Co děláme

Bookassist 101 I Úvod

Pokud jste hotel, pak jsme partnerem, kterého potřebujete na poli digitální strategie.

Spolupracujeme s hotely a budujeme jejich značku online, směrujeme přímý byznys na jejich webové stránky, získáváme rezervace pomocí prvotřídní rezervační technologie, pomáháme optimalizovat jejich online distribuci a zajišťujeme, aby rostla jejich marže na rezervaci.

Kompletní 360° on-line přímé řešení pro Váš hotel

Naše řešení je postaveno na čtyřech hlavních, vysoce efektivních produktových oblastech. Zatímco ostatní společnosti mohou nabízet služby s podobnými názvy, naší výhodou je skutečná hluboká integrace těchto služeb tak, že celek je větší než součet jeho částí:

 • Rezervační Systém
  Naši account manažeři pracují přímo s vámi a rozvíjejí vaši strategii prodeje pro zlepšení konverze z ubytování a pracují na odstranění překážek pro dokončení rezervace pomocí naší špičkové technologie rezervačního systému.

 • Digitální Marketing
  Náš vysoce efektivní a Google kvalifikovaný tým digitálního marketingu bude analyzovat vaši online prezentaci a vytvoří digitální strategie pro budování vaší značky na internetu, vytvoří poptávku a bude generovat kvalitní návštěvnost na vašich webových stránkách a poskytovat podrobné reporty efektivity prodeje.

 • Web Design
  Naši experti přes Webový Design poskytují efektivní, na správu snadné a atraktivní responzivní weby, kdy je prokázáno zvýšení konverze hostů, s jednoduchým ovládáním a správou obsahu systému.

 • Global Distribution System
  Dali jsme vám zpět kontrolu nad vašimi distribučními kanály, abyste maximalizovali marži z rezervací a prodávali pouze tam, kde a kdy potřebujete.

Naše systémy jsou vysoce integrované s předními channel managery, recepčním software (PMS) a revenue management programy po celém světě. Bližsí informace naleztene na stránce Technologičtí Partneři.

Náš osobní přístup

Od roku 1999, náš vysoce kvalifikovaný tým přijal vědecký přístup k maximalizaci vašeho rezervačního byznysu, podpořený prvotřídním software, integrovaným analytics a reportingem. Naši klienti oceňují náš vysoce individuální přístup, vyslyšení vašich požadavků a reakci na vaše konkrétní potřeby. Jsme s Vámi pravidelně v kontaktu a řešíme možnosti zlepšení.

Bookassist Team

Máme zastoupení i ve vaší zemi a hovoříme vaším jazykem. Pořádáme pravidelné konference a semináře v jednotlivých zemích, abychom vás pravidelně informovali o novinkách a inovacích v oblasti online cestování a mobilním byznysu. Pravidelně zveme přednášející ze společností, jako je TripAdvisor, Google, Facebook, IDeaS a další.

Ve spolupráci se společností Bookassist můžete využít plnou sílu prezentace vašeho hotelového webu a zlepšit svůj online hotelový byznys. Náš tým je uznáván jako nejlepší v odvětví cestovního ruchu po celém světě. Budeme tvrdě pracovat, abychom vám pomohli v rámci vašeho hotelu:

 • lépe pochopit a neustále rozvíjet vaši online strategii,
 • vybudovat vaši hotelovou značku online, aby byla silná a efektivní,
 • úspěšně propagovat váš hotel online,
 • pravidelně generovat rezervace s konverzí přesahující standardy v odvětví, a
 • směrovat více přímých rezervací na vaše hotelové stránky k získání co nejvyšších zisků.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli, co konkrétně můžeme udělat pro váš hotel.Bereme digitální bezpečnost velmi vážně. Společnost Bookassist absolvuje pravidelné bezpečnostní audity a naše technologie je plně v souladu s požadavky pro odvětví platebních karet Digital Security Standards (PCI DSS). Společnost je zapsána ve veřejném Visa Merchant Agent seznamu - můžete si vyhledat Bookassist pod tímto odkazem.


Jsme hrdí na to, že jsme jmenováni jako světový lídr v poskytování rezervační technologie již po třetí za sebou na prestižní World Travel Awards za roky 2012, 2013 a 2014, a zárověň oceněni za nejlepší mobilní řešení od EyeforTravel Mobile Awards v květnu 2013.

bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz