Booking Engine – nowa jakość konwersji

Intuicyjne rezerwacje na Twoim monitorze i urządzeniach mobilnych

Nowoczesna formuła rezerwacji, dzięki której Twoi goście będą mogli rezerwować pokoje bezpośrednio na Twojej stronie. To łatwe i skuteczne rozwiązanie na najwyższym światowym poziomie optymalnie skomunikuje Twoich gości z Twoją stroną, niezależnie od typu urządzenia.

Nowy interfejs, od konwersji do zysku 

1. Inteligentna wycena
2. Elastyczne daty
3. Vouchery i kody promocyjne
4. Dynamiczne rabaty
5. Galeria pełnych obrazów i dużych miniatur
6. Deep-linking

  7. Dynamiczne przeliczanie walut DCC i 3D Secure
  8. Pasek boczny z ofertami specjalnymi do konfiguracji
  9. Ponad 20 opcji językowych i walut (w tym języków pisanych od prawej do lewej)
10. Booking Engine skonfigurowany z domeną hotelu
11. Narzędzia do pracy grupowej
12. Koszyk

Przekonaj się sam! Przykłady aktywnych silników rezerwacyjnych:

Interaktywny kalendarz cenowy i elastyczne daty

Nasz Booking Engine posiada interaktywną opcję „elastyczne daty” oraz wyjątkowo przejrzysty i funkcjonalny kalendarz cenowy.

Najwyższa konwersja dzięki spersonalizowanemu zarządzaniu online

Online Business Manager służy wykorzystaniu 100% potencjału rezerwacyjnego Twojego hotelu. Nasi eksperci wskażą Ci wszystkie kluczowe obszary i razem będziecie pracować nad wzrostem rezerwacji bezpośrednich. Korzystając z kompleksowego pakietu usług, w tym business managera online, odniesiesz pełny sukces.

Zacznij z Booking Engine teraz

Administrowanie i raportowanie

W odróżnieniu od innych silników rezerwacyjnych, Bookassist ma elastyczną strukturę, która daje Ci możliwość decydowania o tym, jak Twoja oferta wyświetla się odbiorcom.

Nasz Booking Engine zintegrowany jest z interfejsami API Google Analytics API, co gwarantuje precyzyjną analizę PPC i metasearchu. Zapewniamy inteligentne raportowanie, które pomoże Ci dokonywać trafnych wyborów. Będziesz mieć dostęp do setek konfigurowalnych raportów wynikowych, dynamicznych wykresów i skutecznego systemu powiadomień, który kontroluje sprzedaż i ostrzega w sytuacji zmniejszonej dostępności pokoi.

Bezpieczeństwo

Podchodzimy do bezpieczeństwa cyfrowego bardzo poważnie. Bookassist regularnie przechodzi kontrole bezpieczeństwa, a nasza technologia w 100% spełnia wymogi normy Payment Card Industry's Digital Security Standards (PCI DSS).

Łączność

Narzędzia Bookassist są kompatybilne z wieloma systemami PMS, channel managerami i internetowymi biurami podróży. Stale rozbudowujemy i aktualizujemy ich listę dostępną tutaj.

Bookassist Connectivity
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: Wadowicka 6, 30-415 Kraków, Poland
Telefon: +48509504444
Email:
Web: https://bookassist.org/pl