Novinky a tisk

Přehled rezervačního systému 2017 - aktuální vydání pro hotely

By Editor | On 24 08 2017

Následuje seznam aktualizací pro hotely s dosavadními změnami rezervačního systému 2017. Další změny očekávejte brzy…

Rezervační systém 2017

Rezervační systém 2017 byl spuštěn v lednu 2017 a v průběhu následujících měsíců byl postupně nasazen do všech hotelů. Následovalo doplnění cenového kalendáře v březnu 2017 a v srpnu 2017 byla vydána aktualizace s funkcemi uživatelského nastavení a bezpečnosti. Tyto úpravy rezervačního systému byly zaměřeny na uživatelský komfort a ovladatelnost a byly navrženy na základě analýzy zkušeností zákazníků a po dohodě s hotely.

Hlavním cílem rezervačního systému Bookassist je na prvním místě konverze. Rozhodující je pro nás zajistit, aby on-line zákazník nalezl co nejrychleji relevantní, jasné a jednoznačné informace a aby proces rezervace proběhl hladce.

Mezi funkce rezervačního systému patří mimo jiné:

 • nejkratší rychlost načítání webových stránek v oboru, tak důležitá v dnešním on-line světě
 • vysoce přizpůsobitelné rozvržení, v maximální možné míře vyhovující designu webových stránek vašeho hotelu
 • lepší filtrování s možností volby čísla pokojů v rámci vyhledávání
 • propagační a kupónové kódy nabízející slevy a pobídky
 • vylepšené galerie obrázků pro prezentaci vašich pokojů
 • předvolené nastavení stravování v jednotlivých pokojích
 • předvolená obsazenost pokoje / nastavení věku dětí
 • možnost prohlížení „cenového kalendáře“ pro flexibilní data
 • integrované „widgety“ pro cenotvorbu od mnoha dodavatelů, jako např. TripTease, The Hotels Network
 • přímé zobrazení speciálních nabídek s přímým odkazem na přizpůsobený rezervační systém s ukázkou nabídky
 • rezervace více pokojů
 • rozšíření pro navyšování prodeje
 • platební stránky plně vyhovující bezpečnostnímu standardu PCI-DSS a dodržování bezpečnosti
 • přizpůsobitelné platební a potvrzovací stránky
 • dynamická konverze měn
Rozvržení rezervačního systému

Špičková flexibilnost dat

Nový přístup Bookassist nazvaný flexibilní data je unikátním konceptem ve svém oboru, který vyniká rychlostí a snadnou ovladatelností, stejně jako schopností zpracovávat obrovské množství dat. Zákazníci si rádi zvolí váš hotel na základě
hodnoty nabízených služeb a nedbají přitom velkou měrou na datu registrace. Možnost vyhledávání podle data v rámci standardního rezervačního systému již zákazníkům nevyhovuje. Rezervační systém Bookassist vám proto dovoluje přepínat
mezi standardním a flexibilním datem.

Na rozdíl od konkurenčních řešení, které mají potíže s nahráváním a přehráváním dat, což uživatele pouze frustruje, je cenový kalendář Bookassist vybaven nejnovější technologií dynamického uživatelského rozhraní a umožňuje tak okamžité a snadné nahrávání dat zpětně až za dva roky pro každý typ pokoje, a to bez potřeby dalšího nahrávání dat. Rozhraní je plně intuitivní a přizpůsobené plynulému dotykovému ovládání a vyhledávání v rámci několika měsíců a porovnávání cen. Nabízí také zvýraznění nejlepších cenových nabídek. Stačí několik jednoduchých kliknutí nebo poklepání a vybraná služba je rezervována.

Již od spuštění se ukázalo, že flexibilní data jsou mezi on-line zákazníky velmi oblíbená a zároveň zlepšují konverzi pro klientské hotely Bookassist.

Zvýšená bezpečnost a snadné platební možnosti

Společnost Bookassist kompletně aktualizovala celou bezpečnostní infrastrukturu a přináší vám nejbezpečnější platební procesy současnosti. Společnost Bookassist zcela vyhovuje bezpečnostnímu standardu PCI-DSS a neustále investuje do bezpečnosti pro zákazníky a klientské hotely. Zdokonalené platební procesy, které nedávno představil rezervační systém 2017 zahrnují možnost dynamické konverze měny na stránce odhlášení pro desktopy a mobilní zařízení (pokud váš hotel využívá vlastní obchodní účet u Bookassist). Můžete si rovněž přizpůsobit platební stránku - nahrát logo hotelu a změnit barvu - a zvýšit tak pocit bezpečí u vašich on-line zákazníků.

Platební stránka

Dynamická konverze měny je nesmírně oblíbená u on-line hostů, kteří téměř v 90% případů volí možnost platby ve své měně.

Základ tvoří mobilní zařízení

Další fázi vývoje rezervačního systému představuje kompletní opětovné spuštění naší technologie mobilních rezervací, které je naplánováno na konec roku 2017. Pro více informací sledujte naše stránky.

Kontaktujte nás!

Pokud váš hotel potřebuje více informací o funkcích rezervačního systému 2017 nebo cenovém kalendáři, neváhejte a kontaktujte nás!


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz