Marketing internetowy - widoczność jest kluczem

Marketing internetowy to kluczowy filar Systemu Rezerwacji Bezpośrednich Bookassist, na który składa się również Booking Engine, Web Design, i GDS.

Podstawowym atutem Bookassist jest ścisłe zintegrowanie wszystkich naszych usług, od web designu , przez technologie rezerwacyjne po GDS . Wszystkie te elementy uzupełniają się idealnie, tak by najlepiej wyeksponować Twój hotel w sieci i usunąć wszystkie bariery zakupowe.

Co możesz osiągnąć?

Jeden z naszych hoteli partnerskich zanotował wzrost w rezerwacjach bezpośrednich z poziomu 4% do 38%! To wszystko w zaledwie trzy lata. Nie osiągnąłby tego, gdyby nie priorytetowe podejście do marketingu internetowego.

Rezerwacje bezpośrednie to obecnie ich największy segment online. Pojedynczy serwis OTA to nie więcej niż 30% rezerwacji internetowych w miesiącu. Osiągnięto dobre proporcje pomiędzy dystrybucją w serwisach OTA i sprzedażą bezpośrednią, z której przychody generują większą marżę.

Wzrost rezerwacji bezpośrednich

Twoja osobista strategia marketingowa w sieci

Ścieżka konsumenta jest bardzo złożona, a Twój hotel potrzebuje widoczności na każdym etapie. Krajobraz cyfrowy uległ radykalnej zmianie na przestrzeni ostatnich kilku lat. Obecnie niezbędna jest szeroka wiedza z zakresu e-marketingu. Konieczna jest optymalizacja strony pod kątem SEO, SEM i PPC, metasearch, social media, display marketingu – ta lista ciągle się wydłuża!

Wszystkie te elementy wymagają specjalistycznego zarządzania i opieki. Wszystkie też rozwijają się w zawrotnym tempie.

Marketing internetowy Bookassist pozwoli Ci stanąć w szranki z najlepszymi serwisami OTA, które utrzymują stałą przewagę marketingową nad większością hoteli.

Bookassist posiada certyfikat Google Premier Partner Company. Co więcej, dzięki bliskiej współpracy z firmą Google, mamy dostęp do najnowszych technologii, co oznacza jednoznaczne korzyści dla naszych klientów. Jesteśmy certyfikowanym specjalistą Google Adwords i Google Analytics, współpracujemy również z innymi znaczącymi platformami np. wyszukiwarką Bing i popularnymi lokalnymi wyszukiwarkami. Bazujemy na bliskim partnerstwie, oferując bieżące wsparcie dla Twojego zespołu marketingowców.

Optymalizuj obecność w sieci

Posiadanie responsywnej strony www jest kluczowe, ale niewystarczające w dzisiejszych realiach rynkowych. Marketing internetowy w wyszukiwarkach (SEO) jest niezbędny do tego, by potencjalni klienci mogli odnaleźć i zarezerwować online miejsce w obiekcie. Klienci, którzy zakupili usługę web design, mają dostęp do zintegrowanej technologii, która zakłada wspólne, skoordynowane działania zespołów ds. marketingu internetowego i web designu.

Twój osobisty doradca zadba o wszystkie kluczowe obszary, od spraw technicznych po content management i media społecznościowe. Oferujemy stałą opiekę, która gwarantuje optymalizację kanałów desktopowych i mobilnych.

Specyfikacja usługi

Przydatność

 • Wszyscy klienci używający Booking Engine Bookassist
 • Klienci, którzy potrzebują pojedynczej usługi, bez Booking Engine, są analizowani indywidualnie

Poziomy usługi

 • Dostępne są: (a) Miesięczna usługa SEO, lub (b) Miesięczna usługa SEM, (c) Miesięczny pakiet SEO+SEM. Wszystkie można poszerzyć o remarketing, sieć reklamową i metasearch.
 • Dostępna jest również alternatywna usługa kwartalna skoncentrowana na Google PPC

Kluczowe obszary SEO

 • Raport porównawczy w celu określenia bieżącej widoczności
 • Doradztwo w zakresie struktury strony www. Cel: usprawnienie nawigacji, doświadczenia użytkownika i poprawa użyteczności
 • Profesjonalne działania link-buildingowe w celu zwiększania ilości linków przychodzących
 • Tworzenie contentu z wieloma słowami kluczami
 • Doradztwo w zakresie tworzenia RIA, blogów, klipów, recenzji, stron na portalach społecznościowych itp.

Kluczowe obszary SEM

 • Budowanie, monitorowanie wielojęzycznych kampanii PPC w takich wyszukiwarkach jak Google. Doradztwo w zakresie reklam banerowych i budżetów.
 • Wyszukiwanie i tworzenie list słów kluczy i wielojęzyczne reklamy, które przyciągną potencjalnych klientów
 • Używanie głębokiego linkowania bezpośrednio w silniku rezerwacyjnym, celem usuwania barier zakupowych
 • Ciągła analiza strony internetowej w celu monitorowania i poprawy konwersji
 • Wykorzystanie Google Display Network, Yahoo and Bing Display Network, Google Hotel Price Ads and Remarketing
 • Organizacja szkoleń w zakresie Google Analytics dla lepszego zrozumienia istoty naszej działalności
 • Pozyskiwanie specjalistycznej wiedzy o rynkach docelowych na potrzeby wielojęzycznych kampanii
 • Zarządzanie metasearchem
 • Optymalizacja wyszukiwania na urządzeniach mobilnych

Raportowanie

 • Całościowe raporty analityczne miesięczne lub kwartalne
 • Klient ma pełny dostęp do Google Analytics, dzięki czemu może stale i dokładnie monitorować wydatki i wyniki
 • Bookassist jest połączony z Google Analytics Ecommerce w celu bezpośredniego śledzenia stosunku generowanego przychodu do wydatków

Oświadczenie Google dotyczące współpracy z osobami trzecimi
Bookassist jest certyfikowanym partnerem Google Adwords i spełnia wszystkie wymogi. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.google.com/adwords/thirdpartypartners/

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: ul.Lwowska 1 lok. 401-403, 30-548 Kraków, Poland
Telefon: +48 12 352 39 73
Email:
Web: https://bookassist.org/pl