Novinky a tisk

Vítáme 100 a 101 pětihvězdičkové klientské hotely!

By Editor | On 09 06 2017

Bookassist, The Direct Booking Expert™, dosáhl tento měsíc významného milníku, když v rámci Bookassist systému přivítal 100 a 101 zákazníka. A brzy ve svých řadách přivítáme dalších více než 10 pětihvězdičkových hotelů.

Hotely InterContinental London Park Lane Hotel (http://parklane.intercontinental.com/), největší pětihvězdičkový londýnský hotel a vlajková loď InterContinental Hotel group (IHG), a Gran Hotel Son Net (http://www.sonnet.es/), prestižní pětihvězdičkový hotel na Malorce, si k prezentaci svých webových stránek a digitálních marketingových služeb zvolili na míru šitý program od Bookassist. Gran Hotel Son Net navíc využije i rezervační systém Bookassist.


Rozšíření portfolia o hotely InterContinental London Park Lane a Gran Hotel Son Net nadále posiluje vedoucí pozici společnosti Bookassist na trhu s luxusními hotely, stejně jako důvěru vloženou na bedra společnosti Bookassist k provozování služeb na nejvyšší možné úrovni.

CEO společnosti Bookassist, Dr. Des O’Mahonyho, k tomu řekl: „Rozumíme náročným požadavkům hoteliérů a s jistotou mohu tvrdit, že naše perfektní on-line strategie a digitální řešení zajistí nepřetržitý nárůst poptávek pro naše klienty. Spolupráce s těmito prestižními pětihvězdičkovými hotely je úžasným komplimentem pro náš tým a díky našemu závazku k vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky očekáváme nárůst našeho portfolia nejlepších hotelů světa.“

Máme radost z nového vzhledu našich webových stránek. Tým Bookassist prokázal velkou úroveň znalostí a zkušeností a je mi nesmírným potěšením s nimi spolupracovat.
Stephen Moran, marketingový manažer InterContinental London Park Lane

Bookassist v současné době kromě perfektní online strategie nabízí technologii rezervací, návrh webových stránek a řešení pro digitální marketing více než 1200 hotelům napříč Evropou a Středním Východem.

—-

Bookassist® je The Direct Booking Expert™. Společnost Bookassist vyvíjí a spravuje oceněné digitální strategie, které pomáhají hotelům budovat svoji značku on-line, prosazovat přímé rezervace, posilovat marginální tržby, zlepšovat ziskovost, a zároveň snižovat svou závislost na třetích stranách. S více než 100 zaměstnanci v kancelářích v Dublinu, Paříži, Madridu, Římu, Vídni, Mnichově a Praze, získala naše společnost již třikrát ocenění za nejmodernější technologii rezervačních systémů.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz