Novinky a tisk

Bookassist expanduje a otevírá pobočku v Polsku

By Editor | On 21 03 2019

S potěšením vám oznamujeme, že Bookassist otevřel v Polsku svou novou pobočku a všechny požadavky našich polských klientů mohou být řešeny lokálně z kanceláře se sídlem v Krakově (kontaktní údaje)

Na fotografii jsou (zleva doprava) Mario Clemente, Market Manager pro Bookassist DACH; Alan Threadgold, Bookassist COO; Des O’Mahony, generální ředitel a zakladatel Bookassist; Joanna Machaj, Market Manager pro Bookassist Polsko a Mirosław Włosik, Grupa HCG Kraków.

Bookassist Polsko poskytuje lokální podporu správy rezervačního systému, web designu, digitálního marketingu a služeb Channel Manageru všem svým polským klientům. Součástí poskytovaných služeb je strategické poradenství pro růst přímého obchodu a optimalizace marže pro všechny klientské hotely.

Bookassist v Polsku také představí svou Bookassist Akademii a těšit se můžete na nadcházející seminář o “Dynamickém řízení příjmů v hotelovém průmyslu”, který se bude konat 10. dubna v Krakově. Podrobnosti o semináři naleznete zde.

“Jsme velmi potěšeni, že jsme díky pobočce v Krakově schopni poskytovat lokální služby našim polským klientům,” řekl Des O’Mahony, generální ředitel a zakladatel Bookassist. “Možnost přímého rezervování stále roste napříč hotely celým světem a obzvláště s rostoucím cestovním ruchem v Polsku nebylo nikdy důležitější pro místní hotely, aby využily příležitosti přímých online rezervací a navýšily tak svůj zisk za každou jednotlivou rezervaci. Jsme si jistí, že Joanna a celý tým budou poskytovat našim polským klientům excelentní strategické služby a pomohou jim tak v následujících letech dosáhnout reálného růstu zisku.”


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz