GDS Služby

Kompletní GDS/IDS řízení s praktickým využitím Distribution Manager

Celosvětová distribuce na jedno kliknutí

Nepromarněte příležitost doplnit svoji přímou rezervační strategii o skutečně globální distribuci. Bookassist GDS Manger integruje globální a internetový distribuční systém (GDS-IDS) přímo do administrace Distribution Manager.

 • Získejte přímé spojení s předními světovými GDS kanály: Sabre, Amadeus, Travelport’s Galileo a Worldspan, plus Pegasus online distribuční databázy (ODD).
 • Získejte přístup k více než 450 000 cestovních kanceláří a internetové distribuce. Snadno a rychle připojte onsortia a další smluvní ceny a ušetřete peníze s nejnižšími možnými náklady na GDS-IDS služby.
 • Pečlivě kontrolujte vaši distribuci k doladění vaší online strategie.
 • Nabízíme vám snadné řešení za poloviční ceny oproti ostatním poskytovatelům.

Transparentní cenová politika, bez chytáků

S Bookassist GDS službami smluvní ceny jsou jednoduše nahrány pro vaše korporátní partnery, zatímco ceny pro consortia mohou být spravovány přímo. Systém umožňuje kontrolu provizí cestovním kancelářím, stačí kliknout na do záložky “Invoices” a můžete zkontrolovat každou provizi a ujistit se o správnosti.

Naše jedinečná cenově výhodná struktura poplatků se podobá modelu našeho přímého rezervačního systému - nabízíme napojení na GDS-IDS za jednoduché nízké komisní poplatky za vytvořené rezervace. A to je vše. Ve srovnání s jakoukoliv jinou nabídkou služeb GDS-IDS ušetříte peníze každý měsíc.

Dále získáte přímý přístup k online distribuční databázi Pegasus (ODD) s dosahem na TravelWeb, Expedia, Hotwire, Orbitz a tisíce dalších partnerů. A to vše za bezkonkurenční cenu bez minimálních rezervačních limitů.

Plná kontrola a řízení

S naším kompletním online řešením, můžete snadno měnit nastavení popisků, obrázků, cen a kapacity napříč všemi kanály. Nová generace této distribuce funguje ruku v ruce s vaším rezervačním systémem za zlomek očekávaných nákladů. Do GDS systému vám implementujeme popisky zařízení a pokojů v nastavených jazykových mutacích, takže můžete oslovit zákazníky z různých zemí. Nabízíme vám vytvoření individuální cenové strategie s důrazem na řízení různých kanálů a GDS pro maximalizaci RevPAR během nízkých i vysokých sezon. Naše jednoduché nastavení vám zaručuje, že váš hotel může být spuštěn do 30 dnů. Provize pro cestovní kanceláře jsou zpracovávány pomocí WPS rozhraní. Na rozdíl od jiných poskytovatelů si neúčtujeme náklady na přístup do WPS za každou rezervaci.

Konsorcia a RFP proces

Bookassist využívá RFPworX, nástroj RFP procesu od společnosti Nexus, pro korporáty a konsorcia. Toto je v danou chvíli pravděpodobně nejvyspělejší RFP řešení v průmyslu cestovního ruchu. Pomocí RFPworX se stáváte konkurenceschopnými na korporátním a leisure trhu s konkrétním zaměřením na kvalifikované cestovní agenty.

RFPworX vám pomáhá při automatizaci a urychlení RFP procesu a zúčastněných programů. Každý rok Bookassist vypracovává detailní report o benefitech a nákladech každého programu pro vaše zvážení. Poté s vámi vypracujeme odsouhlasený akční plán, který odpovídá vašim potřebám. Intuitivní RFPworX aplikace zvyšuje šance na přijetí vaší nabídky, které v konečném důsledku zvyšuje vaše příjmy. Konsorcia jsou poté jednoduchou záležitostí bez nutnosti zadávat znovu a znovu údaje o vašem hotelu tak, jak to požadují jiné systémy. Navíc máte možnost uchovávat a aktualizovat stávající formáty pro všechna hlavní konsorcia a společnosti, což snižuje šance na zamítnutí vaší nabídky.

RFPworX spravuje veškeré smluvní aspekty pro váš hotel od umístění nabídky přes přijetí ceny po načtení do centrálního rezervačního systému.

Account management a místní podpora

Váš account manager je zodpovědný za nastavení, úpravy a průběžné využívání služeb GDS. Váš account manager bude řídit distribuci pro váš hotel a zajišťovat, abyste získali maximální prodej pomocí všech kanálů. Bookassist vám nabízí tuto službu account management zdarma. Bookassist má pobočky po celé Evropě s personálem mluvícím mnoha jazyky, takže nemusíte mít obavy, že byste nedostali přímou podporu ve vašem rodném jazyce a byly přesměrováni do nějaké jiné země.

Náš account management zahrnuje následující služby:

 • Průběžná komunikace s čtvrtletní schůzkou
 • Průběžná kontrola cen a obsazenosti
 • Doporučení nastavení balíčků a cen, které budou nejlépe odpovídat poptávce vašich zákanzíků
 • Odborné poradentství o nových trendech a strategiích
 • Pomoc s marketingovými texty a počátečním nastavením hotelu, tak abyste měli efektivně nastavené popisky hotelu, aby byly zajímavé pro cestovní kanceláře

Rychlé a bezstarostné vypořádání provizí

Zpracování provize je zahrnuto v ceně, vy si tak můžete být jisti, že vaše cestovní kanceláře dostávají takovou částku, na kterou mají nárok, placenou v jejich měně a včas. Nepořádek a manuální fakturace je již minulostí. K provizím máte přístup a můžete je upravit pomocí jednoho kliknutí.

Vaše zařízení, jež využívá tento elektoronický program pro vypořádání provizí bude viditelně označeno a cestovní kanceláře tak mohou vidět, že ho používáte, což v nich vzbudí důvěru, že dostanou včas zaplaceno. Příliš často totiž cestovní kanceláře nedůvěřují hotelům z důvodu obav o provize. Statistiky dokazují, že cestovní kanceláře, které dostávají zaplaceno v čas přinášejí vyšší počet rezervací danému zařízení.

GDS reklama

Bookassist chápe, že každý hotel je jiný, každý má jiné potřeby, jinou poptávku a tudíž i jejich distribuční strategie se liší. Proto věnujeme obrovské množství času na vývoj marketingových textů a popisků, tak aby byly co nejefektivnější, zároveň jsme vyvinuli několik dalších tržních příležitostí pro váš hotel, které jsou ušity přímo na míru GDS kanálům.

Nyní můžeme nabídnout přístup do následujících GDS marketingových kanálů:

 • SABRE Sign-in, promo spots, hotel spotlight program.
 • AMADEUS Sign-in message, display message, weather message, broadcast message, instant preference.
 • GALILEO Front page news, featured property, headlines.
 • WORLDSPAN Primesine, accents, featured property.
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz