Novinky a tisk

Bookassist vánoční párty v Praze!

By Editor | On 22 12 2016

Společnost Bookassist se sídlem v Dublinu má velké pole působnosti také ve střední Evropě a tudíž je každoročně pořádaný Bookassist vánoční večírek v Praze i nadále velmi významnou událostí zapsanou do kalendářů místních hoteliérů.

Bookassist si držel tematické vánoční večírky v Praze po dobu několika let. Tento rok, kdy firma slavila 10 let od otevření pobočky v Praze, nebyl výjimkou a tematická letecká párty se konala v Hangár baru a nočním klubu v centru Prahy dne 16. prosince.

Tento firemní vánoční večírek byl zatím největší, přilákal téměř 200 hoteliérů, zaměstnanců a partnerů, kde si všichni hosté mohli užít noční slavnosti jídla a zábavy a to až do časných ranních hodin. Na rozdíl od lokálních klientů z Prahy, kde Bookassist pracuje se 150 hotely, párty přilákala také partnery z Karlových Varů a jiných koutů České republiky, ale také i ze sousedního Slovenska a Rakouska.

V rámci slavnosti byl Hotel Meran v Praze oceněn jako vůbec první klient Bookassist v Praze a byl též kontinuálním klientem po dobu 10 let. V hotelu obdrží zdarma webové stránky od společnosti Bookassist založené na špičkové technologii Smart CMS.

Na snímku jsou členové Bookassist týmu z českých a rakouských kanceláří, včetně regionálních manažerů Jaromíra Pažouta (Praha) a Mario Clemente (Vídeň), společně s CEO, zakladatelem společnosti, Desem O’Mahony. Více fotografií naleznete na Facebooku.

Týmy Bookassist z Prahy a Vídně berou tematický letecký večírek velmi vážně.
Týmy Bookassist z Prahy a Vídně berou tematický letecký večírek velmi vážně.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz