Novinky a tisk

Bookassist opět získal ocenění World’s Leading Booking Technology

By Hana Vobornikova | On 01 12 2013

 Společnost Bookassist (http://www.bookassist.org) byla podpořena v hlasování v oblasti celosvětový cestovní ruch, technologie a online strategie. Byla opět nominována na ocenění World’s Leading Booking Engine Technology Provider a již podruhé v řadě toto ocenění vyhrála. Tento rok je to pro firmu čtvrtá nominace v oceněních.

Prestižní událost World Travel Awards Grand Finale se konala v sobotu 30. listopadu v Dauhá v Kataru. Dr Des O’Mahony (CEO) a Dr Robert Whittle (CTO), spoluzakladatelé firmy Bookassist, již získali mnoho významných ocenění.

Jubilejní dvacátý ročník The World Travel Awards (http://www.worldtravelawards.com), je obecně vnímán jako udílení “Oscarů” v cestovním ruchu. Toto ocenění je celosvětově uznáváno a považováno za nejvýznamnější cenu v oboru. Odměňuje ty značky, které posouvají meze kvality hotelového průmyslu.

“Být vybrán z celosvětové konkurence gigantů v oblasti technologie je nesmírná výhra a jsme na sebe neuvěřitelně hrdí. Technický tým Bookassistu pracuje s vysokým nasazením. Vytváří a inovuje řešení na celosvětové úrovni. To získává společnosti Bookassist nové potencionální zájemce a stávajícím klientům přináší naše služby přidanou hodnotu do jejich podnikání. Toto ocenění dokazuje, že našim klientům umíme individuálně poradit to, co v dané situaci potřebují. Samozřejmě poskytujeme naše služby na nejvyšší úrovni”, řekl O’Mahony.

Těsně za Bookassistem v oboru technologie cestovního průmyslu jsou silné světové značky Sabre a Amadeus, Car Trawler, RWA a Travel Tripper.

Dr Robert Whittle (second from left) and Dr Des O'Mahony (center), Bookassist co-founders, <br />accepting the 2013 award from Graham Cooke, President and Founder of World Travel Awards” src=”//bookassist.org/images/blogposts/19742-hires-trim.jpg”><figcaption>Dr Robert Whittle (druhý z leva) and Dr Des O’Mahony (uprostřed), zakladatelé Bookassistu, přijímající ocenění za rok 2013 od Graham Cooke, president a zakladatel ocenění World Travel Awards</figcaption></figure>

<p> </p>

<p> </p>

<p>Bookassist tímto druhým vítězstvím ještě více upevnil svou vedoucí pozici na trhu rezervačních systémů než místní irské konkurence Net Affinity, a loňské vítězství nad francouzskou společností Availpro.</p>

<p>“Vyhrát jednou, to mohlo vypadat pouze jako štěstí, ale získat tak silnou podporu od hotelového průmyslu a vyhrát cenu i podruhé, dokazuje, že jistě děláme svou práci velmi dobře.”</p>

<p>Tým firmy Bookassist “Site Builder website design” má také důvod k oslavě, jako mezinárodní hotelová skupina Arcotel Hotels <a href=(http://www.arcotelhotels.com). Dlouholetý klient Bookassistu, se dostal do užšího výběru v kategorii “World’s Leading Hotel Brand Website” společně se značkami Radisson, Westin a Marriott, které porazil.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz