Novinky a tisk

Bookassist a virtual-zoom spojují své síly, aby spustili software na práci s databází klientů

By jaromir.pazout | On 30 06 2016

Bookassist a virtual-zoom spojí síly ku prospěchu společných zákazníků

<Ing. Marek Brabec (CEO, virtual-zoom) & Ing. Jaromír Pažout (Country Manažer Bookassist)
Ing. Marek Brabec (CEO, virtual-zoom) & Ing. Jaromír Pažout (Country Manažer Bookassist)

30. červen Dublin a Praha

Přední irská společnost v oblasti hotelové digitální strategie Bookassist (bookassist.com) a česká firma virtual-zoom (virtual-zoom.cz) zabývající se online službami, oznámily strategické partnerství v oblasti zákaznické komunikace a newsletter managementu. Společným záměrem je představení vylepšené a upravené verze platformy „zoom-letter“ společnosti virtual-zoom pro správu zákaznických vztahů (CRM - customer relationship management) http://www.zoom-letter.com .

Tento nový produkt umožní hotelům využít zákaznickou databázi ze svého recepčního software (PMS - Property Management System), která se bude automaticky aktualizovat a optimalizovat podle komunikace se zákazníky před a po skončení jejich pobytu a umožní zasílání nabídek, novinek jakož i další cílené komunikace. Mezi pokročilé funkce patří mimo jiné i online hotel check-in, newslettery a profilování zákazníků.

Produkt bude k dispozici ve verzích STANDARD, BUSINESS a PROFFESIONAL za pouhých 99 €, 149€ a 299 € měsíčně na českém trhu od dnešního dne. V následujících měsících pak bude uveden na všechny trhy, kde Bookassist působí.

„Dlouhodobě kvalitní zákaznická komunikace je důležitou úlohou, se kterou mnoho hotelů opravdu potřebuje pomoci. Aby fungovala správně, vyžaduje automatizaci a analýzu, což je přesně to, k čemu slouží zoom-letter“, řekl Dr Des O‘Mahony, CEO a zakladatel společnosti Bookassist. „Pro tento společný produkt máme připravený expanzivní plán rozvoje a neustálé vylepšování technologické integrace i funkcionality během roku 2016 a 2017.“

Bookassist a virtual-zoom staví na své dlouholeté spolupráci na českém trhu. „Přes 60 hotelů je společnými zákazníky obou společností, které využívají webdeveloperské služby od virtual-zoom a rezervační systém od Bookassist“, říká Ing. Marek Brabec, CEO virtual-zoom. „Obě společnosti rozumí potřebám svých zákazníků velice dobře a tento produkt je přirozeným rozšířením našeho partnerství.“

zoom-letter

Nevyužitý potenciál

Podle slov Ing. Jaromíra Pažouta, Country Manažera v Bookassist pro Českou republiku a Slovensko: „Je zde velký nevyužitý potenciál pro optimalizaci zákaznické komunikace, který hotely stále nevyužívají. Tento společný projekt opravdu pomůže našim zákazníkům přeměnit tento potenciál na reálný zisk.“

Bookassist a virtual-zoom vytvářejí více technologických integrací pomocí zoom-letter, které hotelům přinesou zejména jednodušší použití rezervačního systému Bookassist. Software obsahuje e-mailové šablony s velkou možností individuálních úprav a ovládání „drag-and-drop“ s dynamickými odkazy na speciální nabídky v rezervačním systému Bookassist.

Nyní je software k dispozici v modelu „software jako služba“ (software-as-a-service), a brzy bude Bookassist nabízet plnou zákaznickou podporu jako rozšíření k variantám Standard, Business a Professional pro hotely, které nemají vlastní zdroje ke správě, sledování a optimalizaci své komunikace.

Pro další informace k zoom-letteru nás prosím kontaktujte .(JavaScript must be enabled to view this email address) nebo .(JavaScript must be enabled to view this email address) nebo na webu http://www.zoom-letter.com.

Zoom-letter je jeden z produktů, který Bookassist uvádí s cílem rozšířit možnosti Rezervačního systému, Digital Marketingu, Webových stránek. Společnost také nedávno uvedla na český trh Rate Management software ve spolupráci s RateWise.

O Bookassist

Bookassist® vyvíjí a spravuje digitální strategie pro hotely a pomáhá jim získávat přímé rezervace, zlepšit ziskovost a snížit jejich závislost na zprostředkovatelích. Společnost je trojnásobným vítězem ocenění „World‘s Leading Booking Engine Technology Award“ s více než 100 zaměstnanci v Dublinu, Paříži, Madridu, Římě, Vídni, Mnichově a Praze.

O virtual-zoom

virtual-zoom ® je webdeveloper se zaměřením na hotelový trh ve spojitosti s internetem a veškerými jeho e-commerce možnostmi. Vytváří webové prezentace a e-commerce řešení pro velké množství hotelů zejména v Praze a ostatních částech České republiky, dale pak na Slovensku a v Rakousku.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz