Kdo jsme

Společnost Bookassist byla založena v Dublinu, v Irsku v roce 1999. Společnost je zcela finančně nezávislá a konzistentně zisková, vedená odborným a oceněným týmem s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vědeckého a technického výzkumu, cestovního ruchu, v oblasti internetového poradenství a podnikovém softwarovém vývoji. Bookassist je již dlouho uznáván jako přední odborná společnost, lídr a inovátor v oboru technologie cestovního ruchu.

Bookassist má kanceláře v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze s dalšími partnery po celém světě. Bookassist je obchodní název a registrovanou ochrannou známkou Automatic Netware Ltd.

Výkonný tým

Des O'Mahony

Des O'Mahony PhD CPhys

Generální ředitel (Chief Executive Officer) a spoluzakladatel

Des je zodpovědný za celkovou strategii a výzkum pro Bookassist. Podílí se na webových technologiích a on-line byznysu od počátku 90. let, je držitelem doktorského titulu ve fyzice. V roce 2005 získal cenu „Netvisionary“ od Irské internetové asociace a v roce 2010 získal ocenění “Podnikatel v oblasti internetu”. Je uznávanou autoritou v oblasti cestovního ruchu a pravidelně přednáší na mezinárodních konferencích a seminářích o online byznysu a mobilních technologiích. Byl oceněn organizací HSMAI (Hospitality Sales & Marketing Association International) jako jeden z Top 20 mimořádných "mozků" v oblasti prodeje, marketingu a technologií v Evropě.


Alan Threadgold

Alan Threadgold CCM ACII

Chief Operating Officer

Alan působí na pozici COO v Bookastistu a je zodpovědný za provoz společnosti a růst podnikání. Přináší 20 leté zkušenosti s vedením softwarových společností a s managementem v oblasti pojišťovnictví a golfu. Své zkušenosti získával a rozvíjel nasloucháním a učením se od jedniček v oboru a vlastních kolegů. Alan působil například na pozici managera v Jonas Club International či v jeho prozatím poslední pozici jako výkonný víceprezident ve společnosti Jonas Club Software. K Bookassistu se připojil na sklonku roku 2017 po akvizici společností Jonas Software.


Robert Whittle

Robert Whittle PhD

Technický ředitel (Chief Technology Officer) a spoluzakladatel

Robert vede vývojářský tým Bookassist. Je zodpovědný za servery a cloudové systémy společnosti, stejně jako za bezpečnost a rozvoj špičkových a inovativních technologií, které jsou základem pro oceněné produkty a služby Bookassist. Je držitelem doktorského titulu ve fyzice a v oblasti internetových technologií pracuje od jejich příchodu na počátku 90. let 20. století.


Manažer pro Českou a Slovenskou republiku

Jaromír Pažout

Jaromír Pažout

Jaromír je jedním z předních expertů pro internetovou hotelovou strategii – jak si vybudovat přímý online prodej, jak správně využít web, optimalizovat viditelnost online, mobilní technologie, vybudovat firemní značku na internetu a snížit závislost na třetích stranách. Jako provozní ředitel společnosti Bookassist Czech Republic pomáhá se svým týmem s přímou online strategií pro 300 hotelů po celé České a Slovenské republice. Jaromír pracoval pro Mandarin Oriental Hotels, PriceWaterhouseCoopers a další hotelové společnosti.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz