Novinky a tisk

Hotelová síť Pytloun Hotels přechází k Bookassist

By Editor | On 20 08 2018

Česká hotelová síť Pytloun Hotels, provozující 10 hotelů, si vybrala Bookassist jako svého přímého strategického partnera.

Pytloun Boutique Hotel Prague, který se nachází v centru Prahy s nádherným výhledem na Václavské náměstí, je prvním z 10 hotelů, pro který Bookassist spustil rezervační systém a webové stránky.

Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague

Majitel Lukáš Pytloun, dobře známý hoteliér a klíčový hráč na českém trhu, se rozhodl přejít od místního konkurenta ke strategickému odborníkovi na mezinárodní strategii Bookassist, aby podstatně navýšil online přímé rezervace.

Skupinové webové stránky a zbývajících 9 hotelých webů, bude spuštěno v následujících týdnech.

Lukáš Pytloun
Lukáš Pytloun

“Ve spolupráci s Bookassist jsme viděli skutečnou příležitost jak navýšit přímé rezervace. Líbila se nám myšlenka mít jednoho partnera, který by nám poradil a rozvíjel náš online byznys tak, aby zahrnoval rezervační systém, webové stránky a digitální marketing. Vše integrované a zaměřené na jeden společný cíl a tím je růst přímých rezervací. Bookassist spustil webové stránky a rezervační systém pro první z našich hotelů za pouhé dva týdny. To je opravdu skvělý start s Bookassist.”


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz