Novinky a tisk

Enterprise Ireland features Bookassist in Exporting Guide to the Czech Republic

By Vladislav Vekshin | On 30 04 2019

We are pleased to announce our inclusion in Enterprise Ireland’s Going Global Exporting Guide to the Czech Republic and also the Ireland-Czech Republic Business Directory published by the Embassy of Ireland in Prague.

Pictured are Enterprise Ireland‘s clients Portwest, PM Group & Bookassist‘s Jaromir Pazout (second from the left) gathered to celebrate the occasion!
Bookassist speakerem na AHR Roadshows v roce 2019

By Editor | On 03 04 2019

Jaromir presenting at AHR

AHR CZ je největší a nejznámější hotelová asociace v České republice s více jak 1.500 členy.

AHR Roadshow je pro hoteliéry klíčovou příležitostí, jak získat informace o současných trendech, novinkách a setkat se s kolegy, konzultanty a dodavateli.

Bookassist představí aktuální téma “Jak cílit správně reklamy a generovat rezervace přes Google Adwords a MetaSearch”.

Jak říka Jaromír Pažout, Bookassist Market Manager pro Českou republiku a Slovensko:

“MetaSearch je stále důležitejší součásti hotelového digitálního marketingového mixu. Naši nejúspěšnější klieti zaznamenájí nárůst přímé návštěvnosti až o100% přes MetaSearch, který představuje více jak 40% celkových přímých rezervací.”

Jaromír Pažout bude prezentovat na RoadShow dne 4.dubna v Hradci Králové.


Bookassist získal ocenění Top Hotel Star Award 2019

By Editor | On 25 03 2019

S potěšením vám oznamujeme, že Bookassist Conversion Suite získal stříbrné ocenění Top Hotel Star Award 2019 v kategorii ‘software’!

Bookassist Conversion Suite poskytuje hotelům moderní responzivní webové stránky s integrovaným rezervačním systémem. Vše je navrženo s důrazem na konverzi na prvním místě, a tak, aby webové stránky a rezervační systém fungovaly uceleně za účelem navýšení přímého prodeje.

Jednoduchá navigace webových stránek, rychlé načítání a velmi jasné zaměření na mobilní návštěvníky, ruku v ruce s chytrou tvorbou cen, kapacity a speciálních nabídek, které se načítají přímo z rezervačního systému. To je kouzlo optimalizace konverze přímého prodeje.

S velmi jednoduchým CMS systémem, který zahrnuje specializované oblasti optimalizace prodeje na podporu přímého prodeje a správy obsahu, provedete aktualizaci velmi rychle.

Bookassist, expert na přímé rezervace, nabízí řešení, která pomáhají hoteliérům maximalizovat jejich přímý prodej. Bookassist Conversion Suite dosahuje nejvyšší možné konverze a zaručuje více přímých rezervací.

Děkujeme všem, kteří hlasovali pro Bookassist!


Bookassist expanduje a otevírá pobočku v Polsku

By Editor | On 21 03 2019

S potěšením vám oznamujeme, že Bookassist otevřel v Polsku svou novou pobočku a všechny požadavky našich polských klientů mohou být řešeny lokálně z kanceláře se sídlem v Krakově (kontaktní údaje)

Na fotografii jsou (zleva doprava) Mario Clemente, Market Manager pro Bookassist DACH; Alan Threadgold, Bookassist COO; Des O’Mahony, generální ředitel a zakladatel Bookassist; Joanna Machaj, Market Manager pro Bookassist Polsko a Mirosław Włosik, Grupa HCG Kraków.

Bookassist Polsko poskytuje lokální podporu správy rezervačního systému, web designu, digitálního marketingu a služeb Channel Manageru všem svým polským klientům. Součástí poskytovaných služeb je strategické poradenství pro růst přímého obchodu a optimalizace marže pro všechny klientské hotely.

Bookassist v Polsku také představí svou Bookassist Akademii a těšit se můžete na nadcházející seminář o “Dynamickém řízení příjmů v hotelovém průmyslu”, který se bude konat 10. dubna v Krakově. Podrobnosti o semináři naleznete zde.

“Jsme velmi potěšeni, že jsme díky pobočce v Krakově schopni poskytovat lokální služby našim polským klientům,” řekl Des O’Mahony, generální ředitel a zakladatel Bookassist. “Možnost přímého rezervování stále roste napříč hotely celým světem a obzvláště s rostoucím cestovním ruchem v Polsku nebylo nikdy důležitější pro místní hotely, aby využily příležitosti přímých online rezervací a navýšily tak svůj zisk za každou jednotlivou rezervaci. Jsme si jistí, že Joanna a celý tým budou poskytovat našim polským klientům excelentní strategické služby a pomohou jim tak v následujících letech dosáhnout reálného růstu zisku.”


Bookassist a Google dokazují příležitost mobilního revenue na BTO ve Florencii

By Editor | On 21 03 2019

BTO11 Florencie, 20.-21. března 2019

Zaměření Bookassist na mobilní rezervace se vyplácí jejich klientům dvouciferným nárůstem příjmů meziročně z přímých rezervací generovaných z mobilních zařízení.

Konkrétní čísla, která jsou součástí průběžného monitorování zde představil generální ředitel a zakladatel Bookassist Des O’Mahony. Hlavní myšlenkou akce byla společná prezentace od společností Google, Bookassist a Travel Tipper, která se uskutečnila 20. března v den zahájení BTO ve Florencii.

