Novinky a tisk

Nový Smart CMS mění způsob správy webových stránek hotelu

By Editor | On 07 03 2018

Berlín, 7. března 2018​

Společnost Bookassist dnes na veletrhu ITB v Berlíně oznámila významnou aktualizaci svého populárního Smart CMS, systému pro návrh a správu obsahu webových stránek, navrženého tak, aby pomáhal hoteliérům s přímými rezervacemi.

Nejnovější verze Smart CMS byla kompletně přepracována a tím došlo k rozumnému uspořádání možnosti úpravy stránek do tří klíčových oblastí - Nastavení, Správa a Optimalizace prodeje. Každodenní kontrola informací, jako jsou obrázky, videa, virtuální prohlídky a dalšího obsahu, se provádí v sekci Správa, která je díky novému, uživatelsky přívětivému rozhraní ještě snadnější. Silné nástroje, jako bannery s výzvou k akci, konfigurovatelné pop-up zprávy, speciální nabídky a promokódy, jsou jen malou částí Optimalizace prodeje zaměřené na pomoc hoteliérům osvojit si nejlepší praktiky při online konverzi.

Smart CMS obsahuje souhrnné video tutoriály, které krok za krokem vysvětlují každou “operaci”, aby pak mohl uživatel co nejlépe využít platformy pro své podnikání.

Smart CMS bude jako plně responzivní platforma nyní také využívat výhod nové rezervační platformy od Bookassist V10 Mobile, která je přímo integrována do všech nových webových stránek Smart CMS. .

“Bookassist Smart CMS mění způsob správy webových stránek hotelu. S nejnovější verzí systému se ještě více zaměřujeme na pomoc hotelům při optimalizaci prodeje díky integrovaným nástrojům a především snadnému použití.”, řekl Des O’Mahony, CEO a zakladatel Bookassist.

Bookassist® je odborník na přímé rezervace. Společnost vyvíjí a spravuje oceňované digitální strategie pro hotely a pomáhá jim budovat jejich značku online, směruje přímý byznys na jejich webové stránky, zvyšuje vedlejší výnosy a ziskovost a zároveň snižuje závislost na třetích stranách. S více než 100 zaměstnanci v kancelářích v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze je Bookassist již dlouho uznáván jako přední odborná společnost, lídr a inovátor v oboru technologie cestovního ruchu a již po třetí za sebou získal prestižní ocenění World Travel Awards.

—ends—


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz