Novinky a tisk

Bookassist a MyStay spojují své síly s cílem dosáhnout vyššího počtu rezervací přes mobilní aplikace

By Editor | On 08 10 2018

Bookassist, přední společnost zabývající se hotelovou digitální strategií, se sídlem v Dublinu (bookassist.com) a pražská webová společnost MyStay (www.gomystay.com) oznámili jejich strategické spojenectví v oblasti přímých rezervací přes mobilní aplikace.

Bookassist a MyStay dokončili integraci rezervačního systému do mobilní aplikace MyStay. Cílem je nabídnout uživatelům MyStay možnost rezervovat hotely na přímo.

MyStay pomáhá hotelům být stále v kontaktu se svými hosty pomocí komunikační platformy. Aplikace od MyStay je aplikací pro chytré telefony, která spravuje profily hotelů po celém světě. Společnost MyStay, se sídlem v Amsterdamu a s operačními a vývojovými týmy v Praze, je první celosvětově vztahovou platformou, která propojuje aplikace pro chytré telefony s mobilními webovými stránkami s jediným cílem, zlepšit komunikaci mezi hotely a hosty.

Bookassist® vyvíjí a spravuje oceňované digitální strategie pro hotely a pomáhá hotelům získat více přímých rezervací, zvyšuje jejich ziskovost a zároveň snižuje závislost na třetích stranách. S více než 100 zaměstnanci v kancelářích v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze je Bookassist odborná společnost, která již třikrát získala prestižní ocenění World Travel Awards. Bookassist pomáhá hotelům budovat jejich značku online, směřuje přímý byznys na jejich webové stránky a to vše za pomoci světově oceněné rezervační technologie. Zároveň pomáhá hotelům optimalizovat jejich online distribuci a zajišťuje nárůst zisku z každé z rezervace.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz