wynikowe
 • stały monitoring stawek i dostępności
 • rekomendacje w kwestii pakietów i stawek optymalnych dla Twoich klientów
 • porady eksperckie z zakresu trendów i strategii cenowych
 • pomoc przy tekstach marketingowych oraz pierwszym ładowaniu obiektu tak, by zadbać o właściwą widoczność dla biur podróży

Szybkie i proste przetwarzanie prowizji

Z naszym systemem przetwarzania prowizji możesz mieć pewność, że biura podróży będą otrzymywać skonsolidowane płatności w swojej walucie zawsze na czas. Chaotyczna ręczna rachunkowość to relikt przeszłości. Przeglądanie i uzgadnianie prowizji to teraz jedno kliknięcie.

Twój obiekt będzie wyraźnie oznaczony jako jeden z tych, które rozliczają prowizje elektronicznie. Biura podróży postrzegają to oznaczenie jako gwarancję szybkiej zapłaty, dlatego chętniej wybiorą Twój hotel.

Często zdarza się, że agenci pomijają hotele jeżeli mają wątpliwości odnośnie zapłaty prowizji. Statystyki dowodzą, że biura podróży opłacane na czas generują więcej rezerwacji. Bookassist dba o dobre relacje obiektów z agentami. Przetwarzanie płatności WPS ułatwia życie i Tobie i Twoim partnerom biznesowym.

GDS a reklama

W Bookassist mamy świadomość, że nie ma dwóch takich samych hoteli, więc każdy powinien mieć własną, wyjątkową strategię. Nie szczędzimy godzin i wysiłku, dopracowując Twoje teksty marketingowe i opisy online, aby uzyskać maksimum efektywności. Dodatkowo niektóre opcje marketingowe są tworzone stricte pod kanały GDS.

Oferujemy połączenie z następującymi kanałami GDS:

 • SABRE logowanie, spoty reklamowe, Hotel Spotlight® (program do preferencyjnego pozycjonowania w platformach rezerwacyjnych)
 • AMADEUS komunikat o logowaniu, wyświetlanie komunikatów, prognoza pogody, komunikaty broadcast, preferencyjne pozycjonowanie na platformach rezerwacyjnych (instant preference).
 • GALILEO wiadomości na stronie głównej, featured property (preferencyjne lokowanie), nagłówki
 • WORLDSPAN Primesine, AccentsSM, featured property (preferencyjne lokowanie)
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: ul.Lwowska 1 lok. 401-403, 30-548 Kraków, Poland
Telefon: +48 12 352 39 73
Email:
Web: https://bookassist.org/pl