Novinky a tisk

Bookassist představuje nejmodernější mobilní rezervační systém na světě

By Editor | On 07 03 2018

Berlín, 7. března 2018

Společnost Bookassist dnes na veletrhu ITB v Berlíně spustila V10 Mobile, zcela novou rezervační platformu a světově nejvyspělejší mobilní rezervační platformu pro hotely.

 Bookassist’s V10 Mobile Booking Platform
V10 Mobile od Bookassist nabízí zcela novou zkušenost s mobilní rezervací, optimalizovanou pro dotyková zařízení a vytvořenou na základě nejnovějších standardů uživatelských technologií (UX).

V10 Mobile je prvním vydáním zcela nové rezervační platformy od Bookassist. Platforma V10 byla od základů kompletně přepracována, aby vyhovovala zpětné vazbě od hotelů a zákazníků a přinášela inteligentní využití dat systému. Též si osvojila nejnovější technologické standardy uživatelského rozhraní. Tato platforma tvoří základ pro všechny budoucí vývoje Bookassist týkající se rezervačních technologií, od mobilních až po pracovní plochu počítačů.

Na rozdíl od ostatních rezervačních systémů, které odstraňují doplňkové služby s cílem zkrátit proces rezervací, Bookassist uvedl na trh V10 Mobile se všemi svými renomovanými službami a s využitím nejnovějších technologií UX pro zajištění plné funkčnosti a rychlosti od prvního dne. Mobilní rezervační systém již není “chudým příbuzným” systému na ploše PC.

V10 Mobile zahrnuje všechny klíčové rezervační požadavky, aby hoteliéři mohli jejím prostřednictvím nabídnout svým mobilním zákazníkům plnohodnotné rezervační služby a zkušenosti. Funkce V10 Mobile zahrnují: konfiguraci pokoje s dynamickou cenou, možnost přistýlky na pokoji, možnost zvolit si typ stravování, volbu úrovně ubytování, vložení promokódů a voucherů, Intelligent Pricing pro kombinaci cen a slev za každý jednotlivý den ubytování tak, aby byla hostu poskytnuta nejlepší možná cena za pobyt a také rezervaci bez nutnosti vložení kreditní karty.

Poskytnutí skutečně působivého zážitku optimalizovaného pro mobilní zařízení je pro hotely zásadním faktorem, zejména proto, že návštěvnost webových stránek na pevných zařízeních klesá velkou rychlostí. Pokud není poskytnut kompletní a zároveň uživatelsky jednoduchý rezervační systém, znamená to promarněnou příležitost pro hotely, které chtějí zvýšit potenciál přímých rezervací. .

V10 Mobile se spouští postupně. Pokud chcete, aby zákazníci vašeho hotelu mohli co nejdříve vyzkoušet V10 Mobile, kontaktujte nás a zaregistrujte svůj zájem.

Bookassist® je odborník na přímé rezervace. Společnost vyvíjí a spravuje oceňované digitální strategie pro hotely a pomáhá jim budovat jejich značku online, směruje přímý byznys na jejich webové stránky, zvyšuje vedlejší výnosy a ziskovost a zároveň snižuje závislost na třetích stranách. S více než 100 zaměstnanci v kancelářích v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze je Bookassist již dlouho uznáván jako přední odborná společnost, lídr a inovátor v oboru technologie cestovního ruchu a již po třetí za sebou získal prestižní ocenění World Travel Awards..

—ends—


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz