Služby - Digitální marketing

Služby - Digitální marketing Title: Digitální marketing - Být viděn znamená vše

Online, musíte vyniknout oproti konkurentům pomocí svého jména. Ochrana vaší značky a dopad na výsledky vyhledávání, sociální média a Meta Search, toto všechno je pro vás velmi důležité.

Má smysl optimalizovat vaši značku online.
Začněte ještě dnes. A zastavte chybějící příležitosti.

Digitální marketing je základním modulem společnosti Bookassist 360° řešení přímých rezervací pro hotely, které také zahrnuje rezervační systém, web design, a distribution manager.

Výhodou Bookassist je integrace našich digitálních marketingových služeb, našeho webového designu, našeho rezervačního systému a našeho distribučního managera tak, aby vše dohromady pracovalo hladce a maximalizovalo pozici vašeho hotelu a odstranilo veškeré překážky pro dokončení rezervace.

Čeho je možné dosahnout?

Naši hoteloví partneři mohou vidět nárůst přímých rezervací ze 4% na 38% v posledních 3 letech. Toho bylo dosaženo tím, že příme rezervace a digitální marketing vzali jako základ jejich obchodní strategie, a ne jen jako doplněk k jejich strategii.

Rezervování napřímo je nyní největším online segmentem, přičemž největší OTA dodávají 30% a méně rezervací měsíčně. Bylo dosaženo dobré rovnováhy mezi přímou a OTA distribucí a marže z přímého prodeje se výrazně zvýšila.

Growing Direct Bookings

Vaše osobní strategie digitálního marketingu

Cesta zákazníka k finálnímu nákupu je velice komplexní a váš hotel musí být dobře viditelný v každé fázi této cesty až k nákupu. V posledních letech se digitální prostředí radikálně změnilo a je potřeba mít patřičné znalosti, protože se pro hotely stává stále obtížnější digitální prostředí spravovat. Optimalizace pro vyhledávače (SEO), Marketing vyhledávání (SEM) a platformy jako pay-per-click (PPC), Meta Search, sociální média, remarketing, marketing zobrazení… seznam jednoduše stále roste!

Všechno potřebuje být v rovnováze a mít odborné vedení, vzhledem k tomu, že vše se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí.

Služba digitálního marketingu od Bookassist vám umožní konkurovat jedněm z nejlepších OTA, kteří mají obvykle lepší online marketing, než většina hotelů.

Bookassist je partnerem Google (Google Premier Partner) a navíc úzce spolupracuje s Google a často má přístup k novým technologiím dříve než veřejnost, což mohou naši klienti využívat. Náš tým je kvalifikovaný pro práci s Google Adwords a Google Analytics, stejne tak jako pro práci s dalšími velkými platformami jako Bing a klíčovými vyhledávači na jednotlivých trzích. Budeme s Vámi úzce spolupracovat tak, abychom se stali neocenitelnou součástí rozvoje vašeho online marketingu.

Optimalizace vaší prezentace na webu

Mít responzivní webové stránky je důležité, ale jen toto nestačí, abyste uspěli na dnešním konkurenčním trhu. Je neustále nutné zajišťovat správě SEO, aby vás potenciální zákazníci mohli najít a zarezervovat si právě váš hotel online. Pro naše klienty, kteří využívají web design, zaručuje naše dobře integrovaná technologie, že automatický digitální marketing společně s naším týmem, který má na starosti tvorbu stránek, zajišťují od prvního dne vysoce optimalizovaný web design a strukturu, kteoru neustále přezkoumáváme a zlepšujeme.

Váš osobní Digital Manager bude řešit kritické oblasti vaší prezentace na webu, od technických problémů s vaším kódem až po strategie obsahu a sociálních sítí, a bude tyto kontroly provádět pravidelně s cílem zajistit správnou optimalizaci pro PC, tablet a mobilní zařízení.

Specifikace služby

Vhodné pro

 • Všechny klienty, kteří používají Bookassist rezervační systém.
 • Ve výjimečných případech pro ty, jež mají zájem o samostatnou službu, aniž by využívali Bookassist rezervačního systému. To je však nutné posoudit individuálně.

Úrovně poskytovaných služeb

 • (a) Měsíční SEO, nebo (b) měsíční SEM, nebo (c) měsíční SEO+SEM služby, všechny s možností rozšíření o remarketing, zobrazení sítě a Meta Search služby.
 • Alternativou je také čtvrtletní služba zaměřená na Google PPC.

Optimalizace pro vyhledávače klíčových oblastí

 • Vytvoření reportu o benchmarkingu ke stanovení aktuální viditelnosti.
 • Úprava popisků na webu a příslušných meta tagů k maximalizování pozice.
 • Poradenství ohledně struktury webu ke zlepšení navigace, uživatelského komfortu a zjednodušení použitelnosti.
 • Vytvoření profesionálního propojení kampaní k zajištění relevantního navýšení rezervací.
 • Tvorba obsahu klíčových slov ke zlepšení relevance mezi čtenářem a vyhledávačem.
 • Poskytování poradenství v oblasti kvalitního obsahu, jako jsou blogy, videa, hodnocení, stránky sodiálních sítí atd.

Marketing vyhledávání klíčových slov

 • Nastavení, monitoring, poradenství v oblasti vícejazyčných PPC, bannerové kampaně a budget pro Google, Bing, Yandex, Seznam a mnoho dalších dle relevantní segmentace.
 • Průzkum a tvorba seznamu relevantních klíčových slov a tvorba reklam s vícejazyčným překladem, které jsou kvalitní a generují návštěvnost.
 • Využití propojení přímo do obsahu rezervačního systému eliminuje překážky k dokončení rezervace.
 • Kontinuální analýza vašich webových stránek a profilu návštěvníků určená ke sledování a zlepšení konverze.
 • Využití výhod jako je Google Display Network, Yahoo a Bing Display Network, Google Hotel Price Ads a Remarketingu.
 • Nastavení a poskytování odborného školení pro Google Analytics, které vám dá plnou možnost nahlédnout, co všechno pro vás děláme.
 • Sjednocení odborných znalostí místních poměrů na cílových trzích při vytváření vícejazyčných kampaní.
 • Nastavení a správa Meta Search prezentace.
 • Optimalizace pro mobilní vyhledávání.

Reporting

 • Měsíční nebo čtvrtletní souhrnné reporty.
 • Klient má plný přístup do Google Analytics, kde může průběžně sledovat náklady a produkci.
 • Bookassist je propojen s Google Analytics E-commerce API pro přímou kontrolu generovaného příjmu oproti nákladům.

Veřejné prohlášení Google o spolupráci s třetími stranami
Bookassist je certifikovaný partner Google Adwords. Bookassist dodržuje prohlášení Google Adwords a požadavky na zveřejňování informací. Další informace jsou k dispozici na http://www.google.com/adwords/thirdpartypartners/

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz