Co robimy

Bookassist 101 | Wstęp

Marketing internetowy nowej generacji dla Twojego hotelu

Nasza współpraca z hotelami bazuje na budowaniu marki w Internecie, skupianiu działalności biznesowej na własnej stronie internetowej hotelu, koordynacji rezerwacji przy pomocy światowej klasy technologii rezerwacyjnych, optymalizacji dystrybucji usług online oraz pracy nad zwiększaniem marży na rezerwacjach.

Kompleksowy i bezpośredni system rezerwacji dla Twojego hotelu

Nasza oferta zbudowana jest wokół czterech głównych, niezwykle efektywnych obszarów usługowych. Na rynku działają firmy o zbliżonych nazwach , jednak nasza przewaga opiera się w na autentycznej integralności usług, dzięki której ich pełny zakres to więcej niż suma elementów składowych. Obejmują one:

 • Silnik rezerwacyjny (Booking Engine)
  Nasz opiekun klienta pomoże Ci rozwinąć ofertę produktową, usprawnić konwersję rezerwacji i usunąć bariery zakupowe. Silnik rezerwacyjny (Booking Engine)

 • Marketing internetowy
  Nasz zespół ds. marketingu internetowego jest niezwykle skuteczny i posiada certyfikat Google. Przeanalizuje Twoją obecność w Internecie, opracuje strategię cyfrową celem zbudowania marki w Internecie, wytworzy popyt i wygeneruje odpowiedni ruch na stronie hotelu. Dzięki regularnym raportom będziesz na bieżąco ze swoimi wynikami.

 • Web Design
  Nasz specjalista ds. Web Design zagwarantuje atrakcyjność, responsywność oraz łatwe zarządzanie wszystkim związanym z obecnością w sieci. Nasz content management nie ma sobie równych.

 • GDS (Global Distribution System)
  Dzięki nam możesz trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o relacje dystrybucyjne i maksymalnie zwiększyć marżę na rezerwacjach. Z nami sprzedajesz jak, gdzie i kiedy chcesz.

Nasze systemy są w wysokim stopniu skoordynowane z channel managerami, z systemami zarządzania nieruchomościami oraz działaniem partnerów w zakresie zarządzania dochodami. Szczegóły w zakładce Partnerzy technologiczni.

Indywidualne podejście

Od 1999 roku nasz wysoko wykwalifikowany zespół przyjął naukowe podejście do maksymalizacji wykorzystania bezpośrednich rezerwacji w oparciu o najlepsze dostępne oprogramowanie, zintegrowaną analitykę oraz ciągłe raportowanie. Nasi klienci są zachwyceni  tym jak reagujemy na ich potrzeby. Jesteśmy zawsze gotowi dostosowywać się do indywidualnych wymagań i otwarci na rozmowę o Twoim progresie.

Bookassist Team

Jesteśmy dostępni w Twoim kraju i języku. Regularnie organizujemy seminaria i wydarzenia, podczas których dzielimy się wiedzą obejmującą najbardziej aktualne tematy w branży podróżniczej online i przestrzeni mobilnych. Na spotkania te zapraszamy wykładowców reprezentujących takie firmy jak TripAdvisor, Google, Facebook, IDeaS i inne.

Współpracując z Bookassist, możesz uwolnić pełny potencjał wynikający z obecności hotelu w sieci. Nasz zespół uznawany jest przez ekspertów z branży podróżniczej na całym świecie za lidera w swojej dziedzinie. Hotelarstwo online nie ma dla nas tajemnic, a Tobie powiemy jak:

 • lepiej rozumieć i stale rozwijać swoją strategię online,
 • budować silną i efektywną markę online hotelu,
 • z powodzeniem sprzedawać i reklamować się online,
 • konsekwentnie utrzymać konwersję na poziomie wyższym niż średnia branżowa
 • przekierowywać rezerwację na stronę hotelu celem uzyskania najwyższej marży.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się co jeszcze możemy zaoferować.Podchodzimy do bezpieczeństwa cyfrowego bardzo poważnie. Bookassist regularnie przechodzi kontrole bezpieczeństwa, a nasza technologia w 100% spełnia wymogi normy Payment Card Industry's Digital Security Standards (PCI DSS). . Firma wpisana jest na oficjalną listę podmiotów handlujących Visa Merchant Agent List wystarczy kliknąć w link i wyszukać Bookassist. We take digital security very seriously. Bookassist undergoes regular security audits and our technology is fully compliant with the requirements of the Payment Card Industry's Digital Security Standards (PCI DSS). The company is registered on the public Visa Merchant Agent List - just search for Bookassist on that link.


Z dumą nosimy tytuł lidera w dziedzinie silników rezerwacyjnych online na świecie. Przez trzy lata z rzędu, od 2012 do 2014, roku, otrzymywaliśmy nagrodę World Travel Awards w kategorii World’s Leading Booking Engine Technoloy Provider. W maju 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę Best Mobile Solution przyznawaną w ramach EyeforTravel Mobile Innovation Awards.

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: ul.Lwowska 1 lok. 401-403, 30-548 Kraków, Poland
Telefon: +48 12 352 39 73
Email:
Web: https://bookassist.org/pl