Novinky a tisk

Bookassist oznamuje spolupráci s TripConnect

By Hana Vobornikova | On 24 10 2013

​Dublin – říjen 2013

Bookassist se stal novým partnerem TripConnect Premium pro novou platformu TripAdvisoru - meta hledání (http://www.tripadvisor.com/ConnectPartners).

TripConnect se stane novým významným způsobem pro hotely a penziony, ke zvýšení přímých rezervací pomocí nástroje porování cen ubytování a samostatného řízení vlastních online marketingových kampaní, pomocí unikátní TripConnect nabídky pro správu. Certifikované rezervační systémy budou poskytovat aktuální dostupnost ubytování v reálném čase a schopnost online rezervace, s Bookassist můžete být mezi prvními. S blížícím se zahájením TripConnect, se budou moci klienti nabízející ubytování prostřednictvím TripAdvisor meta vyhledávání, podílet na automatizovaném sběru hodnocení a sledovat návratnost investic pro své kampaně.

Nové příležitosti

“TripAdvisor je jedním z nejlepších zdrojů doporučené návštěvnosti pro mnoho klientů Bookassist. Hoteloví zákazníci si na TripAdvisor prověřují místo pro svoji dovolenou, před jejich konečným rozhodnutím, který hotel rezervovat. Hotel má proto zde velkou příležitost,

ke zvýšení přímých rezervací tím, že zobrazí své ceny a dostupnost přímo potenciálnímu zákazníkovi.” Řekla Mary Collins, vedoucí internetového marketingu Bookassist.

“TripConnect certifikace otevírá nové příležitosti pro naše partnery využívající online rezervační systémy.” Řekl Jean-Charles Lacoste, TripAdvisor’s Vícepresident Direct Connect Solutions. “Když se platforma spustí, majitelé ubytovacích kapacit všech velikostí mohou těžit z funkce srovnání cen přes certifikované online rezervační systémy. TripConnect bude nový velmi efektivní způsob pro hoteliéry, jak vytvářet pravidelný obchod prostřednictvím svého internetového rezervačního systému.”

Kontaktujte prosím svého account managera pro podrobnosti o tom, jak se váš hotel může účasnit.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz