Novinky a tisk

Bookassist pořádal kongres “Direct Bookings” ve Vídni

By Editor | On 14 12 2017

Dne 16. Listopadu 2017 pořádala společnost Bookassist úplně poprvé kongres “Direct Bookings” ve Vídni.

Hoteliéři se potkali v Arcotel Wimberger hotelu, kde se zúčastnili celodenní přednášky a workshopů, které měly za cíl naučit, jak úspěšně a efektivně optimalizovat jejich hotelovou online přímou distribuci.

Přední experti zde hovořili na téma - ochrana osobních údajů, mobilní trendy, loajalita zákazníků, blockchain a metasearch. V následné panelové diskuzi, která byla moderována společností Bookassist, bylo možno spatřit giganty tohoto odvětví jako Google, Tripadvisor a Trivago. Diskutovalo se o možnostech, jak se lépe angažovat a tím získat více online přímých rezervací.

Níže naleznete video záznam z kongresu.


Bookassist prezentoval “Vision of Excellence” na výroční konferenci Asociace hotelů a restaurací

By Editor | On 13 12 2017

Dne 30. listopadu se v NH Hotelu v Olomouci konala nejdůležitější událost českého hotelového odvětví, konference České hotelové asociace.

Více než 300 hoteliérů se zúčastnilo této celodenní akce, která se koná každý rok.

Společnost Bookassist, která je expertem na přímé rezervace, byla pozvána, aby zde předala své zkušenosti, jak optimalizovat své podnikání a navýšit tak přímé rezervace.

Dr. Des O’Mahony, CEO Bookassist, představil “Vizi dokonalosti pro hotely” a poukázal na to, že cokoliv, co nedosahuje dokonalosti může mít negativní dopad na přímé rezervace a zisk.

Názorné ukázky pak předvedl na několika klientech společnosti Bookassist, kteří úspěšně pracovali na optimalizaci přímého prodeje svého hotelu a dosáhli tím výrazného snížení nákladu na distribuci.

Klíčovým vzkazem prezentace bylo, že čím více optimalizujete svůj přímý byznys, tím levnější se přímá rezervace stává.
Zpráva od Dese O’Mahony, generálního ředitele a zakladatele

By Des O'Mahony | On 13 12 2017

Bookassist je stále Bookassist. Jen lepší a silnější

Dne 12. prosince 2017 společnost Bookassist získala společnost Jonas Software ze skupiny společnosti Constellation Software Inc. Všichni jsme velmi nadšeni z toho, co to znamená pro budoucnost Bookassist. Jonas Software skvěle zapadá do strategie společnosti Bookassist. Filozofií Jonas Software je umožnit firmám, které kupuje, aby nadále fungovaly jako nezávislé značky. Zároveň jim poskytuje podporu a vedení, aby dosáhly svého skutečného potenciálu. Bookassist bude nyní i nadále pokračovat vpřed se stejným manažerským týmem a jedinečnou vizí pro Bookassist. Jonas Software přinese společnosti Bookassist rozsáhlé finanční a organizační možnosti a též obchodní zkušenosti, které nám pomohou růst a rozvíjet se ještě rychleji a lépe než dříve.

Pro naše klienty je výsledek fůze velmi pozitivní. Osobní vztahy, které vytváříme s našimi zákazníky, budou pro nás vždy klíčové. S podporou jedné z top 100 softwarových společností na světě může společnost Bookassist využít více zdrojů a odborných znalostí tak, aby pomohla našim zaměstnancům poskytovat vám, zákazníkům, ještě lepší služby. Bookassist se bude nyní rychleji rozvíjet a uvádět na trh nové produkty a také zajišťovat, abychom našim zákazníkům poskytovali ještě vyšší úroveň služeb než kdy předtím. Těšíme se s Vámi na ještě efektivnější spolupráci v roce 2018…


Des O’Mahony, CEO & Founder


Constellation Software a její dceřiná společnost Jonas Operating Group získává Bookassist

By Editor | On 13 12 2017

Toronto, Ontario, December 13, 2017 – Constellation Software Inc. (“Constellation”) (TSX: CSU) today announced that its Jonas operating group (“Jonas”) acquired Bookassist Holdings Limited (“Bookassist”), a leading provider of booking, digital marketing, web design and distribution management technology solutions for the hospitality industry.

“Bookassist, with its strong presence in the European hospitality market, is a valuable addition to the Jonas group of companies,” said Barry Symons, CEO of Jonas. “We are very excited to welcome Bookassist’s dedicated customers and employees to our organization.”

“Our acquisition by Jonas is a strong endorsement of the Bookassist team and our ethos of innovation and service to the hospitality industry over almost two decades,” said Des O’Mahony PhD, Co-founder and CEO of Bookassist. “We’re really looking forward to this next phase of Bookassist’s journey and the very positive impact that Jonas’s backing will have. The good news is that Bookassist remains as Bookassist, and the team stays at the helm. We’re looking forward to being able to do far more on product and service for our customers than was possible on our own.”

About Bookassist

Bookassist was founded in Dublin, Ireland in 1999. Bookassist management comprises an expert and award-winning team with decades of experience in scientific and technology research, in the hospitality industry, in internet consultancy and in enterprise-level software development. Bookassist has long been recognised as a thought leader, first-mover and innovator in the hospitality technology space. Bookassist has offices in Dublin, Madrid, Rome, Vienna and Prague with resellers worldwide. Bookassist is a trading name and registered trade mark of Automatic Netware Limited. Ponterra Business Advisors provided strategic investment banking advice to Bookassist on the transaction.

About Jonas Software

Jonas Software operates over 70 independently managed software companies around the world, providing them with the strategic guidance and financial security required to be leaders in their respective markets. From its roots formed in the construction and club management markets, Jonas Software’s reach has grown extensively within the hospitality, fitness and industrial verticals. Today, Jonas Software is proud to supply industry leading enterprise management software and related services to 20 vertical markets.

About Constellation Software Inc.

Contact Information:

Constellation Software Inc.

Jamal Baksh, Chief Financial Officer

+1-416-861-9677
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
www.csisoftware.com

Jonas Software

Barry Symons, Chief Executive Officer

+1-888-789-9073
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
www.jonassoftware.com


Bookassist vs. Expedia na konferenci a diskuzi o významu OTA

By Editor | On 29 11 2017

Společnost Bookassist, expert na přímé rezervace, dnes vystoupila na pódiu s OTA gigantem Expedia na BTO konferenci v Itálii.

Dva hlavní hráči na poli online rezervací se utkali tváří v tvář ohledně svých zásluh a nebo tématu, proč využívat právě OTA.

Zatímco nebylo zpochybněno, že OTA vyvovaly enormní technologickou změnu na trhu a rozšířily dosah také na trhy nové, Bookassist na základě této informace doporučil, že by se k nim mělo přistupovat s obezřetností.

CEO společnosti Bookassist, Dr. Des O’Mahony tvrdil, že hotely by měly využívat OTA, ale na stranu druhou by se jimi neměly nechat zneužívat!

Při konferenci odpověděl na tři klíčové otázky, které hotely potřebují pochopit:

1. Potřebují hotely využívat OTA?

2. Stojí za to do nich investovat?

3. Pro koho OTA pracují?

Celou diskuzi je možné shlédnout zde:


Bookassist Web Design klienti získali prestižní ocenění W3 Awards

By Editor | On 06 11 2017

Společnost Bookassist s radostí oznamuje, že dva z jejích Web Design klientů získali prestižní ocenění W3 Awards. Jedním z nich je Hotel Valpolicella International - jedná se o eco-friendly hotel, který se nachází v Itálii ve Veroně na kopci Valpolicella. Druhým z nich je InterContinental London Park Lane - okouzlující Mayfair Hotel s konferenčním centrem. Oba tyto hotely byly letos oceněny stříbrným W3 Awards.

Ocenění W3 Awards ctí tvůrčí dokonalost webu, má uznání pro ty, kdo na webu pracovali. Hodnotí též marketingové aktivity, sociální obsah, mobilní stránky/aplikace a online video. Do roku 2017, který je dvanáctým rokem působení, bylo uděleno již přes více než 5.000 W3 Awards ocenění.

Tato ocenění jsou schvalována a posuzována Akademií Inferactive and Visual Arts, která se skládá ze špičkových profesionálů z “Kdo je kdo” a úznávaných mediálních, reklamních a marketingových firem.

“V tomto roce kreativita a kvalita opět zvýšily laťku. Vzhledem k tomu, že internetový svět se rozšiřuje o nové a vzrušující nápady, naši letošní vítězové jsou pravým důkazem síly webové kreativity.” řekl Derek Howard, ředitel společnosti AIVA.


YouTube si vybralo do svého “Příběhu o úspěchu” digitální kampaň Bookassist pro Hotel Harbour

By Editor | On 04 10 2017

Bookassist pomáhá hotelu Harbour cítit se na YouTube jako doma

Harbour Hotel v Galway v Irsku se ztrácel v konkurenčním moři hotelů a potřeboval vystoupit z davu a vyniknout nad ostatní. Vedení si uvědomilo, že jejich konkurenční výhoda spočívá v jejich vášnivém personálu. Proto hotel vytvořil řadu videí, kde ukazují lásku ke Galway a nevšedním místům, které stojí za to navštívit. V důsledku práce s Bookassist Digital Marketing týmem, videa hotelu Harbour úspěšně zasáhla na YouTube tisíce potenciálních zákazníků. To posílilo jejich přímý prodej meziročně o 50% a stali se oblíbeným cílem v dané lokalitě.

Přečtěte si více zde:

https://www.youtube.com/yt/advertise/agency/case-studies/agency-harbour-hotel/


Následující Stránka »
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz