Novinky a tisk

Bookassist na konferenci Regionálního cestovního ruchu 2012 v Karlových Varech

By John Braine | On 04.12.2012

Bookassist se prezentoval na konferenci Regionálního cestovního ruchu 2012 pro profesionály v cestovním ruchu v Karlovarském kraji, konané 28. listopadu http://konference.zivykraj.cz/


Konference byla zaměřena na aktuální stav a potenciál v regionálním cestovím ruchu v lázeňském městě. Delegáti měli příležitost setkat se zástupci České centrály cestovního ruchu (Czech Tourism), místních turistických center, hotelů a lázeňských zařízení, a společností poskytujcích služby v oblasti online marketingu a reklamy jako Bookassist.

Bookassist poskytuje online marketing a technologie pro většinu lázeňských hotelu v Karlových Varech na příklad:

  • Hotel Imperial - http://www.spa-hotel-imperial.cz
  • Spa Resort Sanssouci - http://www.spa-resort-sanssouci.cz
  • Grandhotel Pupp - http://www.pupp.cz/
  • Hotel Savoy Westend - http://www.savoywestend.cz/
  • Hotel Thermal - http://www.thermal.cz
  • Carlsbad Plaza 5* Superior - http://www.carlsbad-plaza.com
  • Bristol Group - http://www.bristolgroup.cz/
  • Humboldt Park Hotel & Spa - http://www.humboldt.cz/
  • Salvator Hotel - http://www.salvatorhotel.com/

  • Na snímku je Jaromír Pažout - Operations Manager pro Českou Republiku a Slovensko.





    bookassist - technology & online strategy for hotels

    Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czech Republic
    Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
    Email:
    Web: http://bookassist.org/cz