Novinky a tisk

Bookassist a RateWise vytvořily strategické spojenectví týkající se revenue managementu

By Editor | On 08 06 2016

Bookassist (bookassist.com), přední společnost se sídlem v Dublinu, zabývající se digitální stragegií pro hotely, oznámila strategické spojenectví se společností RateWise (rate-wise.com), která též sídlí v Dublinu a zaměřuje se na technologii rate managementu. Tyto dvě společnosti chtějí spojit své technologie v oblasti rate managementu a inteligentního řízení distribuce v rámci společné vize poskytnout hotelům ty nejlepší nástroje na trhu s cílem maximalizovat zisk za pokoj.

Nově vylepšený, rate management systém (RMS) společnosti RateWise přímo kontroluje ceny nahrávané do rezervačního systému Bookassist a též do Distribution Manager. To umožňuje vývoj dynamických slev hotelu založených na změnách v dostupnosti, dodací lhůtě, délce pobytu, distribučním kanálu a v dalších kritériích. Bookassist a RateWise budou nyní společně zavádět tuto službu do všech existujících trhů společnosti Bookassist.

“Spravování cen v tak dynamickém trhu je stále obtížnjější,” říká Dr. Des O’Mahony, CEO a spoluzakladatel společnosti Bookassist. “Hotely nejsou schopné průběžně optimalizovat ceny, za které prodávají napříč všemi distribučními kanály a z toho důvodu přicházejí o příležitosti k zisku. Díky tomuto strategickému spojenectví, kombinujícímu naši technologickou vizi, chceme tento problém vyřešit.”

“S pomocí RateWise může hotel výrazně snížit časovou náročnost personálu a jeho úsilí při procesu s rate managementem”, dle slov Nialla O’Meara, generálního ředitele RateWise. “Cenová strategie stanovená podle RateWise je plně přizpůsobena každému hotelu a je založena na současných a historických prodejních vzorcích, které získává z hotelového systému. Díky integraci se společností Bookassist můžeme nyní dynamicky posunout tyto strategie online a spravovat tak ceny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.”

RateWise RMS je Rate Management systém pro hotely, který kalkuluje optimalizované ceny pokojů pro zajištění vyšší prodejnosti za nejlepší ceny. Každá doporučená cena je realistická a okamžitě dohledatelná dle pravidel a vlastností sazeb.

Prostřednictvím úplné integrace se systémem Bookassist pomůže RateWise hotelům optimalizovat jejich ceny ne pouze pro krátký časový interval, na který se hotely často zaměřují, ale také pro stále problematický dlouhodobý horizont.

Tato vyvinutá cenová strategie je samozřejmě použitelná zároveň v režimu offline a přináší tak zlepšení zisku v rámci prodeje všech hotelových pokojů.

Lepší kontrola cen je klíčovým tématem nezávislých hotelů, obzvláště když cestovní kanceláře usilují o prodej více a více pokojů pro budoucí data - data, která nejsou hotely správně optimalizována z důvodu nedostatku času. Bookassist se již dlouho zaměřuje na pomoc hotelům maximalizovat jejich zisk a v nedávné době vydal dva nové články, ve kterých zdůrazňuje nebezbečí pro hotely v případě, že nejednají včas: “Proč je třeba inteligentnější správy cen/zisku” (//bookassist.org/blog/post/you-need-smarter-rate-profit-management/en/) a “Hotely musí jednat tak, aby se zabránilo erozi zisku” (//bookassist.org/blog/post/hotels-must-act-to-avoid-profit-erosion/en/)

Pro další podrobnosti navštivte Bookassist RateWise Rate Manager

Bookassist® vyvíjí a spravuje oceňované digitální strategie pro hotely, které jim pomáhají řídit přímé rezervace a zlepšovat jejich ziskovost a zároveň snížit závislost na třetích stranách. S více než 100 zaměstnanců v kancelářích v Dublinu, Paříži, Madridu, Římě, Vídni, Mnichově a Praze, je společnost trojnásobným vítězem předních světových ocenění za Booking Engine technologii.

RateWise poskytuje systémy a poradenství hotelům se zvláštním zaměřením na yield management, zvýšení ADR a obsazenosti a zároveň minimalizaci času hotelu potřebného ke správě jejich sazeb. Společnost vznikla v roce 2007, s kancelářemi v Irsku, Austrálii, Moldavsku a na Filipínách. RateWise má klientskou základnu po celé Evropě, Asii a Austrálii.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz