Novinky a tisk

Bookassist získal už potřetí v řadě “Oscara” v oblasti cestovního ruchu

By Editor | On 07 12 2014

Bookassist (http://www.bookassist.com) byl korunován oceněním World’s Leading Booking Engine Technology Provider rekordně třetí rok po sobě na World Travel Awards (http://worldtravelawards.com).

Toto třetí vítěztví potvrzuje, že Bookassist jako jediný poskytovatel rezervačního systému na světě, specializovaný na hotely, vyhrál tři ocenění za sebou.

Společnost, s hlavním sídlem v Dublinu, s celosvětovou působností, vyhrála prestižní titul World Travel Award v roce 2012 a 2013. Vyzvedli si své třetí po sobě jdoucí vítěztví v neděli 7. prosince během velkého závěrečného ceremoniálu v Anguille, jako výsledek “laviny” hlasů z celosvětového hotelového odvětví.

Vyhrát jednou, může být štěstí, dvakrát znamená, že určitě děláte něco správně, ale vyhrát tři tituly v řadě za sebou, opustí pochyby, že Bookassist je nyní světovou vedoucí značkou v oblasti cestovní technologie. “Je to fantastický pocit.” řekl potěšený Dr Des O’Mahony, CEO a Spoluzakladatel Bookassist.

Toto rekordní třetí vítězství je ocenění celého týmu a vítěztví pro zákazníky z řad hotelových klientů, kteří vložili svou důvěru v Bookassist. Je to mimořádně silný úspěch v rychle se rozvíjejícím průmyslu, vzhledem ke konkurenci nominovaných společností, včetně silných značek jako Sabre a Amadeus.

Ocenění The World Travel Awards jsou volena odborníky z cestovního ruchu po celém světě a tak přináší velkou váhu pro vítězící společnosti. Nyní oficiálně zařazen mezi světové lídry v poskytování rezervační technologie, Bookassist bude i nadále velmi vyhledávaná značka pro hotely.

V komentáři k podpoře obdržené z globálního hotelového trhu, Des O’Mahony řekl: “Výše podpory, zprávy povzbuzení, které jsme obdrželi, je opravdu skromný. To nám říká, že náše vítězná strategie jak pomoci hotelům maximalizovat marži jejich přímých rezervacích díky používání naší technologie, odborné rady a podpora je to, co hotely skutečně oceňují. To absolutně potvrzuje, že to, co děláme, přinášíme přesně to, co hotelové odvětví potřebuje a to na nejvyšší úrovni.”

Čtěte více o tom jak Bookassist může pomoci vašemu hotelu:

//bookassist.org/company/what-we-do/cz/


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz