Novinky a tisk

Bookassist na ITB v Berlíně představí Direct Booking Clinic a uvedení nového produktu na trh

By Editor | On 06 02 2017

Navštivte Bookassist v hale 8.1


Bookassist bude opět vystavovat na sedmém ročníku letošního ITB veletrhu v Berlíně. “World’s Leading Travel Trade Show” se koná od středy 8. března do neděle 12. března na berlínském výstavišti.


Bookassist se nachází v hlavní části technologie v hale 8, sekce 8.1, stánek číslo 108. Bookassist zaměstnanci, reprezentující Irsko, Francii, Španělsko, Itálii, Rakousko, Německo a Českou Republiku, Vám zde budou velmi rádi k dispozici.

Rezervujte schůzku s Bookassist na ITB

Rezervujte si analýzu Direct Booking Clinic

Jak dobře je Váš hotel nasměrován pro přímý byznys? Bookassist Direct Booking Clinic bude fungovat po celou dobu trvání veletrhu. Hotely budou moci analyzovat svoji online strategii oproti nejvyšším standardům v hotelnictví. Náš tým expertů bude provádět vybrané klíčové testy, aby Vám poskytl celkový výsledek Direct Booking Health Score. Tým plně zhodnotí vaší digital marketing strategii, umístění ve vyhledávačích, standardy webových stránek, potencionální konverzi webových stránek a optimalizaci rezervačního systému, stejně jako poskytnou osvědčené příklady.


“Věříme, že naše Direct Booking Clinic poskytne neocenitelné a praktické kroky k významnému zlepšení online konverze hotelů. A to znamená zvýšení zisku”, řekla Claire Sawier, Head of Marketing Bookassist.

Rezervujte si Clinic analýzu na ITB

Spuštění nového rezervačního systému

V návaznosti na nedávné spuštění nového rezervačního systému 2017, Bookassist na ITB oznámí další nové technologie v Booking Engine, a představí inovativní přístup k rezervaci on-line.

Detaily Vám oznámíme na veletrhu 8. března. Zůstaňte s náme ve spojení!


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz