Novinky a tisk

Kalendář dostupnosti od Bookassist zlepšuje celkový zážitek z přímé rezervace

By Claire Sawier | On 08 10 2019

V rámci pokračujícího závazku Bookassist k Mobile First byla vydána aktualizace Kalendáře dostupnosti.

Tato aktualizace výrazně zlepšuje zkušenost s použitím kalendáře při rezervaci tím, že zjednodušuje rozhodovací proces a vylepšuje závazek klienta k uskutečnění rezervace.

Na první pohled mohou uživatelé okamžitě zobrazit jak dostupné dny, tak dny, kdy není dostupnost k dispozici. Zároveň se zobrazí nejlepší cena pro každý jednotlivý den, kdy nejvýhodnější cena v měsíci je zvýrazněna zeleně.

S kalendářem dostupnosti od Bookassist je zjednodušen rozhodovací proces a komplikace s dokončením rezervace jsou minimalizovány, jelikož jsou v rámci rezervace uspokojeny potřeby jak uživatele, který hledá ubytování na konkrétní dny, tak uživatele s pružnější poptávkou po termínu ubytování a to vše v rámci nového intuitivního a uživatelsky příjemného rozhraní.

Zpětná vazba od uživatelů byla pozitivní, protože mají k dispozici okamžité informace o cenách a dostupnosti. Velmi pozitivní bylo také hodnocení od hotelů, které již využívají nový kalendář, jelikož díky této aktualizaci zaznamenávají nárůst v konverzi KPI.

Pro více informací, prosíme, kontaktujte svého Online Business Managera @Bookassist.


Připravte se na období svátků!

By Editor | On 07 10 2019

Děti nastoupily zpět do školy a léto nás na dobro opustilo. Přišel podzim a Vánoce s Novým rokem jsou za dveřmi!

Pryč se starým, sem s novým

Zaktualizujte své nabídky, fotografie a balíčky a připravte se na tuto rušnou sezónu s předstihem. Je třeba odstranit všechny stopy po létě a nahradit je fotografiemi a balíčky pro podzim a období svátků.

Zvyšte vaše revenue v období svátků pomocí voucherů

Nenechte si ujít příležitost navýšit revenue v období svátků prodejem voucherů. Prosinec je nejlepším měsícem pro jejich prodej, takže se ujistěte, že máte vše správně nastavené a jste připraveni.

Níže jsou uvedena všechna důležitá data, která musíte mít na paměti. Dejte se do plánování!

Pro jakékoliv rady či pomoc, jak se připravit na nadcházející období, se neváhejte obrátit na svého Online Business Managera @Bookassist.


Je to již 19 let, kdy byla provedena první rezervace přes Bookassist

By Editor | On 09 08 2019

Slavíme Szebesta den!


Právě dnes, před 19 lety, dokončil Bookassist první online rezervační systém a provizorně ho uvedl do provozu pro svého úplně prvního klienta, hotel v Dublinu.

Trpělivě jsme čekali a ptali se sami sebe, zda systém skutečně funguje. Ale jen do chvíle, kdy se ozvalo to uspokojující cinknutí e-mailu, které nám oznámilo dokončení úplně první Bookassist rezervace. Jistý Dr. Szebesta si zarezervoval hotel dne 11. srpna 2000, přesně ve 23:30 hodin.

A právě od té doby, každý rok, i přesto, že přes systém přišly našim hotelovým klientům po celém světě miliony přímých rezervací, pořádáme na “Szebesta den” společnou oslavu napříč všemi kancelářemi Bookassist - v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze.


Ušli jsme společně velký kus cesty a náš rezervační systém pokračuje v průlomovém vývoji. Děkujeme všem zaměstnancům Bookassist, kteří nám umožnili vydat se touto cestou. Těm zaměstnancům, kteří každý den pracují na jejím rozvoji. Velké díky patří také tisícům našich loajálních hotelových klientů, kteří v nás stále věří.

A velké díky patří také Dr. Szebestovi!

S pozdravem,

Des O’Mahony PhD, CEO a spoluzakladatel Bookassist


Navštivte 17. května 2019 stánek Bookassist na IHI konferenci

By Editor | On 01 05 2019

​Bookassist bude jedním z účastníků a vystavovatelů na konferenci Think Different IHI, která se bude konat 17. května v hotelu Radisson Blu v Dublinu.

Pokud byste rádi navýšili tržby vašeho hotelu, přijďte si s námi pohovořit o našich osvědčených strategiích pro růst přímých rezervací.

.(JavaScript must be enabled to view this email address) pro sjednání schůzky, na které společně projednáme, jak vám můžeme pomoci s navýšením přímých rezervací!


Bookassist speakerem na AHR Roadshows v roce 2019

By Editor | On 03 04 2019

Jaromir presenting at AHR

AHR CZ je největší a nejznámější hotelová asociace v České republice s více jak 1.500 členy.

AHR Roadshow je pro hoteliéry klíčovou příležitostí, jak získat informace o současných trendech, novinkách a setkat se s kolegy, konzultanty a dodavateli.

Bookassist představí aktuální téma “Jak cílit správně reklamy a generovat rezervace přes Google Adwords a MetaSearch”.

Jak říka Jaromír Pažout, Bookassist Market Manager pro Českou republiku a Slovensko:

“MetaSearch je stále důležitejší součásti hotelového digitálního marketingového mixu. Naši nejúspěšnější klieti zaznamenájí nárůst přímé návštěvnosti až o100% přes MetaSearch, který představuje více jak 40% celkových přímých rezervací.”

Jaromír Pažout bude prezentovat na RoadShow dne 4.dubna v Hradci Králové.


Bookassist získal ocenění Top Hotel Star Award 2019

By Editor | On 25 03 2019

S potěšením vám oznamujeme, že Bookassist Conversion Suite získal stříbrné ocenění Top Hotel Star Award 2019 v kategorii ‘software’!

Bookassist Conversion Suite poskytuje hotelům moderní responzivní webové stránky s integrovaným rezervačním systémem. Vše je navrženo s důrazem na konverzi na prvním místě, a tak, aby webové stránky a rezervační systém fungovaly uceleně za účelem navýšení přímého prodeje.

Jednoduchá navigace webových stránek, rychlé načítání a velmi jasné zaměření na mobilní návštěvníky, ruku v ruce s chytrou tvorbou cen, kapacity a speciálních nabídek, které se načítají přímo z rezervačního systému. To je kouzlo optimalizace konverze přímého prodeje.

S velmi jednoduchým CMS systémem, který zahrnuje specializované oblasti optimalizace prodeje na podporu přímého prodeje a správy obsahu, provedete aktualizaci velmi rychle.

Bookassist, expert na přímé rezervace, nabízí řešení, která pomáhají hoteliérům maximalizovat jejich přímý prodej. Bookassist Conversion Suite dosahuje nejvyšší možné konverze a zaručuje více přímých rezervací.

Děkujeme všem, kteří hlasovali pro Bookassist!


Bookassist expanduje a otevírá pobočku v Polsku

By Editor | On 21 03 2019

S potěšením vám oznamujeme, že Bookassist otevřel v Polsku svou novou pobočku a všechny požadavky našich polských klientů mohou být řešeny lokálně z kanceláře se sídlem v Krakově (kontaktní údaje)

Na fotografii jsou (zleva doprava) Mario Clemente, Market Manager pro Bookassist DACH; Alan Threadgold, Bookassist COO; Des O’Mahony, generální ředitel a zakladatel Bookassist; Joanna Machaj, Market Manager pro Bookassist Polsko a Mirosław Włosik, Grupa HCG Kraków.

Bookassist Polsko poskytuje lokální podporu správy rezervačního systému, web designu, digitálního marketingu a služeb Channel Manageru všem svým polským klientům. Součástí poskytovaných služeb je strategické poradenství pro růst přímého obchodu a optimalizace marže pro všechny klientské hotely.

Bookassist v Polsku také představí svou Bookassist Akademii a těšit se můžete na nadcházející seminář o “Dynamickém řízení příjmů v hotelovém průmyslu”, který se bude konat 10. dubna v Krakově. Podrobnosti o semináři naleznete zde.

“Jsme velmi potěšeni, že jsme díky pobočce v Krakově schopni poskytovat lokální služby našim polským klientům,” řekl Des O’Mahony, generální ředitel a zakladatel Bookassist. “Možnost přímého rezervování stále roste napříč hotely celým světem a obzvláště s rostoucím cestovním ruchem v Polsku nebylo nikdy důležitější pro místní hotely, aby využily příležitosti přímých online rezervací a navýšily tak svůj zisk za každou jednotlivou rezervaci. Jsme si jistí, že Joanna a celý tým budou poskytovat našim polským klientům excelentní strategické služby a pomohou jim tak v následujících letech dosáhnout reálného růstu zisku.”


Následující Stránka »
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz