Novinky a tisk

Bookassist a MICROS-Fidelio oznámily PMS propojení pro hotely

By Des O'Mahony | On 15 06 2012

micros fidelio
micros fidelio

Bookassist technologická a on-line strategická společnost pro hotely, oznámila oficiální certifikaci integrace svého softwarového rezervačního systému se systémem OPERA (PMS) od předního světového poskytovatele řešení hotelu MICROS- Fidelio již před rokem. Propojení umožňuje hotelům automaticky a bezproblémově řídit jejich on-line rezervace od Bookassist přes PMS OPERA.

Toto propojení je posledním v seznamu integrací mezi Bookassist rezervačním systémem a předními světovými systémy na správu rezervací v recepcích hotelů. Pokud mluvíme o výhodách integrace, Karen Moran, Sales & Marketing Director v Moran a Bewley Hotels ve Velké Británii a Irsku, řekl: “Jsme potěšeni, přímou integrací mezi naším on-line rezervačním systémem a MICROS- Fidelio OPERA systémem šetříme mnoho času a úsilí. Velkou výhodou je automatické přenesení rezervace do hotelového rezervačního systému, tento ušetřený čas umožňuje našemu personálu více se věnovat významným obchodním partnerům a hostům v hotelu, než se starat o technologii .”

Počet stávajících vzájemných klientů využívajících integraci od jejího prvního uvedení na konci roku 2010 neustále roste. V diskusi o oficiální certifikaci řekl generální ředitel Bookassist, Dr. Des O’Mahony: “Značný počet našich klientů ve všech zemích v nichž působíme, používá MICROS- Fidelio. Tato integrace je skutečná výhoda pro hotely. Snížení pracovní síly eliminuje přenos chyb a zvyšuje efektivitu. Očekáváme významný nárůst využití této nové společné služby.”

MICROS- Fidelio s potěšením nabízí spojení mezi Operou a Bookassist. Integrace s Bookassist poskytuje automatizovaný přenos rezervací přímo do systému hotelu OPERA,” řekl Dr. Peter Agel, senior viceprezident eCommerce Solutions EMEA Micros –Fidelio.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz