Novinky a tisk

Hotelová skupina Ambassador Group si zvolila Bookassist za svého strategického partnera

By Editor | On 18 12 2018

Hotelová skupina Ambassador Group si vybrala Bookassist, odborníka na přímé rezervace, jako svého partnera pro rezervační systém a webové stránky s cílem navýšit online přímé rezervace.

Rádi bychom vám představili tři zcela nové inovativní smart webové stránky, které díky integrovaným nástrojům a především snadnému použití zajišťují hotelu pomoc při optimalizaci prodeje.

Pětihvězdičkový secesní Hotel Ambassador Zlatá Husa je situován přímo na Václavském náměstí v samém historickém centru Prahy. Hotel poskytuje luxusní ubytování s nejvyšším komfortem a prvotřídními službami, které uspokojí i nejnáročnější hosty.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je rodinný hotel obklopen bohatými lesy a háji, pouhých dvacet minut od světoznámé mariánskolázeňské kolonády. Hotel Agricola Sport & Wellness Centre je jedinečný svou polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit.


Ocenění za nejlepší web na světe vyhrál web Bookassist pro Intercontinental Hotel Park Lane London

By Editor | On 10 12 2018

Webové stránky nádherného hotelu Intercontinental Hotel Park Lane v Londýně byly na World Travel Awards 2018 zvoleny za nejlepší web na světě. Tento elegantní pětihvězdičkový hotel Mayfair se nachází v samém srdci Londýna, v docházkové vzdálenosti od, v dětství využívané, rezidence královny, která se nachází mezi Mayfair a Knightsbridge s výhledem na Buckinghamský palác.

Tým Bookassist se specializací na Web Design vytvořil webové stránky hotelu Intercontinental Park Lane jako responzivní, moderní a především elegantní, aby dokonale odrážely osobnost tohoto krásného hotelu. Stránky jsou vytvořeny pomocí moderních designových technologií, jako jsou paralax a prvky automatického zavírání. Bylo zde využito designových mixů zobrazení obsahu stránek a to v plné či omezené šířce a použití obrázkových rámečků za účelem zvýraznění hlavních částí hotelu. Vše je vysoce optimalizované pro digitální marketing s cílem zvýšení konverze. Bookassist také vytvořil webové stránky pro hotelovou restauraci a jejich firemní intranetovou stránku.


Tradiční vánoční párty Bookassist & virtual-zoom

By Editor | On 03 12 2018

Rok se s rokem sešel a dne 28.11.2018 hostil známý pražský klub Jazz Dock hoteliéry z celé České republiky a Slovenska. Vánoční večírek se konal, jako již několik let po sobě, ve spolupráci dvou spřátelených společností Bookassist a virtual-zoom.

Zlatým hřebem celého večera byla úžasná jazzová zpěvačka Juwana Jenkins, která dotvářela celou tuto pohodovou předvánoční atmosféru. A stejně jako roky minulé, i letošní večírek se zapíše do dějin jakožto jedna z nejpovedenějších párty v Praze!

Děkujeme tímto všem, kteří na večírek dorazili, protože jen díky vám se akce tak vydařila. Zároveň děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se, co nám vzájemně přinese spolupráce budoucí.

Šťastné a veselé Vánoce vám přeje celý tým Bookassist.

Na fotografie z párty v Jazz Dock se můžete podívat ZDE.


Bookassist na 13. výroční konferenci AHR ČR 2018

By Editor | On 22 10 2018

S potěšením oznamujeme, že Bookassist se bude účastnit a vystavovat na výroční konferenci AHR ČR v Ostravě v roce 2018!

“Výroční konference AHR ČR je jedinečnou akcí, kde se potkávají zástupci Horeca segmentu z celé České republiky. Bookassist je dlouholetým partnerem AHR ČR a velmi si váží vzájemné spolupráce.”, jak říká Ing. Jaromír Pažout, ředitel Bookassist pro Českou republiku a Slovensko.

Tato akce spojuje vlastníky, provozovatele a manažery hotelů, penzionů a restaurací z Horeca segmentu, stejně jako učitele odborných středních škol a univerzitní profesory, manažery sdružení se zaměřením na cestovní ruch, hotely a gastronomii a všechny odborníky v oboru.

Pokud se chcete zúčastnit této akce, navštivte webové stránky Konference AHR a zaregistrujte se.


Bookassist je tvůrcem tří webových stránek, usilujících o titul World’s Leading Hotel Website

By Editor | On 18 10 2018

​Celkem troje hotelové webové stránky, vytvořené společností Bookassist, byly pro nadcházející World Travel Awards v roce 2018, zařazeny na seznam pro získání ocenění World’s Leading Hotel Website.

Součástí exkluzivního seznamu hvězdných webových stránek nominovaných na toto ocenění je irský hotel Parknasilla Resort v Kerry, hotel Intercontinental Park Lane v Londýně a Gran Hotel Son Net na Mallorce ve Španělsku.

ZDE se můžete do hlasování zapojit i vy.

Intercontinental Park Lane
Parknasilla
Parknasilla Resort
Gran Hotel Son Net
Gran Hotel Son Net

Bookassist oslavuje vítěze na National Hospitality Awards

By Editor | On 16 10 2018

Patnáctý ročník The Irish National Hospitality Awards se uskutečnil včera v hotelu Shelbourne.

Smetánka irského pohostinského odvětví se sešla za účelem získat jedno z nejžádanějších ocenění.

Bookassist, jako dlouholetí příznivci tohoto ocenění, hrdě představili cenu Best City Hotel Award, kterou získal hotel The Westbury a cenu celkově nejlepšího hotelu Best Hotel Award pro Ashford Castle.

Sarah White, Karl Byrne (The Westbury) with Claire Sawier (Bookassist)
Sarah White a Karl Byrne (The Westbury) s Claire Sawier (Bookassist)

Alan Vallely (Ashford Castle) with Claire Sawier (Bookassist)
Alan Vallely (Ashford Castle) s Claire Sawier (Bookassist)

Bookassist je dlouho uznávanou společností v oblasti designu hotelových webových stránek. Nyní však oslavil svou expanzi na webové stránky pro restaurace, kdy nabídl zcela zdarma inteligentní webové stránky restauraci One Pico, která získala ocenění Best Restaurant - Nejlepší restaurace.

Ciaran McGill and Andrew Scott (One Pico) with Rathnam Girdhari
Ciaran McGill a Andrew Scott (One Pico) s Rathnam Girdhari (TechPros)

Velké díky patří Paulu Sherwoodovi za výše uvedené fotografie. Více o oceněních, která byla představena na Hospitality Ireland se dočtete v článku od redaktorky Emily Hourican ZDE.


Bookassist a MyStay spojují své síly s cílem dosáhnout vyššího počtu rezervací přes mobilní aplikace

By Editor | On 08 10 2018

Bookassist, přední společnost zabývající se hotelovou digitální strategií, se sídlem v Dublinu (bookassist.com) a pražská webová společnost MyStay (www.gomystay.com) oznámili jejich strategické spojenectví v oblasti přímých rezervací přes mobilní aplikace.

Bookassist a MyStay dokončili integraci rezervačního systému do mobilní aplikace MyStay. Cílem je nabídnout uživatelům MyStay možnost rezervovat hotely na přímo.

MyStay pomáhá hotelům být stále v kontaktu se svými hosty pomocí komunikační platformy. Aplikace od MyStay je aplikací pro chytré telefony, která spravuje profily hotelů po celém světě. Společnost MyStay, se sídlem v Amsterdamu a s operačními a vývojovými týmy v Praze, je první celosvětově vztahovou platformou, která propojuje aplikace pro chytré telefony s mobilními webovými stránkami s jediným cílem, zlepšit komunikaci mezi hotely a hosty.

Bookassist® vyvíjí a spravuje oceňované digitální strategie pro hotely a pomáhá hotelům získat více přímých rezervací, zvyšuje jejich ziskovost a zároveň snižuje závislost na třetích stranách. S více než 100 zaměstnanci v kancelářích v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze je Bookassist odborná společnost, která již třikrát získala prestižní ocenění World Travel Awards. Bookassist pomáhá hotelům budovat jejich značku online, směřuje přímý byznys na jejich webové stránky a to vše za pomoci světově oceněné rezervační technologie. Zároveň pomáhá hotelům optimalizovat jejich online distribuci a zajišťuje nárůst zisku z každé z rezervace.


Následující Stránka »
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz