Novinky a tisk

Vyšší zisk pro váš hotel prostřednictvím efektivního brand managementu a redistribuce

By Hana Vobornikova | On 21 08 2013

Celosvětová hospodářská krize, která zasáhla i cestovní ruch, začala v roce 2008. V současné době lze pozorovat, že hotelnictví jako součást cestovního ruchu se zvolna zotavuje a proti loňskému roku jsou zisky v hotelových službách vyšší. Jedním ze základních elementů navýšení ziskovosti hotelu je efektivní internetová distribuce, kdy hlavním cílem hotelů by mělo být přesunutí online rezervací z třetích stran na vlastní webové stránky hotelu. Správná strategie přímého prodeje je pro tuto změnu byznysu klíčová.

Zisky hotelu se každopádně zvedají pomaleji než se zotavuje hotelový průmysl. Je opravdu velmi důležité, aby distribuce pokojů byla pečlivě plánována a „naceněna“ tak, že zisk bude optimalizován při prodeji každého pokoje. Internetový prodej je klíčovým prvkem hotelového podnikání, ale musí být používán s velkou opatrností tak, aby zisk nebyl snížen ve prospěch “jednoduchého” prodeje přes OTA (Online Travel Agents). Zajistit, aby váš hotel správně řídil distribuci kapacit a cen na OTA, ale také maximalizoval přímý prodej na webových stránkách hotelu, je dnes nejdůležitejší.

Problematikou navyšování přímého prodeje a tím i zisku hotelů se zabývají různé firmy a jednou z nich je právě společnost Bookassist, která pořádá dne 8. října 2013 v Boutique Hotel Jalta 5* celodenní seminář na téma: VYŠŠÍ ZISK PRO VÁŠ HOTEL PROSTŘEDNICTVÍM EFEKTIVNÍHO BRAND MANAGEMENTU A REDISTRIBUCE”. Na tomto semináři se hoteliéři dozví, jak řídit distribuci a správně pracovat s online prodejem přes vlastní webovou a mobilní stránku hotelu nebo prostřednictvím online portálů.

Odborníci z prostředí online byznysu Vás provedou tématy jako např. důležitost online značky hotelu, jak navýšit přímý prodej pomocí sociálních médií a vyhledávacích nástrojů, jak řídit online distribuci a maximalizovat zisk. Experti z oboru revenue managementu, online marketingu a sociálních médií ze společností IDeaS, Google TripAdvisor, Bookassist, BTO představí, jak využít internet k Vašemu maximálnímu užitku.

Tento celodenní seminář je pořádaný společností Bookassist – lídrem v oboru online marketingu v České republice, která byla oceněna jako World’s Leading Booking Engine Technology Provider 2012 a vítěz EyeforTravel Mobile Innovation 2013 v oblasti online cestovaní.

Více informací o semináři naleznete ZDE.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz