Novinky a tisk

Bookassist Web Design klienti získali prestižní ocenění W3 Awards

By Editor | On 06 11 2017

Společnost Bookassist s radostí oznamuje, že dva z jejích Web Design klientů získali prestižní ocenění W3 Awards. Jedním z nich je Hotel Valpolicella International - jedná se o eco-friendly hotel, který se nachází v Itálii ve Veroně na kopci Valpolicella. Druhým z nich je InterContinental London Park Lane - okouzlující Mayfair Hotel s konferenčním centrem. Oba tyto hotely byly letos oceněny stříbrným W3 Awards.

Ocenění W3 Awards ctí tvůrčí dokonalost webu, má uznání pro ty, kdo na webu pracovali. Hodnotí též marketingové aktivity, sociální obsah, mobilní stránky/aplikace a online video. Do roku 2017, který je dvanáctým rokem působení, bylo uděleno již přes více než 5.000 W3 Awards ocenění.

Tato ocenění jsou schvalována a posuzována Akademií Inferactive and Visual Arts, která se skládá ze špičkových profesionálů z “Kdo je kdo” a úznávaných mediálních, reklamních a marketingových firem.

“V tomto roce kreativita a kvalita opět zvýšily laťku. Vzhledem k tomu, že internetový svět se rozšiřuje o nové a vzrušující nápady, naši letošní vítězové jsou pravým důkazem síly webové kreativity.” řekl Derek Howard, ředitel společnosti AIVA.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz