Novinky a tisk

TripAdvisor “Show Prices” link ve spolupraci s Bookassist je nyni k dispozici

By Des O'Mahony | On 10 02 2012


Bookassist neustále pokračuje ve vývoji a implementaci nových on-line produktů. Ve spolupráci s Tripadvisor jsme připravili úžasnou příležitost pro hotely - umístění přímého odkazu na hotelovou stránku v sekci “Show Prices” viditelné v TripAdvisor hotelovém profilu.

Nový TripAdvisor přimý link s Bookassist je nyní velmi silnou podporou ve zviditelnění před ostatnímy portály, kdy můžete získat zvýšení přímé návštěvnosti na vlastní hotelovou stránku a získat tím i více rezervací.

Jak to vše funguje?

Díky 50 milionům hodnocení je TripAdvisor silným a hlavním zdrojem on-line obsahu, který poskytují samotní uživatelé. Díky své pozici je TripAdvisor zároveň vlivným zdrojem příjmu pro hotely a portály. Jakmile si návštěvník prohlíží Váš hotelový profil na TripAdvisor, uvidí zároveň seznam zprostředkovatelů ubytování nebo-li “partnerů” pod výrazným odkazem “Show Prices”. Bookassist nyní integroval s TripAdvisor možnost umístit přímý odkaz na Vaši webovou stránku vedle ostatních partnerů. Další hlavní výhodou odkazu “Show Prices” je, že tato část je vždy zobrazena, ikdyž návštěvník prochází obsah a posunuje stránkou dolů.


Cena a reporty

Za každý klik na odkaz “Show Prices” si TripAdvisor účtuje fixní poplatek na bázi (CPC - cost per click) modelu. Aby se zamezilo neustálým klikům jedním uživatelem, Tripadvisor bude účtovat pouze první klik za uplynulých 24h, pokud identifikuje více přístupů z jednoho počítače.

Pro stávající Bookassist klienty si Bookassist účtuje jednorázový instalační poplatek €200 bez jakýchkoliv dalších nákladů na správu. V současné době se jedná o nejlepší nabídku na hotelovém trhu. Bookassist bude zasílat reporty za každý měsíc. Report bude obsahovat denní, týdenní a měsíční statistiky kliku na “Show Prices” na Vašem hotelovém profilu a celkovou cenu za kampaně. Pokud nejste klientem Bookassist, prosíme, kontaktujte nás pro získání více informací o ceně za tuto službu.


Kontaktujte nás

Kontaktujte svého Account Managera nyní a získejte možnost umístit odkaz na svoji webovou stránku přímo na TripAdvisor díky Bookassist. Pro obecné informace nás kontaktujte zde: .(JavaScript must be enabled to view this email address).

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz