Novinky a tisk

Hotelová skupina Ambassador Group si zvolila Bookassist za svého strategického partnera

By Editor | On 18 12 2018

Hotelová skupina Ambassador Group si vybrala Bookassist, odborníka na přímé rezervace, jako svého partnera pro rezervační systém a webové stránky s cílem navýšit online přímé rezervace.

Rádi bychom vám představili tři zcela nové inovativní smart webové stránky, které díky integrovaným nástrojům a především snadnému použití zajišťují hotelu pomoc při optimalizaci prodeje.

Pětihvězdičkový secesní Hotel Ambassador Zlatá Husa je situován přímo na Václavském náměstí v samém historickém centru Prahy. Hotel poskytuje luxusní ubytování s nejvyšším komfortem a prvotřídními službami, které uspokojí i nejnáročnější hosty.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je rodinný hotel obklopen bohatými lesy a háji, pouhých dvacet minut od světoznámé mariánskolázeňské kolonády. Hotel Agricola Sport & Wellness Centre je jedinečný svou polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz