Příklady úspěchu

Jsme velmi spokojeni s nárůstem počtu rezervací z našich vlastních internetových stránek

Spa Hotel Imperial & Spa Resort Sanssousi

Se společností Bookassist spolupracujeme již více než 8 let, a to na více ""frontách"". Velmi spokojeni jsme s nárůstem počtu rezervací z našich vlastních internetových stránek. Díky rezervačnímu systému Bookassist, který je pro naše klienty jednoduchý, srozumitelný a také bezpečný, se nám daří dlouhodobě plnit cíl zvyšování podílu přímých rezervací. Řešení jakýchkoliv záležitostí i v dalších oblastech spolupráce je vždy promptní. Bookassist nás pravidelně informuje o trendech v oboru a doporučuje vylepšení nejen v oblasti online marketingu. Spolupráci se společností Bookassist bych mohl definovat parafrází: společnost Imperial Karlovy Vary Group má velmi jednoduchý vkus, spokojí se vždy s tím nejlepším.

Jan KoutnýVice Director of Sales and Marketing, Spa Hotel Imperial & Spa Resort Sanssousi.

Úspěšně se nám podařilo zvýšit počet a tržby z přímých rezervacích

Cosmopolitan Hotel Prague

S Bookassist pracujeme od roku 2011 a jejich booking engine je využíván všemi šesti hotely skupiny Old Town Hotels. Úspěšně se nám podařilo zvýšit počet a tržby z přímých rezervacích. Na spolupráci mimo jiné oceňujeme zejména lokální podporu. Bookassist považujeme za našeho strategického partnera, kterého rádi doporučíme.

Jan VíšekDirector of Sales & Marketing, Cosmopolitan Hotel Prague.

Skvělá komunikace, profesionální a zároveň přátelský přístup

SPA HOTEL THERMAL****

Spolupráce Bookassist a hotelu Thermal trvá již několik úspěšných let. Začínali jsme s implementací booking engine, jehož přehlednost a neustálé vylepšování přináší hotelu stále více přímých rezervací. Vytvořením nové webové stránky na míru se spolupráce prohloubila a dnes si neumíme představit jiného partnera pro rezervační systém a online marketing než Bookassist. Jako lázeňský a zároveň kongresový hotel máme specifické požadavky, které společně vždy rychle a elegantně vyřešíme. Skvělá komunikace, profesionální a zároveň přátelský přístup a v neposlední řadě obohacující semináře jsou pro nás známkou spolehlivosti a vysoké kvality. Společnost Bookassist zkrátka doporučuji.

Tamara Klein Director of Sales & Marketing, SPA HOTEL THERMAL****.

Podařilo se nám za 5 let navýšit přímý prodej o 300%

Garzotto Hotels & Apartments

Spolupráce se společností Bookassist je velmi přínosná, ať už ve smyslu informovanosti o novinkách v online strategiích či zvýšení přímého prodeje. Díky jejich podpoře se nám podařilo za 5 let navýšit přímý prodej o 300%. Přátelský osobní přístup je příjemným bonusem.

Kristýna PolednováSales & Revenue Manager, Garzotto Hotels & Apartments.

In the last 6 months we have increased our revenue of direct bookings by 100%

Hotel Golden Crown & Hotel Deminka Palace (managed by My House Travel), Prague

I started to work with Bookassist in 2010 and immediately I experienced their professionality and expertise about increasing direct booking for my Hotel. During these years, any time I was managing or opening a NEW Hotel I always contacted Bookassist to get their services. At the moment I’m managing 6 Hotels and a number of apartments in Prague, all of them with Booking Engine and Web Site design and CMS by Bookassist. I can say that we have built a very strong partnership, we are having regular meetings to plan new strategies and new goals. Both parties are focus to increase direct reservations and during 2017 we are still growing and growing, in the last 6 months (2017) we have increased our revenue of direct bookings of 100%, very important result after 7 years of collaboration. I recommend Bookassist to every Hotel that would like to be focus on direct bookings.

