Novinky a tisk

CPI HOTELS UZAVŘELA SMLOUVU S IRSKÝM BOOKASSISTEM

By Editor | On 29 05 2013

Společnost CPI Hotels uzavřela novou smlouvu s irskou společností Bookassist pro oblast rezervačních technologií a online margetingu. Cílem spolupráce bude zvýšení podílu přímých rezervací na vlastních webových stránkách jednotlivých hotelů. „Nové internetové stránky považujeme za klíčový předpoklad modernizace  našich služeb a efektivnějšího naplňování obchodních cílů, zejména plného využití potenciálu vlastních webových stránek při budování přímého online prodeje,“ řekla při podpisu smlouvy Patricie Rosenbergová, ředitelka obchodu a marketingu společnosti CPI Hotels.

Vznikne tak 7 zcela nových webových stránek jednotlivých hotelů Clarion, včetně centrální korporátní stránky CPI Hotels. Slavnostnímu podpisu, který se uskutečnil v Siddharta Café pražského Buddha-Bar Hotelu, přihlížel osobně John Perry, irský ministr pro malé a střední podnikatele, který do Prahy přicestoval na galavečer společnosti Enterprise Ireland, aby se setkal s nejvýznamnějšími irskými společnostmi, které působí v České republice. Za Bookassist stvrdil nový kontrakt jeho ředitel a spolumajitel, pan Kieran Fives, dále byla přítomna Alison Kellyová, irská velvyslankyně v Česku, či Jaromír Pažout, Operations Manager Bookassist pro Českou republiku. Společnost CPI Hotels spolupracuje s Bookassist v oblasti rezervačních technologií a on-line marketingu již od roku 2009.

CPI Hotels, a.s. se s portfoliem 17 hotelů a 2 ubytoven s kapacitou dosahující téměř 7 300 lůžek a 8 000 konferenčních míst řadí mezi nejvýznamnější hotelové provozovatele v České republice. Městy působení jsou Praha, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc, Špindlerův Mlýn a Františkovy Lázně. Od roku 1996 je společnost CPI Hotels, a.s. výhradním zástupcem pro značku Clarion mezinárodního hotelového řetězce Choice Hotels International pro Českou republiku a Slovensko. Dále kontroluje značky Fortuna Hotels, Buddha - Bar Hotel Prague, Spa & Kur Hotels a Ubytovny.cz

Bookassist vytváří a spravuje on-line marketingové strategie pro hotely a hotelové skupiny. Je dodavatelem špičkových rezervačních technologií, které pomáhají hotelům směrovat vice rezervací na vlastní stránky. Bookassist obdržel mnoho ocenění za on-line obchod, on-line marketing a technické inovace zahrnující ocenění “World’s Leading Booking Technology Provider 2012” nebo za nejlepší mobilní řešení pro hotely “EyeforTravel Mobile Innovation Awards 2013”.
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz