Novinky a tisk

Bookassist získal ocenění Top Hotel Star Award 2019

By Editor | On 25 03 2019

S potěšením vám oznamujeme, že Bookassist Conversion Suite získal stříbrné ocenění Top Hotel Star Award 2019 v kategorii ‘software’!

Bookassist Conversion Suite poskytuje hotelům moderní responzivní webové stránky s integrovaným rezervačním systémem. Vše je navrženo s důrazem na konverzi na prvním místě, a tak, aby webové stránky a rezervační systém fungovaly uceleně za účelem navýšení přímého prodeje.

Jednoduchá navigace webových stránek, rychlé načítání a velmi jasné zaměření na mobilní návštěvníky, ruku v ruce s chytrou tvorbou cen, kapacity a speciálních nabídek, které se načítají přímo z rezervačního systému. To je kouzlo optimalizace konverze přímého prodeje.

S velmi jednoduchým CMS systémem, který zahrnuje specializované oblasti optimalizace prodeje na podporu přímého prodeje a správy obsahu, provedete aktualizaci velmi rychle.

Bookassist, expert na přímé rezervace, nabízí řešení, která pomáhají hoteliérům maximalizovat jejich přímý prodej. Bookassist Conversion Suite dosahuje nejvyšší možné konverze a zaručuje více přímých rezervací.

Děkujeme všem, kteří hlasovali pro Bookassist!


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz