Novinky a tisk

Bookassist potvrzen jako sponzor Travel Technology na 22. World Travel Awards

By Des O'Mahony | On 17 08 2015

Po rekordních třech po sobě jdoucích vítězstvích na World Travel Awards, je nyní Bookassist potvrzen jako oficiální sponzor Travel Technology Awards kategorie na 22. World Travel Awards pro rok 2015.

Bookassist, světová jednička v oblasti poskytování technologií rezervačního systému, je potvrzen jako jediný poskytovatel rezervačního systému na světě, specializujícího se na hotely, který vyhrál třikrát za sebou světový titul. Je to rekord, který nebude nikdy překonán, protože kategorie byla změněna po nedávné restrukturalizaci ocenění.

“Je to náš kousek historie. Dokázali jsme to cestovnímu byznysu po celém světě a máme pocit, že by to bylo nespravedlivé a zbytečné žádat po našich věrných příznivcích, abychom je znovu zapojovali do každoročního výročního hlasování”, řekl generální ředitel Dr. Des O’Mahony.

“Odstoupili jsme ze všech kategorií a místo toho jsme vstoupili jako oficiální sponzor World Travel Awards a budeme se podílet na oceňování těch nejlepších. Jsme hrdí na to být dlouhodobým vítězem a nadšeni, že nyní budeme sponzorem něčeho, co považujeme za přední výroční ocenění v hotenictví po celém světě.”

“Přejeme všem účastníkům hodně štěstí a možnost dosáhnout toho, čeho jsme dosáhli my.”O Bookassist

Spolupracujeme s hotely a budujeme jejich značku online, směrujeme přímý byznys na jejich webové stránky, získáváme rezervace pomocí prvotřídní rezervační technologie. Bookassist je poskytovatelem přímých rezervací od roku 1999. Pomáháme optimalizovat hotelovou online distribuci a zajišťujeme, aby rostla jejich marže na rezervaci.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz