Novinky a tisk

Intelligent Pricing zvyšuje konverzi rezervačního systému

By Editor | On 28 02 2018

Služba Bookassist Intelligent Pricing je kombinací cen a slev v rezervačním systému. Díky této službě může váš hotel nabídnout hostovi vždy tu nejlepší cenu za celý pobyt. Tato služba je nastavena tak, že kombinuje nejlepší možné ceny a největší slevy za každou jednotlivou noc, aby došlo k co největšímu nárůstu konverze a abychom vám pomohli získat více přímých rezervací.

Bookassist Intelligent Pricing, který je zakomponovaný do rezervačního systému, poskytuje jednoduché a flexibilní nastavení, které umožňuje kombinovat slevy se specifickými podmínkami stejně dobře, jako kombinovat ceny napříč odlišnými cenovými plány a s odlišnými podmínkami. Pokud si host zvolí pobyt v období, ve kterém hotel nabízí ubytování za různé ceny, Bookassist Intelligent Pricing automaticky zobrazí tu nejlepší možnou cenu nebo slevu na konkrétní den a nabídne hostu pobyt za tu nejnižší možnou cenu.

Uveďme si to na příkladu. Budeme předpokládat, že host si zvolí pobyt na 4 noci. Jak je ukázáno na obrázku, mohou nastat tyto skutečnosti:

  • Na tyto dny je nastavena speciální nabídka pro přímé rezervace, která je platná na první dvě noci pobytu.
  • Je zde také druhá speciální nabídka pro pobyt na tři noci, která se vztahuje na poslední tři noci pobytu.
  • A nakonec, doplňková nabídka pro včasnou rezervaci, která poskytne slevu na poslední dvě noci.

Jelikož by všechny podmínky měly být platné na konkrétní uvedené dny, pokud si host zvolí podmínku pobytu na 4 noci, Bookassist mu automaticky stanoví celkovou cenu tak, že nakombinuje ceny a slevy a vybere tu nejnižší možnou cenu platnou pro každou jednotlivou noc daného pobytu.

Pokud se zaměříme na konkurenci, zákazník často skončí u posuzování rozličných slev, které se nevztahují na jeho požadavek pobytu na 4 noci a ve výsledné cenové nabídce €400!

Se službou Intelligent Pricing od Bookassist je hostovi nabídnuta nejlepší cena €345. Zpravidla se jedná o ceny nižší o 14%, než u spousty jiných konkurenčních systémů.

Bookassist Intelligent Pricing funguje také na Google Hotel Ads, abychom zajistili, že váš meta search kanál je pro váš hotely co nejkonkurenceschopnější.

Intelligent Pricing řídí konverzi a zajišťuje lepší přímý obchod. Pokud je tato služba spojena navíc ještě s rychlou a moderní funkcí jakou je Price Calendar, stává se z Bookassist rezervačního systému ideální platforma pro konverzi rezervací, která zlepšuje vztah s hostem a snižuje frustraci, kterou konkurenční systémy vytvářejí.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz