Rezervační systém - Naším rozdílem je konverze

Intuitivní rezervační prostředí pro počítač i mobilní zařízení

Získejte více přímých zákazníků díky špičkovému rezervačnímu řešení, které dokáže zaujmout a snadno se používá.
Optimalizované a komplexní rezervační prostředí speciálně vyvinuté s ohledem na to, jakým způsobem získávají zákazníci s různými zařízeními přístup k webu vašeho hotelu.

V10 Mobile – navrženo pro zvýšení konverze

Nová rezervační platforma Bookassist V10 Mobile je jako první určena přímo pro mobilní zařízení a poskytuje poutavé, mimořádně rychlé mobilní prostředí uzpůsobené pro dotykové ovládání. Toto zcela nově navržené řešení nabízí vlastní rezervační proces a plnohodnotné uživatelské prostředí podobné aplikacím, které umožňuje hotelům plně využít příležitosti skýtané mobilními zařízeními. Získejte o řešení V10 Mobile více informací.

Moderní a jednoduché uživatelské rozhraní.
Zaměření na konverzi a zvyšení zisku

1. Inteligentní cenotvorba
2. Flexibilní data
3. Voucher a pro kódy
4. Dynamické slevy
5. Plnohodnotná galerie obrázků a velké miniatury obrázků
6. Vnořené odkazy na kampaně v rezervačním systému

  7. Dynamický převod měn a zabezpečení 3D Secure
  8. Konfigurovatelný panel se speciálními nabídkami
  9. Přes 20 měn a jazykových voleb včetně jazyků psaných zprava doleva
10. Rezervační modul nakonfigurovaný na doméně hotelu
11. Funkce pro skupiny
12. Nákupní košík

Přesvědčte se sami - příklady rezervačních systémů

Interaktivní Cenový Kalendář pro Flexibilní Termíny

Dynamická a interaktivní funkce "Flezibilní Termíny" v rezervačím systému s naší jedinečnou funkcí "Cenový Kalendář", usnadní vyhledání nejlepšího balíčku.

Personalizovaný Online Business Management k řízení konverzí

Jediným cílem Bookassist Online Manažera ze společnosti Bookassist je pomoci vašemu hotelu naplno využít potenciálu pro přímé rezervace. K našim nejúspěšnějším klientům patří ti, kteří s námi navážou úzký partnerský vztah, berou si k srdci naše odborné rady a spolupracují s námi na zvýšení počtu přímých rezervací. Váš Online Business Manažer se s vámi bude věnovat všem klíčovým oblastem, které vedou k úspěchu při získávání přímých rezervací. Udělat se toho dá mnoho!

Začněte používat rezervační systém

Administrativa a reporting

Většina ostatních rezervačních systémů vás nutí k nastavení podle jejich pevně daných kritérií. Bookassist na straně druhé vám nabízí flexibilitu, jak vše nastavit a jak se vaše nabídka bude zákazníkům zobrazovat.

Bookassist rezervační systém je plně integrovaný s Google Analytics a jednoduše propojen s vaší vlastní webovou stránkou a poskytuje tak cennou analýzu, kolik přesně bylo investováno do PPC a Meta Search digitálního prodeje a marketingu. Nabízíme vám detailní a inteligentní reporting, který vám pomůže učinit ta správná rozhodnutí, která přináší zisk.

Bezpečnost

Bereme digitální bezpečnost velmi vážně. Bookassist je podrobován pravidelným bezpečnostním auditům a naše technologie je plně v souladu s požadavky odvětví platebních karet Digital Security standardy (PCI DSS).

Možnosti propojení

Bookassist spolupracuje s poskytovateli různých oborových řešení, včetně recepčních systémů (Property Management System, PMS), systémů pro správu kanálů a OTA. Neustále navazujeme nové kontakty a průběžně aktualizujeme náš seznam kompatibility.

Bookassist Connectivity
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz