Rezervační systém - Naším rozdílem je konverze

Vzhledem k tomu, že můžete ušetřit mnohem více na provizi, pokud zákazník rezervuje přímo přes vaše webové stránky, získáte více přímých peněz než od zákazníka, který rezervuje přes jiné portály. A to za naprosto stejné služby a produkty.

Dává smysl, že budete chtít přesměrovat více a více rezervací na přímo.
Začněte dnes. a zastavte ztrátu svých peněz.

Oceněn jako Světový lídr v poskytování rezervační technologie od odborníku z hotelového byznysu na prestižní World Travel Award v letech 2012, 2013 a opět i 2014. Bookassist je celosvětově jediný poskytovatel rezervační technologie, který vyhrál třikrát za sebou.

Bookassist rezervační systém jako základní modul našeho 360° přímého rezervačního řešení pro hotely které také zahrnuje webový design, digitální marketing, and distribuční management.

Výhoda Bookassistu, která nás odlišuje od ostatních, je těsná integrace našich rezervačních technologií a služeb s naším digitálním marketingem a webovým designem. To umožňuje sdílet důležitá data a spolupracovat bez problémů tak, abychom maximalizovali vaši hotelovou expozici a řídili konverzi odstraněním překážek pro dokončení rezervace.

Aby byl rezervační systém přínosný, schopnost silné a konzistentní konverze od návštěvníků stránek po dokončenou rezervaci je velmi důležitá. A to je to, v čem Bookassist vyniká. Analyzujeme chování uživatelů a budujeme naši rezervační technologii tak, aby odpovídala požadavkům zákazníků a poskytla vám individuální, lokalizovaný a odborný management a nadále zvedala produkci online rezervací z vašich stránek.

Mobile.
Nejpokročilejší mobilní zážitek na světě.

Na ploše, moderní, čerstvé uživatelské rozhraní.
Zaměření na konverzi za účelem zlepšení zisku.

 1. Více než 20 měnových a více než 20 jazykových voleb, včetně jazyků zprava doleva;
 2. Možnost volby počtu pokojů i osob;
 3. Voucher a propagační kódy;
 4. Zobrazení dynamické slevy;
 5. galerie obrázků a miniatury velkých obrázků;
 6. Dynamické stanovení ceny pokojů na základě obsazenosti, věku a data dítěte;
 7. Konfigurovatelný seznam speciálních nabídek.

Nástroje pro zvýšení konverze

K přesvědčení hostů, aby si udělali rezervaci na vašich stránkách, nikoliv přes jiné portály, máme řadu funkcí rezervačního systému, které můžete použít ke svému prospěchu.

Dynamický kalendář pro plné zobrazení cen na celý měsíc, dynamické ceny odvíjející se od délky pobytu, promokódy, korporátní a loyalty systém, to vše vám pomůže zvýšit příjmy a budovat loajalitu vašeho hotelu. Můžete váš hotel jednoduše prodávat, udržet si hosty a nechat růst marži pomocí benefitů, jako jsou meal plány, doplňkové služby a dárkové vouchery, které jsou součástí rezervačního procesu.

FAKTA

Pokud neuděláte nic víc, jen nahradíte váš stávající systém naším, na zákazníka zaměřeným rezervačním systémem, vaše konverze začne růst.

Personalised Account Management To Drive Conversion

Je již dlouho známo, že každý hotel má jiné potřeby, a proto používáme vysoce personalizovaný přístup šitý na míru pro každého z vás, abychom tak vyhověli specifickým potřebám vašeho hotelu.

Nechceme být pouze dodavatelem technologií. Úzce spolupracujeme a pomáháme vám:

 • Získat více přímých rezervací
 • Zvýšit skutečný prodej v průběhu rezervace
 • Navýšit marži u přímých i nepřímých rezervací

Děláme to tak, že pomáháme budovat vaši online značku a snižujeme závislost na třetích stranách. Náš tým vám pomůže získat zpět kontrolu nad vaší značkou, cenami, inventáři a hlavně vaším zákazníkem.

Bookassist account manažeři josu bývalí hoteliéři, kteří chápou výzvy hotelnictví. Jejich jediným cílem je pomoci vašemu hotelu plně využít svůj potenciál a získat co nejvíce přímých rezervací. Naši nejúspěšnější klienti jsou ti, kteří s námi plně spolupracují a využívají odborného poradenství našich expertů, aby společně s námi navýšili počet svých přímých rezervací. Váš account manager bude pracovat s vámi ve všech klíčových oblastech potřebných pro úspěch v přímých rezervacích. Je toho spousta, co je potřeba udělat!

Administrativa a reporting

Většina ostatních rezervačních systémů vás nutí k nastavení podle jejich pevně daných kritérií. Bookassist na straně druhé vám nabízí flexibilitu, jak vše nastavit a jak se vaše nabídka bude zákazníkům zobrazovat.

Nabízíme vám detailní a inteligentní reporting, který vám pomůže učinit ta správná rozhodnutí, která přináší zisk.

Spolupráce s předním světovým poskytovatelem rezervačních technologií vám umožní přístup k těm nejdůležitějším reportům na trhu se stovkami nastavitelných reportů týkajících se výkonnosti, dynamických grafů, včetně automatického upozornění systému na nízkou kapacitu vzhledem k prodeji pokojů.

Bookassist rezervační systém je plně integrovaný s Google Analytics a jednoduše propojen s vaší vlastní webovou stránkou a poskytuje tak cennou analýzu, kolik přesně bylo investováno do PPC a Meta Search digitálního prodeje a marketingu.

Bezpečnost

Bereme digitální bezpečnost velmi vážně. Bookassist je podrobován pravidelným bezpečnostním auditům a naše technologie je plně v souladu s požadavky odvětví platebních karet Digital Security standardy (PCI DSS). Společnost je zapsána ve veřejném seznamu Visa Merchant Agent List - Stačí hledat Bookassist pod tímto odkazem.

Možnosti propojení

Bookassist technologie je kompatibilní s OTA/HTNG/XML. To znamená, že naše systémy jsou jednotné s většinou systémů správy majetku (PMS), channel managerů a kanálů on-line cestovních kanceláří a agentury.

certifikovaní partneři jsou: Micros Fidelio pro Operu a Fidelio Suite, Channel Rush, Protel Figaro, Parity Rate, Softbrands Portfolio, hostpms, Millennium Soft, Yield Planet, Rate Wise, Media Log, GPDati Roomshop, Hotelpartner GmbH, LeoPortals, NewHotel, GMS. Neustále připojujeme a aktualizujeme tento kompatibilní seznam.

Bookassist je plně integrovaný s hlavními Meta Search platformami. Má přímé propojení s Google Hotel Finder a Trivagem a je prémiovým partnerem s TripAdvisor TripConnect. Vaše ceny a kapacita mohou být přímo nahrávány do některého z těchto největších on-line zdrojů rezervací, přímo z vašeho rezervačního systému. Náš digitální marketing podporuje tuto konektivitu s plným managementem každé platformy, zahrnuje správu nabídek a trvalou podporu, aby vám přinesl optimální výnos z meta search konektivity.

Bookassist Connectivity

Technologie hotelových skupin

Bookassist rezervační systém může být také použit pro několik hotelů ve skupině. Použití naší technologie pro hotelové skupiny znamená, že zákazníci uvidí on-line všechny hotely najednou na jedné stránce pro snadné srovnání. Zákazníci mohou ověřovat dostupnost a ceny jednoduše v rámci celé skupiny nebo je zde možnost hledat v určité zeměpisné oblasti nebo vyhledávat pouze napřímo z mapy, která zobrazuje skutečnou aktuální dostupnost.

A zákazníkům na konkrétní webové stránce hotelu může být automaticky doporučen jiný z hotelů ve skupině, pokud například u některého není dostatečná kapacita k ubytování. Prodej napříč vaší hotelovou skupinou je velmi snadný.

Specifikace služeb

Vhodnost

 • Hotely a hotelové skupiny, apartmány a skupiny apartmánů, apart-hotely, s dlouhodobým pobytem, s možností polopenze.

Požadavky

 • Není nutná instalace hotelu na hotelovou síť. Plně přístupný systém z libovolného PC připojeného k internetu.

Bezpečnost

 • PCI-DSS. Bookassist je registrovaný na Visa Merchant seznamu.
 • Vytvořte si a spravujte několik přístupových profilů pro váš hotelový personál a omezte tak přístup do systému. Systém je plně přístupný pro všechny aktualizace a akce.

Obchodní úsilí

 • Snadný prodej pro získání rezervací a nárůst marže.
 • Dynamické slevy pro automatickou změnu cen dle délky pobytu.
 • Meal plány, které jsou konfigurovatelné zákazníkem dle typu pokoje a počtu hostů.
 • Doplňkové služby umožňující nabídnout hostu něco extra jako např. transfer z letiště, lázeňské procedury atd. přímo v průběhu rezervace v rezervačním systému.
 • Promokódy nabízející speciální ceny, vhodné pro sociální média a off-line marketing.
 • Korporátní systém pro korporátní rezervace a soukromé přihlášení s volitelným věrnostním systémem.
 • Dárkové vouchery prodávané dle hodnoty a nebo jako balíčky.

Funkčnost

 • Rezervační systém je integrovaný do vašich webových stránek bez dalšího linkování a nebo vyskakovacích oken.
 • Zdokonalený CSS tak, aby odpovídal vzhledu vašich webových stránek.
 • Několika jazyčný (22 jazyků) a několika měnový (23 měn) systém, napojený na Evropskou centrální banku pro konverzi aktuálního kurzu.
 • Potvrzení zaslané jako SMS nebo e-mailem pro hosta a hotel o provedení rezervace v systému.
 • 100% předplatba - směrována na účet hotelu.
 • Speciální nabídka a ceny dostupné ve formátu XML, aby bylo možné pro vaše webové vývojáře vložit aktuální informace a vše jednoduše propojit.
 • Automatické nastavení cen pro rodinné pokoje na základě obsazenosti a věku dětí.
 • Nalinkování cen pro jednodušší a komplexní správu cenových plánů a speciálních nabídek.
 • Konfigurace jakéhokoliv typu pokoje nebo balíčku, včetně rodinných pokojů.

Reporting

 • Hodnocení od hostů na jednom místě, jednoduchá správa a aktivace ze strany hotelu.
 • Špičkový reporting.
 • Integrace s Google Analytics.

Integrace a rozšíření

 • Oceněná mobilní aplikace.
 • Aplikace pro Facebook s možností rezervace a hodnocení od hostů.
 • Integrace PMS pomocí XML/OTA/HTNG - SoftBrands, Protel, Micros, Hotsoft a další.
 • Integrace channel managera pomocí XML/OTA/HTNG - RateGain, TravelClick, hetras, Vertical Booking a další.
 • Přímé napojení na Google Hotel Finder, TripAdvisor TripConnect a Trivago.
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz