Novinky a tisk

Je to již 19 let, kdy byla provedena první rezervace přes Bookassist

By Editor | On 09 08 2019

Slavíme Szebesta den!


Právě dnes, před 19 lety, dokončil Bookassist první online rezervační systém a provizorně ho uvedl do provozu pro svého úplně prvního klienta, hotel v Dublinu.

Trpělivě jsme čekali a ptali se sami sebe, zda systém skutečně funguje. Ale jen do chvíle, kdy se ozvalo to uspokojující cinknutí e-mailu, které nám oznámilo dokončení úplně první Bookassist rezervace. Jistý Dr. Szebesta si zarezervoval hotel dne 11. srpna 2000, přesně ve 23:30 hodin.

A právě od té doby, každý rok, i přesto, že přes systém přišly našim hotelovým klientům po celém světě miliony přímých rezervací, pořádáme na “Szebesta den” společnou oslavu napříč všemi kancelářemi Bookassist - v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze.


Ušli jsme společně velký kus cesty a náš rezervační systém pokračuje v průlomovém vývoji. Děkujeme všem zaměstnancům Bookassist, kteří nám umožnili vydat se touto cestou. Těm zaměstnancům, kteří každý den pracují na jejím rozvoji. Velké díky patří také tisícům našich loajálních hotelových klientů, kteří v nás stále věří.

A velké díky patří také Dr. Szebestovi!

S pozdravem,

Des O’Mahony PhD, CEO a spoluzakladatel Bookassist


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz