Historie sukcesów

Możemy pochwalić się 40% wzrostem rezerwacji rok do roku

Bristol Tradition & Luxury Hotel

Dzięki ścisłej współpracy z zespołem Bookassist Polska i wdrożeniu strategii zwiększenia rezerwacji bezpośrednich Bookassist możemy pochwalić się 40% wzrostem rezerwacji rok do roku. W pierwszych 6 miesiącach od uruchomienia nowej strony, która w pełni oddaje charakter naszego obiektu i imponuje designem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami wartość rezerwacji z Booking Engine wzrosła średnio o 150%. Te wyniki przerosły nasze oczekiwania! Rekomendujemy innym hotelom współpracę z Bookassist Polska, bo nie tylko umiejętne i efektywnie zarządzają naszymi kampaniami w Google wciąż zwiększając konwersję, ale zapewniają też szybki support oraz opiekę dedykowanego Online Business Managera.

General Manager, Bristol Tradition & Luxury Hotel.

Zwiększenie rozpoznawalności naszej marki

Grand Hotel Boutique

Bookassist to firma, która świetnie rozumie naszą branżę, posiada światowej klasy narzędzia i co najważniejsze skupia się na zwiększeniu zysków hotelu i konwersji poprzez budowanie marki i optymalizację dystrubucji online. Współpraca z Bookassist Polska bezpośrednio przekłada się na sukces sprzedażowy oraz zwiększenie rozpoznawalności naszej marki. Od kilku lat korzystamy z rozwiązań, takich jak Booking Engine czy GDS i stale obserwujemy znaczący wzrost ilość rezerwacji w naszym obiekcie. Nowoczesna strona, skuteczne kampanie Google i dedykowany opiekun, wszystkie te elementy zapewniają nam kompleksową obsługę, komfort i pewność, że wykorzystujemy potencjał naszego hotelu.

General Manager, Grand Hotel Boutique.

Potroiliśmy liczbę rezerwacji bezpośrednich

Aparthotel Lwowska 1

Zaufaliśmy Bookassist decydując się na pełen pakiet ich usług i dedykowaną naszemu obiektowi strategię zwiększania rezerwacji bezpośrednich. Dzięki wsparciu zespołu ekspertów Bookassist Polska w pełni wykorzystujemy potencjał naszej nowej strony internetowej, systemu rezerwacji, metasearch oraz GDS. Efekt jest niesamowity, bo w przeciągu kilku miesięcy potroiliśmy liczbę rezerwacji bezpośrednich! Bookasist Polska konsekwentnie dostarcza nam wysokiej jakości rozwiązania dla naszej działalności, krótko mówiąc: żaden z dotychczas wykorzystywanych i popularnych silników nie był tak szybki, skuteczny i opłacalny jak Bookassist. Wszystkim hotelarzom, którzy chcą maksymalizować swoją rentowność, mogę polecić współpracę z Bookassist.

Urszula DomagałaGeneral Manager, Aparthotel Lwowska 1.

Z przyjemnością dzielę się sukcesem, który odnieśliśmy w 2017 roku.

InterContinental Park Lane, London

Wdrożenie nowej strony stworzonej przez Bookassist spowodowało wzrost ilości rezerwacji o 200% oraz 242% wzrostu w revenue w rezerwacjach bezpośrednich. To fantastyczny wynik, który udalo się osiągnąc dzięki cieżkiej pracy i skrojonej na miarę strategii marketingu internetowego (SEO i PCC).

Stephen MoranMarketing Manager, InterContinental Park Lane, London.

Oddaliśmy w ręce Bookassist całą swoją obecność w sieci

Hotel Boltzmann & Hotel-Pension Bleckmann.

Zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Bookassist wszystko, co niezbędne, by dobrze prosperować online: stronę internetową, silnik rezerwacyjny, SEO, Google Analytics i Google Adwords. Współpracujemy już od 2011 roku. Filozofia firmy Bookassist opiera się na partnerstwie. Wszyscy jej pracownicy są technicznie wykwalifikowani, zaangażowani, profesjonalni i przyjemnie się z nimi pracuje. Świetnie umiejąc odczytać oczekiwania gości i nasze indywidualne potrzeby. Dostarczają najwyższej jakości rozwiązania i są zawsze na bieżąco. Bookassist to ważny strategiczny partner naszych obiektów. 100% warci polecenia!

Jennifer MüllnerManaging Director,, Hotel Boltzmann & Hotel-Pension Bleckmann..

Polecamy wszystkim kolegom z branży!

Kremslehner Hotels.

Sieć Kremslehner Hotels zaczęła współpracę z Bookassist od samego silnika rezerwacyjnego. Mieliśmy już za sobą doświadczenie współpracy z innymi firmami, ale firma Bookassist okazała się nieporównanie lepsza. Poprawiliśmy współczynnik konwersji na stronie i rezerwacji bezpośrednich zaczęło szybko przybywać. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości co do tego, komu powierzyć budowę i obsługę strony internetowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich dostarczanych przez Bookassist usług związanych z rezerwacjami bezpośrednimi, jak również z profesjonalizmu zespołu, który jest niezwykle pomocny. Szczerze polecam wszystkim branżowym kolegom!

Mag. Vera KremslehnerGeneral Manager, Kremslehner Hotels..

44-procentowy wzrost w rezerwacjach bezpośrednich w ciągu roku!

Dear Hotel, Madryt

Członkowie zespołu firmy Bookassist to świetni fachowcy. Pomogli nam zoptymalizować sprzedaż bezpośrednią, czego efektem był 44-procentowy wzrost przychodów z rezerwacji bezpośrednich.

Nacho GonzalezMenadżer Sprzedaży i E-Commerce’u, Dear Hotel, Madryt.

Dwukrotnie więcej sprzedaży bezpośredniej

CPI Hotels, Czech Republic.

Dzięki pomocy firmy Bookassist udało nam się stworzyć w pełni profesjonalną stronę internetową i dwukrotnie zwiększyć sprzedaż bezpośrednią w grupie. W niektórych hotelach o nawet więcej niż 100%. Współpraca z czeskim teamem Bookassist opiera się na codziennym kontakcie i jest niezwykle efektywna. Seminaria organizowane przez Bookassist to kopalnia wiedzy nie tylko o podstawowych narzędziach e-marketingowych, ale też wszystkich innowacyjnych technologiach, tajnikach mediów społecznościowych, itp. Polecam wszystkim, którzy chcą być na bieżąco i pogłębić wiedzę o efektywnym inwestowaniu z wykorzystaniem nowych technologii w branży hotelarskiej.

Martina KudrnovskáDyrektor Sprzedaży i Marketingu, CPI Hotels, Czech Republic..

Zorientowani na sukces!

Buswells Hotel, Dublin.

Buswells Hotel w tym roku przekroczy próg miliona w sektorze sprzedaży bezpośredniej, a to wszystko dzięki stronie internetowej stworzonej przez Bookassist i booking engine. To się nazywa sukces!

Paul Gallagher FIHIGeneral Manager, Buswells Hotel, Dublin..

Spektakularne efekty, trzykrotny wzrost w sprzedaży bezpośredniej online

Gran Hotel Monterrey, Lloret de Mar

W naszym odczuciu Bookassist to partner doskonały, nie tylko z uwagi na silny i rozwinięty CRS, ale też samych pracowników. Praca tego niezwykle zgranego zespołu przyniosła nam imponujący wynik – 322% wzrostu w sektorze sprzedaży bezpośredniej w Internecie. Nigdy wcześniej, w mojej już długiej karierze, nie spotkałem się z takimi liczbami. Dział marketingu internetowego firmy Bookassist jest wysoko wyspecjalizowany i stale poszerza kompetencje o najnowsze technologie. Praca z nimi to wspaniałe doświadczenie i gwarancja sukcesu.

Paco ArrufatKierownik e-Commerce, Gran Hotel Monterrey, Lloret de Mar.

Od 2% do 20% sprzedaży bezpośredniej od kiedy jesteśmy z Bookassist

Guadalpin Suites, Marbella.

Praca z firmą Bookassist to czysta przyjemność. Od kiedy nawiązaliśmy współpracę cały zespół Bookassist obrał za cel wydajność silnika rezerwacyjnego i zwiększony ruch na firmowej stronie internetowej. Zanotowaliśmy wzrost od 2 do 20% w sektorze sprzedaży bezpośredniej od kiedy naszym partnerem jest Bookassist. Wiąże się to nie tylko z większymi przychodami. Klienci częściej do nas wracają dzięki optymalnemu doświadczeniu użytkownika. Proces rezerwacji jest wygodniejszy i budzi więcej zaufania niż przeciętna platforma OTA. Zespół Bookassist ds. marketingu internetowego jest stale gotowy służyć pomocą i poradą odnośnie SEO, SEM i RR.SS. Ci specjaliści świetnie koordynują swoją pracę i zwracają uwagę na każdy szczegół. Od momentu nawiązania współpracy z Bookassist mogę się bardziej skupić na uczeniu swoich klientów, że rezerwacje bezpośrednie są lepsze i dla nich i dla hotelu.

Eduardo GarcíaKierownik Sprzedaży, Guadalpin Suites, Marbella..

Więcej rezerwacji przez naszą stronę i aktywniejsze kanały mobilne

Inchydoney Lodge & Spa, Clonakilty, Co Cork.

Kiedyś kupowanie strony było nabywaniem gotowego produktu. Teraz jest to zaawansowany proces, który zmienia się na przestrzeni roku. Jesteśmy klientami firmy Bookassist od 2014 roku. Dzięki jej wsparciu, cały czas rośnie liczba rezerwacji dokonywanych przez naszą stronę internetowa i platformę mobilną. Poprawiliśmy wskaźnik utrzymania klienta i poziom satysfakcji naszych gości. Osobiście rekomenduję Bookassist każdemu jako wartościowego i godnego zaufania partnera.

Des O'DowdWłaściciel, Inchydoney Lodge & Spa, Clonakilty, Co Cork..

Co roku wzrost w sprzedaży bezpośredniej, tempo nie słabnie

The Connacht Hotel, Galway.

Najlepszym określeniem współpracy z firmą Bookassist jest partnerstwo. Na sukces pracujemy intensywnie razem. Dzięki profesjonalnemu doradztwu i wsparciu Bookassist, co roku notujemy wyraźny wzrost w sprzedaży bezpośredniej i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Eveanna RyanGroup Sales & Marketing Manager, The Connacht Hotel, Galway..

Lepszy współczynnik konwersji i trzykrotnie większy przychód ze sprzedaży bezpośredniej

Gleneagle Hotel Group, Killarney.

Od 2011 roku pracujemy z zespołem ds. marketingu internetowego Bookassist nad obecnością naszej marki w sieci, wdrażając SEO i narzędzia Google Adwords. Firma Bookassist odegrała niezwykle ważną rolę w budowaniu świadomości marki w cyberprzestrzeni. Dzięki zwiększonemu ruchowi na stronie internetowej i pozyskiwaniu nowych klientów o 300% wzrosły współczynniki konwersji i przychód ze sprzedaży bezpośredniej! Zespół Bookassist pod kierownictwem Ciarana to świetni partnerzy do współpracy. Zawsze trzymają rękę na pulsie i wiedzą wszystko o nowościach w świecie marketingu internetowego. Bliska współpraca z nimi umożliwia nam korzystanie z wszelkich innowacji w reklamie jako jedni z pierwszych i pozwala stale wyprzedzać konkurencję. Z roku na rok przeznaczamy większą część budżetu marketingowego na e-marketing i czerpiemy z tego wymierne korzyści. Poszerzyliśmy zakres usług Bookassist, z których korzystamy o działania SEM i SEO dla dwóch naszych obiektów. Bookassist pomaga planować i realizować kampanie, działa strategicznie, a wyniki mówią same za siebie. Po zaledwie 4 miesiącach mogliśmy się cieszyć lepszą widocznością marki, zwiększonym ruchem na stronie i prawidłowo śledzić zwrot z inwestycji dzięki sprawniejszym narzędziom analitycznym. Bookassist Digital to najlepszy przepis na silną obecność w sieci.

Valerie SteinbeckGroup Marketing & Ecommerce Manager,, Gleneagle Hotel Group, Killarney..

Dzięki pomocy Bookassist sprzedaż bezpośrednia to teraz 50% naszych obrotów!

Hôtel Secret de Paris.

Z firmą Bookassist współpracujemy od 2010 roku. Początkowo chodziło nam wyłącznie o dobry silnik rezerwacyjny, a ten od Bookassist cieszy się najlepszą renomą. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Booking Engine Bookassist gwarantuje doświadczenie klienta na najwyższym poziomie oraz zaskakuje bezawaryjnością. Przez 7 lat nie było ani jednego problemu z łącznością. Z czasem okazało się, że wydajność i niezawodność silnika rezerwacyjnego to tylko niewielka część korzyści. Nie spodziewaliśmy się, że cały zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów będzie analizować każdy aspekt naszej strategii e-marketingowej po to, abyśmy mogli zwiększyć sprzedaż bezpośrednią. Dzięki temu sprzedaż bezpośrednia to teraz 50% naszych obrotów!

Christophe MendjelWłaściciel, Hôtel Secret de Paris..

Przychód z rezerwacji bezpośrednich większy o 100% w ciągu 6 miesięcy!

Hotel Golden Crown & Hotel Deminka Palace (My House Travel), Praga.

Współpracę z Bookassist rozpocząłem w 2010 roku i od początku byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy na temat metod zwiększania ilości rezerwacji bezpośrednich w obiektach hotelarskich. Przez te wszystkie lata, przy otwieraniu i zarządzaniu każdym nowym hotelem, zwracałem się do Bookassist po pomoc. Obecnie zarządzam sześcioma hotelami i kilkoma mieszkaniami w Pradze, we wszystkich korzystając z usług Booking Engine, Web Design i CMS. Współpracujemy blisko z Bookassist, regularnie odbywając spotkania, wspólnie planując przyszłe strategie i cele. Priorytetowym wspólnym celem jest zwiększenie ilości rezerwacji bezpośrednich. W 2017 roku, przez 6 miesięcy przychód z rezerwacji bezpośrednich wzrósł o 100%. To imponujący wynik, na który pracowaliśmy 7 lat. Współpraca z Bookassist sprawdzi się w każdym hotelu, który planuje skoncentrować działalność na rezerwacjach bezpośrednich.

Luigi Pagliaci Dyrektor ds. Sprzedaży, Marketingu i Przychodu, Hotel Golden Crown & Hotel Deminka Palace (My House Travel), Praga..

Ponad 40% wszystkich rezerwacji to rezerwacje z metawyszukiwarek

GM, Prim Hotels (Venetia Palace, Trevi Palace, Navona Palace, The K Boutique Hotel).

Decyzja o włączeniu usługi Bookassist Metasearch w strategię marketingową trzech obiektów pod marką Prim Hotels okazała się niezwykle owocna i przyniosła w krótkim czasie wzrost sprzedaży bezpośredniej oraz redukcję zależności od platform OTA. Dzięki wsparciu firmy Bookassist byliśmy w stanie zoptymalizować obecność hoteli na różnych platformach. Efektem tego był skok w rankingach (np. o 65 miejsc w rankingu platformy Tripadvisor) oraz wzmocniona widzialność dzięki odpowiedniemu zarządzaniu contentem medialnym. Podjęliśmy szereg działań, w tym tworzenie profili, dodawanie zdjęć i edytowanie opisów, klasyfikacja pod względem typu zakwaterowania. Ratingi były lepsze z miesiąca na miesiąc. Połączenie wymienionych powyżej elementów ze skrupulatnym zarządzaniem kampaniami CPC przyniosło rezultaty, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Obecnie ponad 40% rezerwacji generowanych jest przez metawyszukiwarki, przy koszcie nabywczym dużo niższym niż w innych kanałach sprzedaży. Dlatego polecam współpracę ze specjalistami Bookassist wszystkim hotelom, które jeszcze nie zaczęły korzystać z platform metasearch. O naszym zadowoleniu najlepiej świadczy fakt, że zainwestowaliśmy w usługę Bookassist Metasearch w naszym nowym hotelu K Boutique jeszcze przed jego otwarciem.

Marco PiattoniDirector of Sales, Marketing and Revenue, GM, Prim Hotels (Venetia Palace, Trevi Palace, Navona Palace, The K Boutique Hotel)..

Przychód rocznie generowany przez GDS wzrósł do prawie miliona euro!

Camden Court Hotel.

Od kilku lat korzystamy z usługi GDS Bookassist i z roku na rok przychody generowane przez ten system rosły. Rocznie to już prawie milion euro! Zespół specjalistów Bookassist jest zawsze gotowy służy pomocą i radą. Ich wiedza i doświadczenie znacząco przyczyniły się do naszego sukcesu w sektorze globalnej dystrybucji. Zintegrowany system uiszczania prowizji agencyjnych oznacza opłacanie tylko jednej faktury miesięcznie, podczas gdy w przeszłości było ich bardzo wiele – osobna od każdego pośrednika. Niesamowita oszczędność czasu!

Denise CorboyDyrektor Sprzedaży, Camden Court Hotel..
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: Wadowicka 6, 30-415 Kraków, Poland
Telefon: +48509504444
Email:
Web: https://bookassist.org/pl