Luigi PagliaciDirector of Sales, Marketing and Revenue , Hotel Golden Crown & Hotel Deminka Palace (managed by My House Travel), Prague.

Není rok, co bychom nezaznamenali nárůst přímých rezervací

Bristol Hotels

Partnera Bookassist jsme objevili v roce 2013 a od té doby poskytujeme našim hostům možnost komfortně, rychle a hlavně na jakékoliv platformě rezervovat lázeňské a hotelové pobyty včetně doplňkových služeb. Není rok, co bychom nezaznamenali nárůst přímých rezervací a to hlavně díky intenzivní spolupráci s týmem Bookassistu v rámci PPC, SEO a rezervačního systému, který pravidelně prochází upgradem a tak poskytuje nové trendy a možnosti pro naše klienty. Velkou výhodou je, že z Bookassistu jsme získali nejenom rezervační systém, ale i celý tým, který pracuje pro zvýšení našich přímých rezervací.

Petr PolonchakDirector of Sales & Marketing, Bristol Hotels.

Společně jsme navýšili počet přímých rezervací v našem hotelu o více než 70%

Hotel Pod Věží

Hotel Pod Věží s firmou Bookassist velmi úspěšně spolupracuje již osmým rokem. Díky jejich bohatým zkušenostem s on-line prodejem hotelu a následné bezproblémové implementaci „bookassist booking engine“ do našich webových stránek, jsme společně navýšili počet přímých rezervací v našem hotelu o více než 70%, a v letech 2012, 2015 a 2016 tak získali ocenění ""The Best Selling Hotel in Prague"". Moderní, přehledný, spolehlivý a bezpečný booking engine, který Bookassist hoteliérům poskytuje, objem přímých rezervací v našem hotelu nejen zásadním způsobem zvýšil, ale navíc tento trend v dlouhodobém horizontu dokázal také udržet, neboť k naší oboustranné radosti se procento objemu přímých rezervací každým rokem naší spolupráce dále navyšuje. Ceníme si jejich každodenní profesionality, rychlosti a plynulosti, praktických a efektivních řešení, které naší spolupráci vždy provázeli. Je pro nás velmi důležité, že jejich inovativní postupy a moderní řešení on-line prodeje, zohledňují kromě potřeb hoteliérů a obchodních partnerů také potřeby a nároky hostů. V rámci dlouhodobé oboustranně přínosné spolupráce si navíc ceníme také faktu, že se Bookassist, narozdíl od své konkurence, nebojí s hoteliéry v rámci seminářů a workshopů otevřeně sdílet svůj přehled o novinkách na trhu, trendech v hotelnictví a nových technologiích. Profesionalita, spolehlivá a moderní řešení on-line prodeje hotelu a jejich naprosto unikátní holistický přístup ke spolupráci s obchodními partnery, řadí firmu Bookassist, zcela oprávněně, mezi světové lídry na trhu rezervačních technologiích a digital marketingu vůbec.

Gabriela PavlištováSales & Revenue Manager, Hotel Pod Věží.

Podařilo se nám zvýšit online prodej a zároveň snížit závislost na třetích stranách

Grand Hotel Praha

Bylo pro nás velkým překvapením najít někoho, kdo nabízí uživatelsky jednoduchý a spolehlivý rezervační systém a přitom podporuje hotel v budování vlastní značky. Během naší spolupráce se nám podařilo optimalizovat viditelnost našich webových stránek, zvýšit online prodej a zároveň snížit závislost na třetích stranách. Čeho si ale momentálně ceníme nejvíce je inovativní a moderní přístup, ve stále se měnícím digitálním marketingu.

Helena HorčičkováHotel Manager, Grand Hotel Praha.

Naše revenue z webu se zvedlo až o 60%

H&Hotels Group

S firmou Bookassist pracujeme již třetím rokem. Oslovila nás jak jejich nabídka, služby i fakt, že mají kancelář v Praze.Tím je veškerá podpora o dost jednodušší, osobnější a rychlejší. Během tří let jsme dosáhli plné optimalizace webových stránek a správu PPC kampaní jsme u většiny hotelů nechali na Bookassistu. Implementovali jsme některé prvky jako promo bannery, korporátní přístup nebo flexibilní data. Doporučení ze strany account managera jsou velmi trefná a podnětná. Naše revenue z webu se zvednulo až o 60% (jsme řetězec a ne každý hotel má stejné možnosti…. Vždyť to znáte smile Jejich osobní přístup, chápání a naslouchání našim potřebám je pro nás velmi důležité, tak jako jednoduchost rezervačního procesu a přehlednost nabídky pro naše hosty. Jsme rádi, že jsme udělali krok směrem ke společnosti Bookassist.

Michal BarkociSales & Revenue Manager, H&Hotels Group.

Podařilo se nám několikanásobně navýšit přímé prodeje a zároveň zisky naší firmy

Hotel U Medvidku, Praha

Báječná spolupráce s Bookassist. Když jsem v roce 2012 nastoupila do hotelu U Medvídků, přebírala jsem fungující hotel s uzavřenou smlouvou s Bookassist, jako správcem prodeje přes vlastní webové stránky. Vedení hotelu však nebylo nakloněno žádným inovacím, speciálním nabídkám ani promo kódům, protože chtělo šetřit peníze. Naše spolupráce se pomalu rozvíjela. Bookassist mi pomohl překonat počáteční neznalost trhu a zasvětil mě do moderních metod fungování prodeje. Pomohl mi při vytváření nových webových stránek zaměřených na potřeby a zájmy klienta. Pomohl mi objevit a nabídnout přednosti a zajímavosti našeho hotelu a nabídnout je tak, aby to mohl ocenit i náš zákazník. Díky profesionálnímu a přesto velmi přátelskému přístupu naší account manažerky a celého Bookassistu, díky jejich metodám a schopnostem se nám podařilo několikanásobně navýšit přímé prodeje a zároveň zisky naší firmy. Za to patří Bookassistu velký dík.

Martina GottelHotel Manager, Hotel U Medvidku, Praha.

So spoločnosťou Bookassist pracujem počas môjho pôsobenia v hotelierstve už 9 rokov

Hotel Loft Bratislava

So spoločnosťou Bookassit pracujem počas môjho pôsobenia v hotelierstve už cca 9 rokov. V hoteli LOFT máme Bookassist ako booking engine od začiatku, ako sme hotel začali manažovať, t.j. 4. rok. Čo oceňujem je najmä poradenstvo, čo všetko treba vyladiť, aby online predaj fungoval. Nastavenie profilov hotela na rôznych miestach, SEO, sledovanie trendov Google – čo všetko je potrebné nastaviť, aby sme mali dobré výsledky vyhľadávania a pod. Oceňujem aj pomoc pri tvorbe web stránok, kde nám v našich začiatkoch veľmi pomohli a to samozrejme je to najmä o ľuďoch a vzťahoch a tie mám s mojou account manažérkou Markétou ako aj s ostatnými kolegami naozaj vynikajúce.

Zuzana GanoczyResident Manager, Hotel Loft Bratislava.

Zdvojnásobení přímého prodeje, na některých hotelech i zdesetinásobení

CPI Hotels

Podařilo se nám vytvořit profesionální webové stránky a zdvojnásobit přímý prodej, na některých hotelech i zdesetinásobit. Spolupráce s českým officem Bookassistu je na denní bázi a je opravdu efektivní. Na semináři organizovaném Bookassistem se kromě základů SEO dozvíte novinky v technologiích (rezervace přes mobily), které jsou dostupné i pro nás, a dostanete doporučení, jak se sofistikovaně poprat se sociálními sítěmi apod. Seminář doporučuji hlavně vám, kdo máte chuť se dozvědět se něco nového a více do hloubky s přímou aplikací na hotelový business, jak efektivně investovat.

Martina KudrnovskáDirector of Sales and Marketing, CPI Hotels.
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czechia
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: https://bookassist.org/cz