Hotel Industry Blog

5 nowych funkcji w Google Moja Firma

By Samantha Salazar | On

W zaszłym tygodniu, Google ogłosiło dokonanie kilku nowych zmian w Google Moja firma.

Hotelarze mogą teraz wdrożyć nowe funkcje w swoich profilach Google Moja firma.

1. Lepsza widoczność poprzez krótkie nazwy i adresy URL. Hotele mogą teraz ubiegać się o krótką nazwę i adres URL swojej firmy. Pozwoli to łatwiej skierować gości do własnego profilu. Ułatwi to również wyszukiwanie obiektów w Mapach.

2. Nagradzanie śledzących Twój profil. Promuj wyjątkowe oferty specjalne bezpośrednio w swoim profilu Google Moja Firma.

3. Zdjęcia w tle, bardziej widoczne logo i prezentacja zdjęć, by pokazać najlepsze cechy swojej oferty. Oprócz uwzględnienia zdjęcia z profilem, hotele, które uzupełniły podstawowe informacje (numer telefonu, godziny itp.), będą mogły wyświetlać swoje logo u góry po prawej stronie profilu. Będziemy również oglądać zdjęcia przesłane przez hotele, wyświetlane w bardziej widoczny sposób na ich profilach - to dzięki nowemu dynamicznemu modułowi, z podpisami do zdjęć, w celu nadania obrazom życia.

Zdjęcia w tle, bardziej widoczne logo i prezentacja zdjęć

4. Przenieś swój profil Google Moja Firma w tryb offline z niestandardowymi obrazami, z postami, z opiniami i wyróżnieniami na Twoim profilu. Wszystko to za darmo z Google’s new Marketing Kit.

5. Najbardziej znacząca aktualizacją będzie wyróżnianie przez Google pięć największych firm w danej kategorii oznaczeniem „Ulubione lokalnie”. Aby pomóc ludziom łatwo znaleźć i współpracować z tymi firmami, Google tworzy również cyfrowe i fizyczne odznaki honorowe. Więcej szczegółów na temat tych kategorii uznawania możemy spodziewać się tego lata.

Hotelarze mogą teraz wdrożyć te funkcje, aktualizując swoje ustawienia, odwiedzając Google Moja Firma lub uzyskując więcej informacji, łącząc się ze specjalistą ds. Marketingu cyfrowego @Bookassist.

Google Moja Firma to tylko jeden z istotnych aspektów optymalizacji strony wyników wyszukiwania!


Chmura TagówOstatnio na blogu


Aktualności i artykuły


bookassist - technology & online strategy for hotels

Adres: Wadowicka 6, 30-415 Kraków, Poland
Telefon: +48509504444
Email:
Web: https://bookassist.org/pl