Novinky a tisk

Bookassist spouští Price Calendar pro rezervační systém na ITB v Berlíně

By Editor | On 08 03 2017

Berlin, March 8

Expert na přímé rezervace™ Bookassist® (bookassist.com) dnes zahájil zcela nový přístup k on-line rezervacím na hotelových webových stránkách na ITB - cestovním a technologickém veletrhu v Berlíně.

Významná technologická aktualizace softwaru rezervačního systému společnosti na začátku ledna tohoto roku a tento poslední upgrade umožňují online zákazníkům interaktivní přehled o všech typech pokojů a cen až na 24 měsíců dopředu. Nové dynamické funkce Price Grid nabízí alternativní rozhraní pro zákazníky, kteří chtějí rychle kontrolovat ceny a speciální nabídky a najít tak nejlepší nabídky.

Price grid is a highly dynamic user interface optimised for touch
Price Calendar is a highly dynamic user interface, highly optimised for touch interfaces


“Price Grid poskytuje vysoce interaktivní uživatelský zážitek a jeho používání je velmi zábavné”, podle slov CEO a zakladatele Bookassist, Dese O’Mahony. “Poskytuje skutečný alternativní pohled pro uživatele, kteří jsou flexibilní s jejich daty nebo ke zjištění, že jimi zvolené termíny nejsou dostupné.”

Tento alternativní pohled dává hotelům další příležitost, jak z prohlížejících udělat rezervující nebo podpořit prodej speciálních balíčků a nabídek za vyšší cenu. Price Grid se jeví také jako velmi účinný při udržení potenciálního zákazníka delší dobu na stránce, než je typické pro standardní rezervační proces, také ve zlepšení konverze a též umožňuje hotelům mít více času na oslovení potenciálních hostů speciálním nabídkami.

Na rozdíl od konkurenčních přístupů, které bojují s nahráváním a přehráváním dat a tím zdržují a frustrují uživatele, Price Grid od Bookassist je sestavený z nejnovějších technologií dynamického uživatelského rozhraní a umožňuje okamžitě a snadno, až po dobu dvou let, načíst data pro každý typ pokoje. Rozhraní je plně připraveno pro dotykové platformy a pouhým přejetím přes navigaci je možné zobrazit ceny měsíc po měsíci s jasným zobrazením nejlepších nabídek. Několik jednoduchých kliknutí nebo tapnutí vás převedou z nabídky přímo do rezervace.

Price Grid bude uveden na trh tento měsíc a poskytnut stávajícím klientům rezervačního systému Bookassist. Bude nabízen jako další alternativa ke standardnímu rezervačnímu procesu pro zákazníky, kteří jsou flexibilní se svými daty. Price Grid bude též nabídnut automaticky, pokud zákazníky zvolená data nebudou v systému dostupná.

—-

Bookassist® vyvíjí a spravuje digitální strategie pro hotely a pomáhá jim získávat přímé rezervace, zlepšit ziskovost a snížit jejich závislost na zprostředkovatelích. Společnost je trojnásobným vítězem ocenění „World‘s Leading Booking Engine Technology Award“ s více než 100 zaměstnanci v Dublinu, Paříži, Madridu, Římě, Vídni, Mnichově a Praze.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz