Facebook Aplikace

Bookassist Facebook aplikace je pro hotely zdarma a nabízí vám čtyři samostatné aplikace, jednoduché na instalaci i na užívání. Pro vaše Facebook fanoušky nabízíme rezervační systém, speciální nabídky, prodej voucherů a recenze od hostů. Protože údaje jsou do Facebook aplikace načítány přímo z vašeho Hotel Admin systému (Bookassist extranet), nemusíte mít starosti se zadáváním dalších informací či aktualizací do Facebook aplikace - všechny změny provedené v Hotel Admin systému (Bookassist extranet) jsou okamžitě přeneseny do rezervačního systému, jak na vaše webové stránky, tak na Facebook.

Jednoduché na instalaci, jednoduché na používání. Pokud jste již Bookassist klientem, začnětě nyní využívat zdarma tuto aplikaci.

Booking Engine

Bookassist Booking Engine Facebook aplikace používá stejně osvědčené technologie a funkce jako Bookassist Booking Engine pro hotelové stránky. Zvyšte vaše přímé zisky založením Facebook stránky a prodávejte napřímo vašim fanouškům. Svým fanouškům můžete dokonce poskytovat automaticky Facebook promo kód, který jim zaručí, že dostanou speciální ceny.

Bezpečné transakce s nabídkou mnoha měn a jazykových schopností a údržba zdarma. Navštivte aplikaci pro Facebook: Bookassist Booking Engine App

Bookassist Booking Engine App

Speciální nabídky

Pokud jste Bookassist klientem, můžete na váš Facebook profil instalovat aplikaci pro speciální nabídky. Tyto nabídky jsou též propojeny s vaším Hotel Admin systémem, takže stačí pokud na jednom místě upravíte podmínky či vytvoříte nabídku a nabídka se objeví jak na vašich stránkách, tak na Facebooku. Máte zde ale také možnost, vytvořit speciální nabídku, která bude viditelná jen pro fanoušky Facebooku a nebude vidět na vašich webových stránkách.

Navštivte aplikaci pro Facebook: Bookassist Special Offers App

Bookassist Special Offers App

Prodej dárkových poukazů (voucherů k dispozici pouze pro některé regiony)

Pokud jste Bookassist klientem, můžete si na váš Facebook profil instalovat aplikaci pro prodej dárkových poukazů.

Nyní můžete přímo prodávat online a offline dárkové poukazy vašim Facebook fanouškům stejně jako z vašich hotelových stránek. Nabídka poukazů může být na fixní částku (E-vouchers) a nebo poukaz na konkrétní balíček. E-vouchery na fixní hodnoty obdrží klient přímo online prostřednictvím rezervačního systému. Poukazy na balíčky zašle klientovi hotel.

Navštivte aplikaci pro Facebook: Bookassist Vouchers App

Bookassist Voucher Sales App

Hodnocení hostů

Pokud jste Bookassist klientem, můžete si na váš Facebook profil instalovat aplikaci “Hodnocení hostů”.

Bookassist Booking Engine shromažďuje hodnocení od hostů, kteří skutečně bydleli ve vašem hotelu. Sdílejte tato hodnocení také s vašimi Facebook fanoušky a prezentujte tak vašim potencionálním hostům spokojenost vašich návštěvníků, posílíte tím důvěru ve váš hotel a zvýšíte přímý prodej.

Navštivte aplikaci pro Facebook: Bookassist Customer Reviews App

Bookassist Voucher Sales App

Návod na instalaci na váš Facebook profil

Bookassist klienti mohou aktivovat tyto aplikace pomocí unikátního Aktivačního kódu, který je k dispozici ve vašem Hotel Admin systému pod záložkou Reputation podsekce Social Media Integration.

Abyste mohli využívat Bookassist Facebook aplikace, musíte být Bookassist klient!

  • Přihlaště se na na váš Facebook a přejděte na Bookassist aplikaci, kterou potřebujete (odkaz níže).
  • Na profilu aplikací zvolte v levém sloupci možnosti “Add to my Page”.
  • Pokud bude požádáno, klikněte na tlačítko “Add to Page” pro vaši hotelovou stránku.
  • Nyní běžte zpět na váš Facebook profil.
  • Klikněte na ikonu nově instalované aplikace.
  • Je-li aplikace aktivní, zobrazí se. Pokud není aktivní, následujte instrukce pro aktivaci pomocí Aktivačního kódu z Bookassist Hotel Admin systému. Zadejte kód a aplikace bude spuštěna!
add to my page

Na začátek navštivte Facebook profil s aplikacemi:

Bookassist Booking Engine Bookassist Special Offers
Bookassist Vouchers Bookassist Customer Reviews
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz