Novinky a tisk

Bookassist Vás zve na ITB, kde představí nový distribuční systém dne 6. března

By Editor | On 05 03 2013

Představení nového produktu


Bookassist, poskytovatel oceněného rezervačního systému, představí unikátní nový produkt na veletrhu cestovního ruchu, ITB v Berlíně dne 6. března.

“Rok 2013 je pro Bookassist mezníkem”, dle slov generálního ředitele Dr Des O’Mahonyho. “Na začátku roku jsme získali ocenění - Nejlepší rezervační systém na světě - a nyní pracujeme na uvedení nového produktu Bookassist Distribution Manager na ITB, který bude jednou z hlavních platforem, na kterých bude společnost v budoucnosti stavět.”

Inteligentní a dynamická re-distribuce je cílem k úspěchu


Na ITB bude Bookassist Distribution Manager poprvé představen veřejnosti. Systém je od základu vyvinut společností Bookassist, použité technologie sahají daleko za rámec klasického channel manageru. Systém je v posledních měsících v beta testování u hotelů na různých evropských trzích.

“Channel managery jsou užitečné a populární nástroje, ale jejich cíl je poměrně omezený. Pomájí hotelu prodávat na všech on-line portálech. V základu jsou ale necílené - nezajímá je, kde se hotel prodává.” vysvětluje O’Mahony.

“Bookassist Distribution Manager bude aktivně a inteligentně pomáhat hotelům, aby měli největsí zisk z toho co prodávají, nejen pouze distribuovat prodej na on-line portály a webovou stránku, ale aktivním přerozdělováním cen a kapacity z jednoho kanálu na druhý, podle toho, kde je zaznamenána poptávka s cílem nejvyššího zisku. Aktivní redistribuce je koncept, který Bookassist zavádí do platformy channel manageru. Zároveň máme velmi dobře připravené další oblasti, kam bude tato nová platforma zasahovat.”

Mnohaleté zkušenosti Bookassistu s přímou prodejní strategií na hotelových stránkách jsou nespornou výhodou na trhu. Přesto, že společnost neustále pracuje s hotely na upřednostňování hotelových stránek jako hlavního distribučního kanálu, který přináší nejvyšší zisk, je důležité a přínosné prodávat také na dalších kanálech. Hotely jsou si také vědomi, že přístup Bookassist cíleně propagovat webovou stránku hotelu, vede k velmi efektivním nákladům na distribuci. Tento nový software umožní hotelům lépe uvést tuto přímou strategii v praxi.

Bookassist vystavuje na berlínském veletrhu: Hala 8.1 / Stánek 108. V případě zájmu nás kontaktujte na .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Bookassist na ITB Hala 8.1 / Stánek 108

O Bookassist


Bookassist (http://www.bookassist.org) vytváří a spravuje velmi úspěšně on-line marketingové strategie pro hotely a vyvíjí prvotřídní rezervační a distribuční systém, zajišťující hotelům více rezervací a zvýšení přímých tržeb. Bookassist je celosvětovým lídrem v poskytování rezervační technologie a on-line marketingu pro tisíce hotelů v Evropě.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz