Kdo jsme

Společnost Bookassist byla založena v Dublinu, Irsko v roce 1999. Společnost je zcela finančně nezávislá a konzistentně zisková, vedená odborným a oceněným týmem s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vědeckého a technického výzkumu, cestovního ruchu, v oblasti internetového poradenství a podnikovém softwarovém vývoji. Bookassist je již dlouho uznáván jako přední odborná splečnost, lídr a inovátor v oboru technologie cestovního ruchu.

Bookassist má kanceláře v Dublinu, Madridu, Římě, Vídni a Praze s dalšími partnery po celém světě. Bookassist je obchodní název a registrovanou ochrannou známkou Automatic Netware Ltd.

Výkonný tým

Des O'Mahony

Des O'Mahony PhD

Generální ředitel (Chief Executive Officer) a spoluzakladatel

Des je zodpovědný za celkovou strategii a výzkum pro Bookassist. Podílí se na webových technologiích a on-line byznysu od počátku 90. let, je držitelem doktorského titulu ve fyzice. V roce 2005 získal cenu „Netvisionary“ od Irské internetové asociace a v roce 2010 získal ocenění “Podnikatel v oblasti internetu”. Je uznávanou autoritou v oblasti cestovního ruchu a pravidelně přednáší na mezinárodních konferencích a seminářích o online byznysu a mobilních technologiích. Byl oceněn organizací HSMAI (Hospitality Sales & Marketing Association International) jako jeden z Top 20 mimořádných "mozků" v oblasti prodeje, marketingu a technologií v Evropě.

Twitter Des O'Mahony@desomahony


Yahya Fetchati

Yahya Fetchati

Obchodní a provozní ředitel (Chief Operating Officer)

Yahya pracoval jako ředitel Hotel Partner Marketing v Lastminute.com a jako obchodní ředitel Hotels for Europe pro Hotels.com. Má zkušenosti z hotelnictví, kde pracoval než se přesunul do online distribuce a je uznávaným odborníkem v on-line odvětví. Dohlíží na provoz všech kanceláří Bookassist a je zodpovědný za globální rozvoj firmy.

Twitter Yahya Fetchati@yfetchati


Robert Whittle

Robert Whittle PhD

Technický ředitel (Chief Technology Officer) a spoluzakladatel

Robert vede vývojářský tým Bookassist. Je zodpovědný za servery a cloudové systémy společnosti, stejně jako za bezpečnost a rozvoj špičkových a inovativních technologií, které jsou základem pro oceněné produkty a služby Bookassist. Je držitelem doktorského titulu ve fyzice a v oblasti internetových technologií pracuje od jejich příchodu na počátku 90. let 20. století.


Karen Fives

Karen Fives

VP Product Management a spoluzakladatelka

Karen vede Product Management v Bookassist, která je primárním rozhraním mezi operačními požadavky a vývojem. Je zodpovědná za řízení a stanovení priorit všech analýz práce v oblasti vývoje softwaru a za koordinaci mezi rozvojem a provozem. Její zvláštní důraz je kladen na posouzení proveditelnosti a rozsahu softwarových řešení z dvojí perspektivy splnění obchodních požadavků a poskytnutím skutečné funkčnosti, zatímco se snaží chápat a řídit očekávání klienta. Vystudovala fyziku a systémovou analýzu.


Eva Reyero

Eva Reyero

Ředitelka web designu (Head of Web Design) a spoluzakladatelka

Eva je zodpovědná za celý tým, který se podílí na výrobě webových stránek, implementaci rezervačních systémů na webové stránky klientů a za neustály vývoj redakčního systému Bookassist pro webové stránky. Má bakalářský titul v oboru výtvarného umění a magisterský titul v oboru redakčního a marketingového designu. Eva má rozsáhlé zkušenosti ze světa designu, reklamy a médií a v internetovém prostředí se pohybuje od roku 1996.


Mary Collins

Mary Collins

Ředitelka digitálního marketingu (Head of Digital Marketing)

Mary zodpovídá za celý Traffic Builder tým a strategii v Bookassist, také řídí online marketing tým napříč všemi pobočkami. Zodpovídá za přidružené partnery jako Google, TripAdvisor, Trivago, Facebook a další. Vystudovala fyziku a management.


Kieran Fives

Kieran Fives

Provozní ředitel pro Irsko & UK (Head of Operations Ireland & UK) a spoluzakladatel

Kieran je absolventem hotelového managementu na Shannon College a než v roce 1999 přišel do společnosti Bookassist, pracoval na různých pozicích v oblasti cestovního ruchu. Je zodpovědný za řízení a růst společnosti Bookassist na domácím trhu v Irsku, stejně jako ve Velké Británii.


Představenstvo

Des O'Mahony (Chair), Kieran Fives, Robert Whittle, Karen Fives.

Manažer pro Českou a Slovenskou republiku

Jaromír Pažout

Jaromír Pažout

Jaromír je jedním z předních expertů pro internetovou hotelovou strategii – jak si vybudovat přímý online prodej, jak správně využít Web, optimalizovat viditelnost online, mobilní technologie, vybudovat firemní značku na internetu a snížit závislost na třetích stranách. Jako provozní ředitel společnosti Bookassist Czech Republic pomáhá se svým týmem s přímou online strategií pro 300 hotelů po celé České a Slovenské republice. Jaromír pracoval pro Mandarin Oriental Hotels, PriceWaterhouseCoopers a další hotelové společnosti.


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz