Reference

ARCOTEL und Bookassist - eine erfolgreiche Partnerschaft

ARCOTEL Hotel Group AG

Der Erfolg für das Gelingen von Beziehungen hängt von der Ähnlichkeit der Partner ab. Bookassist und ARCOTEL sind der beste Beweis dafür. ARCOTEL und Bookassist sind ähnlich in der Philosophie der Organisation, in ihrer  Individualität, und in Bezug auf ihre Größe im Markt. Weitere Ähnlichkeiten sind die Kundenorientierung und das persönliche Engagement der Mitarbeiter. Die Partnerschaft ist erfolgreich und wir haben schon erste Meilensteine noch vor deren Festlegung erreicht. Auch auf Grund von intensiven Austausch von Know-How und dem attraktivem Paket, welches Bookassist für ARCOTEL zusammengestellt hat, antizipieren wir weitere Erfolge in den Bereichen der Verbesserungen der Web-Präsenz von ARCOTEL sowie in der  Positionierung als Business Hotels. Unter diesen Vorzeichen freuen wir uns auf eine langwährende Beziehung mit Bookassist und über den angestrebten Erfolg für beide Seiten.

Manfred MayerCEO, ARCOTEL Hotel Group AG.

Nejlepší poskytovatel rezervační technologie a marketingové online strategie

Hotel Hastal Prague Old Town

Poprvé jsem se seznámil s firmou Bookassist a jejich technologií, když jsem potkal Roshana McPartlanda. Po rozhovoru s ním jsem si uvědomil, že se jedná o inovativní system zahrnující komplexní řešení pro hotely, které hledají spolehlivý a efektivní rezervační system a další služby s ním spojené. Byl jsem skutečně ohromen jejich obchodní filosofií, která brala v úvahu jak potřeby hostů, tak potřeby hoteliéra. Na mém předchozím místě jsem neměl možnost spolupracovat s firmou Bookassist. Hotel Hastal Prague Old Town, kde v současnosti pracuji, spolupracuje se společností Bookassist téměř 2 roky. Během této doby se počet rezervací přes naše vebové stránky zvýšil o 70 procent a díky tomu jsme obdrželi cenu jako Nejlépe prodávající nezávislý hotel v České republice v roce 2008/2009. Také jsme se stali prvním českým nezávislým hotelem, který začal podporovat UNICEF a to by samozřejmě nebylo možné bez dokonalé spolupráce se všemi zaměstnanci společnosti Bookassist. Chtěli bychom poděkovat především Jitce Křížové, která nám pomohla s  hladkým převodem z našeho předešlého nefungujícího systému. Také velice oceňujeme poradenství a profesionální přístup Jaroslava Tibitanzla (obchodní ředitel ČR) a Jaromíra Pažouta (operační ředitel ČR). Nesmíme zapomenout poděkovat Yahyovi Fetchati (obchodní ředitel pro celou Evropu), který je podle mého mínění řídící síla firmy a mnohokrát nám pomohl s řešením problémů pomocí nových vývojových trendů a nových informačních technologií. V neposlední řadě bych rád vyjádřil svou vděčnost zakladatelům firmy Bookassist, především Desovi O Mahoneymu PhD (generální ředitel) a Kierenu Fivesovi (obchodní ředitel pro Irsko a zakladatel), kteří vždy pozorně poslouchali naše připomínky a připravovali velice užitečné workshopy pro nás a další hotely v České republice. Byli plni nadšení a zkušeností, které nás přesvědčili o tom, že společnost Bookassist patří mezi nejlepší společnosti zabývající se rezervační technologií v Evropě.

Patrick RiegerHotel and Sales Manager, Hotel Hastal Prague Old Town.

Nárůst přímých rezervací a snížení finančních nákladů za SEO a PPC kampaně

Grand Hotel Praha

S firmou Bookassist spolupracujeme teprve jeden rok a již při nastavovaní a bezproblémovém přechodu z předchozího rezervačního systému nám bylo jasné, že se jedná o firmu, která zná dokonale svou profesi a jejich systém je snadno ovladatelný a flexibilní. Naše spolupráce s nimi vedla ke zviditelnění hotelových webových stránek prostřednictvím vyhledávačů, k nárůstu přímých rezervací a snížení finančních nákladů za SEO a PPC kampaň. Služby Bookassistu naprosto převyšují ostatní firmy, zabývající se tímtéž. Rovněž velmi oceňujeme rychlé reakce na podněty a žádosti z naší strany. Spolupráci s touto firmou mohu jen vřele doporučit.

Helena HorčičkováHotel and Sales Manager, Grand Hotel Praha.

Navýšení počtu on-line rezervací během jednoho roku o 275%

Savoy Westend Hotel*****

Díky rezevačnímu systému společnosti Bookassist se nám navýšil počet on-line rezervací během jednoho roku o 275%. Nyní, 2 roky po implementaci systému, si cením hlavně zákaznické podpory a inovativního přístupu k věci.

Ing. Martin LaciakSales and Marketing Manager, Savoy Westend Hotel*****.

Jednoduchý, srozumitelný a především bezpečný rezervační systém

Spa Resort Sanssouci

Se společností Bookassist spolupracujeme již déle než rok, a to na více "frontách". Velmi spokojeni jsme s výsledky, které přináší implementace booking engine na našich vlastních internetových stránkách. Jde o systém, který je pro naše hosty jednoduchý, srozumitelný a především bezpečný. Řešení jakýchkoliv záležitostí i v dalších oblastech spolupráce je vždy promptní. Nesmírně důležité je pro nás rovněž aktivní naslouchání našim přáním a požadavkům, které společnost Bookassist následně zavádí do praxe.

Jan KoutnýSales and Marketing Manager, Spa Resort Sanssouci.

Zdvojnásobení přímého prodeje, na některých hotelech i zdesetinásobení

CPI Hotels

Spolupráce CPI Hotels s firmou Bookassist trvá již rok a za tu dobu se nám podařilo vytvořit profesionální webové stránky a zdvojnásobit přímý prodej, na některých hotelech i zdesetinásobit. Spolupráce s českým ofisem Bookassistu je na denní bázi a je opravdu efektivní. Na semináři organizovaném Bookassistem se kromě základů SEO dozvíte novinky v technologiích (rezervace přes mobily), které jsou dostupné i pro nás, a dostanete doporučení, jak se sofistikovaně poprat se sociálními sítěmi apod. Seminář doporučuji hlavně vám, kdo máte chuť se dozvědět se něco nového a více do hloubky s přímou aplikací na hotelový byznys, jak efektivně investovat p

Martina KudrnovskáDirector of Sales and Marketing, CPI Hotels.
bookassist - technology & online strategy for hotels

Adresa: Dlouhá 705/16, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Telefon: +420 227 195 117 Fax: +420 227 195 117
Email:
Web: http://bookassist.org/cz