Zástupce společnosti Google Furio Gianforme popsal obraz rychle se rozvíjející mobilní příležitosti v oblasti cestování, přičemž uživatelé Generace Z se stále více zaměřují na elektronický obchod a mobilní infrastrukturu, která se celosvětově zlepšuje a tím pádem rychleji poskytuje veškerý obsah. Steffan Berelowitz z Travel Tripper ukázal statistiky amerického trhu a vyzdvihl informaci, že více než 50% návštěvnosti hotelů pochází z mobilních zařízení, a to navzdory tomu, že příjmy výrazně zaostávaly o téměř 25% z celkových příjmů, které jsou generovány prostřednictvím mobilního zařízení.

BTO11 Des O'Mahony

Zařízení versus dopad na chování uživatele

Čísla od Bookassist pro evropské trhy vycházejí ze série studií, kterou Bookassist poskytuje od roku 2016. Porovnáním mobilní návštěvnosti z roku 2018 s návštěvností v roce 2017, napříč všemi trhy, zahrnujícími více jak tisíc hotelů a stovek tisíc hotelových rezervací, Des poukazuje, že v současné době dochází k rovnováze v návštěvnosti mezi mobilním zařízením a desktopy. Zatímco mobilní návštěvnost má stále rostoucí tendenci, nárůst již není tak výrazný jako dva nebo tři roky zpět. To je pravděpodobně způsobeno tím, že mobilní platformy se stávají “stabilními”. Velkou měrou k tomu přispívá i fakt, že mobilní zařízení jsou relativně jednotná, s velkými displeji a dobrým přístupem k síti. Rychlý nárůst, který byl zaznamenán v roce 2015, byl způsoben zlepšením technologií, které se nyní staly normou. Tudíž ve výsledném dopadu je tato změna týkající se zařízení méně výrazná.

BTO11 Mobile Revenue Growth

Na druhou stranu, čísla Bookassist nadále vykazují procentuální nárůst příjmů přes mobilní zařízení o dvoucifernou hodnotu, přičemž příjmy přes desktopy pokračují ve všeobecném poklesu. Je to pravděpodobně důsledek chování uživatelů. Uživatelé se stávají pohodlnějšími a více důvěřují mobilnímu obchodu. Důležitým faktorem je také rostoucí počet mladých lidí, kteří vidí mobilní zařízení jako normu a tento vliv má celkový dopad na pracovní sílu, generování příjmů a vzorce online výdajů. Des se zamýšlí nad tímto trendem a předkládá informaci, že zatímco návštěvnost z mobilních zařízení a desktopů může dosáhnout relativní rovnováhy, lze očekávat, že růst výnosů z mobilních zařízení bude ještě nějakou dobu pokračovat, protože chování uživatelů se stále vyvíjí.

Bookassist se chopil příležitosti a se špičkovou platformou V10 Mobile přináší jasný nárůst průměrné hodnoty rezervace a konverze pro své hotelové klienty, kteří tuto platformu používají.


Hotelová skupina Ambassador Group si zvolila Bookassist za svého strategického partnera

By Editor | On 18 12 2018

Hotelová skupina Ambassador Group si vybrala Bookassist, odborníka na přímé rezervace, jako svého partnera pro rezervační systém a webové stránky s cílem navýšit online přímé rezervace.

Rádi bychom vám představili tři zcela nové inovativní smart webové stránky, které díky integrovaným nástrojům a především snadnému použití zajišťují hotelu pomoc při optimalizaci prodeje.

Pětihvězdičkový secesní Hotel Ambassador Zlatá Husa je situován přímo na Václavském náměstí v samém historickém centru Prahy. Hotel poskytuje luxusní ubytování s nejvyšším komfortem a prvotřídními službami, které uspokojí i nejnáročnější hosty.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je rodinný hotel obklopen bohatými lesy a háji, pouhých dvacet minut od světoznámé mariánskolázeňské kolonády. Hotel Agricola Sport & Wellness Centre je jedinečný svou polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit.


Ocenění za nejlepší web na světe vyhrál web Bookassist pro Intercontinental Hotel Park Lane London

By Editor | On 10 12 2018

Webové stránky nádherného hotelu Intercontinental Hotel Park Lane v Londýně byly na World Travel Awards 2018 zvoleny za nejlepší web na světě. Tento elegantní pětihvězdičkový hotel Mayfair se nachází v samém srdci Londýna, v docházkové vzdálenosti od, v dětství využívané, rezidence královny, která se nachází mezi Mayfair a Knightsbridge s výhledem na Buckinghamský palác.

Tým Bookassist se specializací na Web Design vytvořil webové stránky hotelu Intercontinental Park Lane jako responzivní, moderní a především elegantní, aby dokonale odrážely osobnost tohoto krásného hotelu. Stránky jsou vytvořeny pomocí moderních designových technologií, jako jsou paralax a prvky automatického zavírání. Bylo zde využito designových mixů zobrazení obsahu stránek a to v plné či omezené šířce a použití obrázkových rámečků za účelem zvýraznění hlavních částí hotelu. Vše je vysoce optimalizované pro digitální marketing s cílem zvýšení konverze. Bookassist také vytvořil webové stránky pro hotelovou restauraci a jejich firemní intranetovou stránku.


Následující Stránka »
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz