Služby - Distribuční manager

OTA jsou důležitou součástí distribuce vašeho businesu. Ale je však velmi důležité je používat chytře a mít tak pod kontrolou vaše ceny a dostupnost.

Má smysl přerozdělovat k získání přímých rezervací.
Začněte ještě dnes. A přestaňte ztrácet na marži.

Bookassist distribuční manager je základním modulem Bookassist 360° řešení přímých rezervací pro hotely, které též zahrnuje rezervační systém, Digital Marketing, and Web Design.

Channel management je komplexní, se spoustou dat pro správu. Úkolem je mít všechna data pohromadě, v rychlém a pohodlném rozhraní, ale také mít možnost realizace distribuční strategie. Pro Bookassist je hlavním cílem poskytnout vám co nejjednodušší a přímočaré rozhraní. A právě to se nám podařilo s Distribution managerem, který je ve své třídě tím nejjednodušším systémem pro správu, navigaci a pro celkové pochopení funkčnosti.

Plně nasdílený a jednoduše přístupný odkudkoliv, Distribution manager je Vám k dispozici vždy, když jej budete potřebovat.

Systém upozornění vás informuje na případné komplikace s připojením některého z kanálů a též je možné sledovat, jak vámi uložené operace jsou schvalovány a ukládány do systému.

Praktické štítky po straně vám umožňují rychlý náhled do nastavení všech kanálů, cenových plánů a dostupnosti, aniž by bylo nutné opustit stránku, na které právě jste.

Pohodlné zvolení data pro správu, na jeden týden, dva týdny a jeden měsíc, nebo na vámi zvolenou dobu, to vše je k dispozici po otevření kalendáře.

Poslední aktualizace, které byly na jednotlivých kanálech provedeny, jsou k náhledu po stisknutí příslušného tlačítka, nebo je zde možnost načíst data z vašeho rezervačního systému.

Propojené a vypočtené sazby lze snadno ručně přepsat.

Doplňkové, snadno použitelné zobrazení kalendáře, účinné využití hromadného nastavení cen, kapacity a restrikcí pro jednotlivé dny nebo pro celý rok.

Aktualizovat + jít

Naše výkonné cloudové platformy dokáží chytře rozdělit předložené úkoly do několika front. Tudíž vaše aktualizace se vždy projeví na daném kanálu ve správném pořadí a pro pomale reagující kanály to nezpůsobuje problémy a zároveň nedochází ke zpozdění aktualizací pro jiné kanály. Nejlepší na tom však je, že jakmile odešlete aktualizaci, distribuční manager se postará, aby vše bylo správně provedeno, takže vy můžete pohodlně dále pokračovat v práci.

Inteligentní dostupnost

Software channel manageru umožňuje hotelům pohodlně distribuovat dostupnost, ceny a restrikce napříč kanály z jednoho rozhraní, ale již neřeší, kde je hotel prodáván online. Pomáhají s pohodlím, ale ne s navýšením marže.

Bookassist má osvědčenou pověst s pomáháním hotelům maximalizovat přímý prodej na jejich webových stránkách. Chtěli jsme, aby naše hotely našli ve využívání channel manageru řešení, které výrazně zvýhodní přímý prodej, z kterého je marže obvykle tou nejlepší. S inteligentní dostupností v Bookassist distribučním manageru jsme změnili hru.

Dostupnost je možné nastavit samostatně pro každý z vašeho online kanálu, ne jen jednu pro všechny najednou. To vám zajišťuje kontrolu nad online distribucí. Používání inteligentní dostupnosti, systém automaticky přerozděluje dostupnost mezi předvolené kanály podle toho, jak přicházejí rezervace, uzavírá dražší kanály a přerozděluje zbývající dostupnost do kanálů s vyšší marží. Inteligentní dostupnost zajišťuje, že poslední pokoj je prodeji tam, kde by měl být - na vašich vlastních webových stránkách.

Dvoucestný a více

 • Bookassist distribuční manager vám umožňuje propojení se stovkami online prodejnich kanálů, dvoucestné, kde je dostupnost pro rezervace dodávána přímo do kanálů.
 • Vysoce spolehlivá a super rychlá online moderní struktura.
 • Jednoduché zobrazení kalendáře a účinné zpracování pro hromadné nastavení zjednodušují nastavení parametrů.
 • Nastavení hlavních parametrů yield strategie jako je dostupnost, ceny, restrikce jako zavírání pro příjezd/odjezd (CTA/CTD), minimální délka pobytu (MinLOS), zavření prodeje atd.
 • Účinné nalinkování cen vám dovoluje použít více pravidel při propojování jednoho produktu s druhým.
 • Propojené ceny mohou být dokonce spravovány tak, že jsou všechny napojené na jednu jedinou nabídku v systému a po změně ceny této nabídky se automaticky změní všechny ostatní ceny.
 • Kdykoliv je možné manuálně změnit výši nalinkované ceny v systému.
 • Systém se účinně snaží spravovat cenovou jednotnost napříč stovkami produktů a kanálů.
 • Příchozí rezervace jsou monitorovány a kapacita je na základě těchto informací automaticky redukována v systému.
 • Inteligentní dostupnost okamžitě přerozděluje zbývající pokoje dle toho, jak rezervace přicházejí, přesouvá dostupnost na vámi preferované kanály pro gerenování vyšší marže.
 • Systém může být propojen s Property Management Systémy (PMS), jako jsou Micros, Protel a mnoho dalších, stejně tak jako s revenue managementem jako je IDeaS (viz Technologičtí partneři).

Plně integrovaný s předním světovým rezervačním systémem

S jinými channel management systémy jste obvykle nuceni zjednodušit nastavení vašeho rezervačního systému tak, aby bylo možné ho spravovat v channel manageru. Ne však s Bookassist Distribučním managerem.

Bookassist Distribuční Manager je 100% integrován s oceněným Bookassist rezervačním systémem. Je možné importovat nastavení celého rezervačního systému pomocí jednoho tlačítka, bez ohledu na to, jak složitý je. Pokud v současnosti využíváte speciální nastavení pro desítky nebo dokonce stovky nabídek v rezervačním systému, pak Bookassist Distribuční Manager dokáže spravovat všechny z nich, bez ohledu na to, jak jsou složité a zároveň též spravovat všechny požadavky jednotlivých kanálů.

Spolupráce Bookassist rezervačního systému s Bookassist Distribučním Managerem je doslova to nejlepší z odvětví přímých rezervací a distribuce.

Správa GDS/IDS

Distribuční Manager může být také použitý jako jednoduché rozhraní pro Bookassist GDS služby, a zároveň spojuje distribuci a management na jednom místě.

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz